Announcement

Collapse
No announcement yet.

Lepo muško nek' se zove Duško

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by Uroš View Post
    Au tebra super pas Nego Mark jesi došao sa b92 kao što mislim ili? Vidim datum reg i poruke pa sam sad u dilemi.
    Nisam, tu sam odavno, mada nisam konstantno, nestanem na par meseci. A nikad se nisam registrovao ni na jedan drugi forum, samo ovde 4-5 puta.
    sloboda ili ništa

    Comment


    • Maricu, menjaj naziv teme u "Veseli povodac"
      "Brini se više za svoju savest, nego za svoj ugled. Jer savest je ono što ti zaista jesi, a ugled je ono što drugi misle o tebi. A ono što drugi misle o tebi… to je njihov problem."
      Meša Selimović

      Comment


      • Originally posted by miloolja View Post
        Zbog Mesija?
        Da.
        A Ronalda uglavnom ne vole. Sto je cudno buduci da Ronaldo bolje izgleda.

        Comment


        • Originally posted by Lord Samuraj View Post
          Da.
          A Ronalda uglavnom ne vole. Sto je cudno buduci da Ronaldo bolje izgleda.

          "Brini se više za svoju savest, nego za svoj ugled. Jer savest je ono što ti zaista jesi, a ugled je ono što drugi misle o tebi. A ono što drugi misle o tebi… to je njihov problem."
          Meša Selimović

          Comment


          • Taj je nizak za Olju.

            Comment


            • U jee što si dosadan
              Pa ne ide da sam viša od muškarca, aman, ne volim to, mada znam da ima žena kojima ne smeta...
              Ili ko onaj Urošev ovde što ga prilepi..da je lepši od mene pa stvarno ne ide.

              Ovo je bio bio frajer, mogi svi oni a la Uroševi da se sakriju u rupu.







              Ovde malo stariji..



              Spoiler
              Sada je mator i bolestan Ali i dalje faca! Ima probleme velike sa nogma, ne može da hoda, tolike da je pre nekoliko godina tražiio da mu amputiraju obe zbog nesnosnih bolova Operisali ga, ali se problemi vratili... kaže davao je više fudbalu nego što je njegovo telo moglo da istrpi i sada plaća ceh.




              sigpic

              Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
              But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

              Comment


              • Jedna moja bivsa je tvrdila da je Val Kilmer iz mladjih dana kako ona kaze "mozda i najljepsi covjek ikad"... na kraju je zaglavila sa mnom

                Nisam ja znao da je ona ustvari bila opsjednuta njime... kad sam prvi put otisao kod nje kuci, gledao me Val sa svih strana jer joj je cijela spavaca soba bila njemu posvecena

                E sad, jes on meni jedan od omiljenih glumaca i bas gotivim lika, ali to je bio pakao... Nisam mogao da se skoncentrisem zbog njega Jos ja tad klinac, 21 godina... ona prelijepa, a ovaj mi sa zidova nabija pritisak

                Na kraju sam joj ja bio najljepsi ta dva-tri mjeseca, pa Val neka uziva

                A jes bgm bio zgodan. Strasna faca.

                Comment


                • Olja i šta vozi Batistuta?
                  UEFA Champions League (13) - RECORD, La Liga (34) – RECORD, Copa del Rey (19), Supercopa de España (11).

                  Comment


                  • Otkud znam šta vozi
                    sigpic

                    Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                    But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                    Comment


                    • Skroman dečko, vozi Yuga. Sve pare šalje kevi.
                      " I really like Arsenal. But you, do you like Arsenal? Or just Arsenal with trophies? "

                      Comment


                      • Aaaaa Kad porastem biću kengur
                        sigpic

                        Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                        But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                        Comment


                        • Originally posted by Powerslave View Post
                          Jedna moja bivsa je tvrdila da je Val Kilmer iz mladjih dana kako ona kaze "mozda i najljepsi covjek ikad"... na kraju je zaglavila sa mnom

                          Nisam ja znao da je ona ustvari bila opsjednuta njime... kad sam prvi put otisao kod nje kuci, gledao me Val sa svih strana jer joj je cijela spavaca soba bila njemu posvecena

                          E sad, jes on meni jedan od omiljenih glumaca i bas gotivim lika, ali to je bio pakao... Nisam mogao da se skoncentrisem zbog njega Jos ja tad klinac, 21 godina... ona prelijepa, a ovaj mi sa zidova nabija pritisak

                          Na kraju sam joj ja bio najljepsi ta dva-tri mjeseca, pa Val neka uziva

                          A jes bgm bio zgodan. Strasna faca.
                          Jeste Val bio opasna faca dok je bio mladji. Cak mi u Top Ganu nije bio nekako harizmatican, verovatno zbog uloge, ali kasnije u Vilou i ostalim filmovima koji su sledili je strasan baja bio. Pa onda dolazi kulminacija sa Vrelinom. Bas bajone.
                          sigpic

                          Always somewhere Miss you where I've been I'll be back to love you again

                          U crnim rupama možeš ludo da se zezaš. Da lebdiš iznad zemlje. Da slušaš rock ´n´ roll.Dozivaš kišu.
                          Ili da mazneš neku lepu ribu. Samo je bezveze kada se probudiš….

                          Comment


                          • Eto sad ni lijep ne smijes biti. I kako zenama ugoditi.

                            Evo jedan za tebe Olja.
                            Spoiler

                            Comment


                            • Sladunjav mnogo za mene Verati, mada bih rekla da je ovo iz još mlađih dana nego što ih ima sada
                              sigpic

                              Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                              But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                              Comment


                              • On je stavljen zbog
                                Spoiler
                                165


                                Evo ozbiljno sada jedan.
                                Spoiler

                                Comment

                                Working...
                                X