Announcement

Collapse
No announcement yet.

Premier League & SkyBet Championship 2017/18

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by Sandugp View Post
    Zato sto se u isto vreme igrala utakmica Totenhem - Junajted.
    I naravno da ih nece interesovati, Junajtedove navijace sta se desava tamo jer im je bilo dovoljno i ono na Vembliju.
    Opet, naravno da cu da pisem, ako sam vec u mogucnosti da pisem, jer ipak ima ljudi koje je interesovalo i to. Pa makar da naknadno procitaju, ako ne u tom trenutku.
    A vidis procitao si i ti
    Ja jesam i moram ti priznati da si maestro. To je neki nivo izmedju finog nasladjivanja i minimalnog peckanja. Mislim vidi se po stilu, a sasvim je dozvoljeno, meni čak i simipatično. Jer aj što ih je Totenhem zgazio, nego još čitaju tvoj izveštaj kako Siti razbija.

    Ja mislim da bi Murinjo više voleo da i on može da dovede 15 igrača od 40-60 milki nego jednog Pogbu za stotku.

    I kad mi kažu da Marsijal i Rašford i ekipa nisu gori od Sanea i Sterlinga, nisu malo sutra. To su anonimusi, s tim što je po meni veći potencijal Rašford iako vidim da vlada suprotno mišlienje.

    Comment


    • Originally posted by 61563 View Post
      Reci cu da sam fudbalska neznalica i samobanovacu se 3 meseca,jer jednostavno ne vidim ni njih ni Barsu,kao sampione,sad ce mnogi pomisliti jer ih licno ne gotivim (Pepa,Barsu),ali nije tako evo vec sledece sezone Katalonce ubrajam u sam vrh,ali sad mislim ovako, ako pogresim ko i oko PL,eto rekoh sta cu
      Ma ko će to pomisliti, nema valjda takvih. Ti si Fiks jedan od retkih objektivnih ovde, i veoma cenim tvoje misljenje. Jes da nemas pojma, ali Bože moj, valjda dočekamo i tvog Murinja.
      sloboda ili ništa

      Comment


      • Originally posted by mark it zer0 View Post
        Sta da pricamo kada sam ja banovan zbog posedovanja misljenja.
        Neki dan si trazio pravdu i zalio se zato sto je neko "provocirao" kroz poredjenje Rodzersa i Klopa a ti si i pored upozorenja nastavljao da trolujes o tome kako su Dusko Vujosevic i SAF isti, daj molim te.
        sigpic

        Comment


        • Originally posted by 61563 View Post
          Reci cu da sam fudbalska neznalica i samobanovacu se 3 meseca,jer jednostavno ne vidim ni njih ni Barsu,kao sampione,sad ce mnogi pomisliti jer ih licno ne gotivim (Pepa,Barsu),ali nije tako evo vec sledece sezone Katalonce ubrajam u sam vrh,ali sad mislim ovako, ako pogresim ko i oko PL,eto rekoh sta cu
          AHAHAHAHAHAHAHAHAHHA!!!!
          Ako se to nekim slucajem desi, dovoljno je ovo prvo, a samobanovanje zaista nije potrebno
          Mada i to prvo ce biti fore radi, jer znam ja da si ti pasionirani ljubitelj mnogih sportova pa i fudbala. Tako ne mozes bas da se svrstas u neznalice
          Last edited by Sandugp; 05-02-18, 17:14.
          sigpic

          Always somewhere Miss you where I've been I'll be back to love you again

          U crnim rupama možeš ludo da se zezaš. Da lebdiš iznad zemlje. Da slušaš rock ´n´ roll.Dozivaš kišu.
          Ili da mazneš neku lepu ribu. Samo je bezveze kada se probudiš….

