Announcement

Collapse
No announcement yet.

Premier League & SkyBet Championship 2017/18

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Piksi i limum dok ga nisam stavio na ignore nisu ispustali Mancester iz usta, a sad se nesto zali, ali sta ces

    A ono sto se pisalo za Aleksisa ovih dana i sprdanje na racun klavira isto nikom nista, ili sta se radi za Pogbu godinu i po dana, a kad se nesto napise za nekog drugog igraca odma kukumakanje. Samo opusteno, da ocu da vas provociram znali bi svakako. E sad sto vam je sve provokacija tu nista ne mogu.
    sigpic

    Comment


    • Realno treba da nas boli uvo za zlu krv na Ostrvu. Problem je sto ima mnogo zle krvi ovde.
      sigpic

      Always somewhere Miss you where I've been I'll be back to love you again

      U crnim rupama možeš ludo da se zezaš. Da lebdiš iznad zemlje. Da slušaš rock ´n´ roll.Dozivaš kišu.
      Ili da mazneš neku lepu ribu. Samo je bezveze kada se probudiš….

      Comment


      • A da ne zaboravim samo, branio se Ali neki dan od strasnih navijaca Mancestera, sto puta je ponovoljeno da je cisti penal za Totenhem u mecu protiv Mancestera, kad je bio cisti za mancester niko rijec nije rekao, kad je bio cisti protiv Hadersfilda i kad zamalo MekTomi nije dobio potres mozga isto niko ni rijec, niko to ne komentarise a onaj start je za zatvor dok sudija stoji na pet metara od tog duela, manite se te kvazi objektivnosti koju kao imate.
        sigpic

        Comment


        • Ja kad napisem da Pogba nema pojma nije zato da bi nekog provocirao nego me nervira cinjenica da je klub takvog renomea sebe zakopao tako sto je dao 100 miliona za onoga raspada.Mogli su dovest Milijasa jednaku kreativnost bi im donio u igri.

          Comment


          • Originally posted by Ivan_pg View Post
            Ja kad napisem da Pogba nema pojma nije zato da bi nekog provocirao nego me nervira cinjenica da je klub takvog renomea sebe zakopao tako sto je dao 100 miliona za onoga raspada.Mogli su dovest Milijasa jednaku kreativnost bi im donio u igri.
            I ja isto. Ali ne vredi, razmazeni su simpatizeri Junajteda, u svemu vide provokacije, ne smes imati misljenje uopste.
            sloboda ili ništa

            Comment


            • Kad se treba pljunuti po Junajtedu tada je sve ok, kao sto ste bili slozni u tim stvarima posle utakmice sa Totenhemom a onda kad neko drugi kiksne kukumace se i na najmanju provokaciju. Daj uozbiljite se i naravno da peckanje daje svoju car ali treba imati smisla da se to radi a ne doci i napisati glupost neku tipa Pogba nema pojma.
              sigpic

              Comment


              • Meni je Pogba vrh. Da je vise takvih kao sto je Pogba Junajted bi mozda ovu sezonu mogao uciniti zanimljivijom.
                Ali dzaba kada Murinjo voli Lukakue i ostale kvazi igrace. Opet kada se sagleda tim kao celina Junajted ima odlicnu ekipu. Njihov problem je sto se previse oslanjaju na individualnost u napadu, a moj problem sa njima je sto mi se ni malo ne svidja nacin na koji igraju.
                sigpic

                Always somewhere Miss you where I've been I'll be back to love you again

                U crnim rupama možeš ludo da se zezaš. Da lebdiš iznad zemlje. Da slušaš rock ´n´ roll.Dozivaš kišu.
                Ili da mazneš neku lepu ribu. Samo je bezveze kada se probudiš….

                Comment


                • Originally posted by mark it zer0 View Post
                  I ja isto. Ali ne vredi, razmazeni su simpatizeri Junajteda, u svemu vide provokacije, ne smes imati misljenje uopste.
                  Znas kako u vecini su odje,godinama vec su navikli da im je ovaj forum neki kutak mira dje niko ne iznosi suprotno misljenje i svi im povladjuju.Mislim i dalje je u velikoj mjeri tako sve neki crveni djavoli i djavolice po forumu.