          Comment


          • Nisam se ja žalio, žao mi je ako si stekao takav utisak. A I glupe su te fore da sam trazio pravdu, smisli nesto novo. Samo sam na vreme uočio provokaciju i jasno stavio do znanja da necu pasti. Ne moze mene niko da isprovocira sa Liverpoolom, jednostavno ne dozivljavam to tako, ali dobra je fora ovo peckanje i sve, samo ne treba to dozivljavati tako licno, bar ja mislim da se neki previse unose. Jbg, ako provociras onda i istrpi malo, nista strasno.
            sloboda ili ništa

            Comment


            • Originally posted by mark it zer0 View Post
              Ma ko će to pomisliti, nema valjda takvih. Ti si Fiks jedan od retkih objektivnih ovde, i veoma cenim tvoje misljenje. Jes da nemas pojma, ali Bože moj, valjda dočekamo i tvog Murinja.
              Moj Murinjo bio vec 2 puta prvak evrope a bice vrv jos koji put,dok tvoj (ispravi me ako gresim on ti je najbolji)Klop nije nikada niti ce.
              Ja uvek objektivan i realan,pa tako i sad,licno bih od svih mogucih kandidata za koje mislim da imaju sanse da uzmu LS izabrao bi CFC pa MU,hteo bih ja Roma da osvoji ali tu nema nimalo realnosti

              Comment


              • Originally posted by 61563 View Post
                Moj Murinjo bio vec 2 puta prvak evrope a bice vrv jos koji put,dok tvoj (ispravi me ako gresim on ti je najbolji)Klop nije nikada niti ce.
                Ja uvek objektivan i realan,pa tako i sad,licno bih od svih mogucih kandidata za koje mislim da imaju sanse da uzmu LS izabrao bi CFC pa MU,hteo bih ja Roma da osvoji ali tu nema nimalo realnosti
                Ispravljam te, grešiš.

                Ma koje Čelsi ima šanse za LŠ, gde je tu objektivnost, na osnovu čega to mislis? Oni ispadaju odmah, to je realnost, mozemo I za to da se kladimo, dajem ti da mi biras avatar za 6 meseci, a ja tebi za dva? Veliki sam znalac.
                sloboda ili ništa

                Comment


                • Originally posted by srdjan_sl View Post
                  Kao prvo decko je upao iz cista mira i napisao Pogba pojma nema sto bi se u najmanju ruku moglo prokomentarisati kao pokusaj pravljenja neke frke i trolovanje, da bi se ti hvatao mog odgovora u kojem je usputna stvar bila konstantacija da je ta izjava obicna glupost, nisam ja doticnom clanu rekao da je glup pa da tako reagujes nego samo da je rekao glupost a i sam je napisao da ne prati fudbal i da ne zna. To je kao kad kazem da je glup neki film da sam uvredio sve osobe kojima se taj film svideo(nije bas najsretnije poredjenje ali ajde). Tako da mi jednostavno nije jasno zasto me prozivas, a ja ovde nisam ulazio u konflikte ni sa kim pa ne zelim ni sa tobom tako da nemas potrebu da se brines oko toga ali mi se cini da imas neki problem sa mnom pa reko ako mogu da ti pomognem oko toga.
                  Sta su sve raznorazni forumasi iz cista mira pisali ovde - pa nista? Kakvih se sve gluposti moglo procitati - pa nista? Hvala bogu ima i pametnih ljudi, objektivnih, neostrascenih, ima kvalitetnih postova iz kojih svi mi mozemo nesto da naucimo. Kvalitetnih forumasa nikada dosta, ali nismo ni u deficitu sa njima.
                  E sada nije to Ivan iz cista mira napisao. Ako pogledas postove pre njegovog videces vezu.
                  Ne prozivam te, stavise napisao sam da si dobar decko. Ukazujem ti na gresku.... Jedino ako mi nije dozvoljeno.


                  Originally posted by mark it zer0 View Post
                  Ispravljam te, grešiš.

                  Ma koje Čelsi ima šanse za LŠ, gde je tu objektivnost, na osnovu čega to mislis? Oni ispadaju odmah, to je realnost, mozemo I za to da se kladimo, dajem ti da mi biras avatar za 6 meseci, a ja tebi za dva? Veliki sam znalac.
                  Pazi ovako Konte u zivotu nije osvojio kup-sistem takmicenje. Ne bi bilo lose da mu LS bude prvo. Licno, ne bih imao nista protiv, jer gotivim tog coveka.
                  Last edited by Sandugp; 05-02-18, 17:21.
                  sigpic

                  Always somewhere Miss you where I've been I'll be back to love you again

                  U crnim rupama možeš ludo da se zezaš. Da lebdiš iznad zemlje. Da slušaš rock ´n´ roll.Dozivaš kišu.
                  Ili da mazneš neku lepu ribu. Samo je bezveze kada se probudiš….

                  Comment


                  • Originally posted by Sandugp View Post
                    Sta su sve raznorazni forumasi iz cista mira pisali ovde - pa nista? Kakvih se sve gluposti moglo procitati - pa nista? Hvala bogu ima i pametnih ljudi, objektivnih, neostrascenih, ima kvalitetnih postova iz kojih svi mi mozemo nesto da naucimo. Kvalitetnih forumasa nikada dosta, ali nismo ni u deficitu sa njima.
                    E sada nije to Ivan iz cista mira napisao. Ako pogledas postove pre njegovog videces vezu.
                    Ne prozivam te, stavise napisao sam da si dobar decko. Ukazujem ti na gresku.... Jedino ako mi nije dozvoljeno.




                    Pazi ovako Konte u zivotu nije osvojio kup-sistem takmicenje. Ne bi bilo lose da mu LS bude prvo. Licno, ne bih imao nista protiv, jer gotivim tog coveka.
                    Niti ce osvojiti. Ja samo testiram Fiksarinu objektivnost, a i pokazujem mu koliko vise znam.
                    sloboda ili ništa

                    Comment


                    • Originally posted by mark it zer0 View Post
                      Ispravljam te, grešiš.

                      Ma koje Čelsi ima šanse za LŠ, gde je tu objektivnost, na osnovu čega to mislis? Oni ispadaju odmah, to je realnost, mozemo I za to da se kladimo, dajem ti da mi biras avatar za 6 meseci, a ja tebi za dva? Veliki sam znalac.
                      Kad sam mislio na gresku mislio sam na Klopa pa njega upotrebio,ako nije on ko ti je najbolji trener zanima me ,ako os kazi

                      Ako sam te dobro razumeo zelis da se kladimo ko ide dalje CFC-Barsa,ako je to moze.
                      I molim da sve sa kojima sam se kladio da zapamte opklade,jer cu morati da zapisujem kako je krenulo

                      P.S. Sandugp,hvala,ali sve cu ispostovati ako Pep uzme LS ove godine

                      Comment


                      • Zakuvalo se ovdje fino


                        Sent from my iPhone using Tapatalk
                        Hated, adored never ignored

                        MUFC

                        Comment


                        • Originally posted by 61563 View Post
                          Kad sam mislio na gresku mislio sam na Klopa pa njega upotrebio,ako nije on ko ti je najbolji trener zanima me ,ako os kazi

                          Ako sam te dobro razumeo zelis da se kladimo ko ide dalje CFC-Barsa,ako je to moze.
                          I molim da sve sa kojima sam se kladio da zapamte opklade,jer cu morati da zapisujem kako je krenulo

                          P.S. Sandugp,hvala,ali sve cu ispostovati ako Pep uzme LS ove godine
                          Gvardiola je po mom skromnom misljenju najbolji trener danasnjice. Eto Fiks, pade opklada, gospodin sam, ovakve kvote ne mozes u kladzi da dobijes.
                          sloboda ili ništa

                          Comment


                          • Kako mrzim zapravo ove rasprave Čelsi ispada odmah i slično, i kada kažu PSG izbacuje Real lagano. Prijatelji koji sport gledate? Jeste čuli za ono lopta je okrugla?

                            Ne bih ni gledao ovaj fudbal da ima NFL cele godine, imaš salary, pravi tim i svake godine perverzija, a ne ovde neki Man City kupi 30 igrača.

                            Murinjo i Klop svetogrdhe u istu rečenicu. Murinjo je milion puta bolji.

                            Comment


                            • Nisam htio da unesem nikakvu zlu krv ovdje,nespretno sam izrazio svoje misljenje o Pogbi to je to.Izvinjavam se svim crvenim djavolima i crvenoj djavolici.
                              PS Pogba=Milijas

                              Comment


                              • Originally posted by mark it zer0 View Post
                                Gvardiola je po mom skromnom misljenju najbolji trener danasnjice. Eto Fiks, pade opklada, gospodin sam, ovakve kvote ne mozes u kladzi da dobijes.
                                Done deal,ali samo da ti kazem u kladzi je 1,30 da Barsa izbacuje CFC,znaci idem direktno protiv njih.Znaci i tebi Pepsi ,a ima vas ima

                                Comment

                                Working...
                                X