                  Comment


                  • Originally posted by Sandugp View Post
                    Realno treba da nas boli uvo za zlu krv na Ostrvu. Problem je sto ima mnogo zle krvi ovde.
                    Neki dan banovan a ušao da vidim šta ima. Ti pišeš o Sitiju non stop dok oni gube od Tota, niko te ne konstatuje, znam da ne provociraš, ali plakao sam od smeha. Znam da ti je negde u dubini duše lepo bilo da pišeš to, a ja sam se pošteno nasmejao.

                    Comment


                    • sigpic

                      Always somewhere Miss you where I've been I'll be back to love you again

                      U crnim rupama možeš ludo da se zezaš. Da lebdiš iznad zemlje. Da slušaš rock ´n´ roll.Dozivaš kišu.
                      Ili da mazneš neku lepu ribu. Samo je bezveze kada se probudiš….

                      Comment


                      • Originally posted by srdjan_sl View Post
                        napisati glupost neku tipa Pogba nema pojma.
                        Stvarno glupo zvuci ovako naglas kad procitam,mislim nije on neki igrac ali stvarno rec da nema pojma zvuci nekako infantilno.

                        Comment


                        • Originally posted by Uroš View Post
                          Neki dan banovan a ušao da vidim šta ima. Ti pišeš o Sitiju non stop dok oni gube od Tota, niko te ne konstatuje, znam da ne provociraš, ali plakao sam od smeha. Znam da ti je negde u dubini duše lepo bilo da pišeš to, a ja sam se pošteno nasmejao.
                          Zato sto se u isto vreme igrala utakmica Totenhem - Junajted.
                          I naravno da ih nece interesovati, Junajtedove navijace sta se desava tamo jer im je bilo dovoljno i ono na Vembliju.
                          Opet, naravno da cu da pisem, ako sam vec u mogucnosti da pisem, jer ipak ima ljudi koje je interesovalo i to. Pa makar da naknadno procitaju, ako ne u tom trenutku.
                          A vidis procitao si i ti
                          sigpic

                          Always somewhere Miss you where I've been I'll be back to love you again

                          U crnim rupama možeš ludo da se zezaš. Da lebdiš iznad zemlje. Da slušaš rock ´n´ roll.Dozivaš kišu.
                          Ili da mazneš neku lepu ribu. Samo je bezveze kada se probudiš….

                          Comment


                          • Samo jos da kazem ljudi ja o fudbalu nemam pojma i nemojte da se ljutite ako povremeno napisem po neku glupost.Nisam dobio na kladionicu centa 10 godina sto nije bas slucajno a i nije da nisam igrao.

                            Comment


                            • Meni je uvek drago kada vidim da se pise o vise utakmica za vreme igranja, steta sto nemamo nekog i da Cempionsip malo vise prati pa da dobijemo ponekad izvestaje i sa tih utakmica.
                              sigpic

                              Comment


                              • Originally posted by miloolja View Post
                                Ništa drugo ne vidim, samo tebe gledam
                                Ne znam što si ljut, opušteno samo, ćaksamo.
                                Inače pogledala sam 5 poslednjih strana u MU temi i ni u jednom postu nema ni L od Livera...10 je ipak too much da preturam sada.
                                Pazi ali ja se bas trudim da Junajted najmanje pljujem, i da budem najvise moguce fer i korektan bas zbog tog rivalstva, i zato sto postujem Junajted.

                                Ali nekada ne mozes precutati.

                                Inace stice se utisak kao da sam ja ovde najveci provokator.(iako za 6god. nijedan ban nisam popio)


                                Tema su transferi, Pogbe/Sancheza/Lukakua..., ni za jedan od pomenutih transfera nisam nista lose napisao, cak sam i pozitivne stvari pisao.
                                Cak i najmanja peckanja pokusavam da izbegavam, zbog toga sto su neki simpatizeri bas zbog mene dobijali ban(Limar/Erik/Tom), i na kraju na moju intervenciju im je i skinut isti. Ali dobro neka bude da ja mrzim Junajted i provociram...
                                IMG-20190614-192941
                                "A lot of football success is in the mind. You must believe you are the best and then make sure that you are."
                                Shankly-Paisley-Fagan-Dalglish-Benitez-Klopp

                                Comment

                                Working...
                                X