Announcement

Collapse
No announcement yet.

Premier League & SkyBet Championship 2017/18

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by 61563 View Post

    P.S. Sandugp,hvala,ali sve cu ispostovati ako Pep uzme LS ove godine
    Ne mozes da se bas svrstas u neznalice, mada nisi ni neki znalac
    Cuti Fiksaro, ne kaki nego uzivaj .....
    sigpic

    Always somewhere Miss you where I've been I'll be back to love you again

    U crnim rupama možeš ludo da se zezaš. Da lebdiš iznad zemlje. Da slušaš rock ´n´ roll.Dozivaš kišu.
    Ili da mazneš neku lepu ribu. Samo je bezveze kada se probudiš….

    Comment


    • Originally posted by Uroš View Post
      Ja jesam i moram ti priznati da si maestro. To je neki nivo izmedju finog nasladjivanja i minimalnog peckanja. Mislim vidi se po stilu, a sasvim je dozvoljeno, meni čak i simipatično. Jer aj što ih je Totenhem zgazio, nego još čitaju tvoj izveštaj kako Siti razbija.

      Ja mislim da bi Murinjo više voleo da i on može da dovede 15 igrača od 40-60 milki nego jednog Pogbu za stotku.

      I kad mi kažu da Marsijal i Rašford i ekipa nisu gori od Sanea i Sterlinga, nisu malo sutra. To su anonimusi, s tim što je po meni veći potencijal Rašford iako vidim da vlada suprotno mišlienje.

      Marsijal anonimus, a plaćen s potencijalnim bonusima oko 80m valjda. E moj Uki, drzi se politike i FKCZ

      Comment


      • Jbt, kad pogledam, pa ja sam posle Fiksnog najobjektivniji ovde.

        A Marsijal je anonimus kao i Mbape otprilike. Najjace sto si se svi smejali Sterlingu i parama koje je placen, dosao Pep puf odmah WC, jos I prevaga u diskusiji o jacini tima.
        Last edited by mark !t zer0; 05-02-18, 17:42.
        sloboda ili ništa

        Comment


        • Ja bih od Fiksnog voleo da cujem kako je najbolji trener ikada uspeo u Realu s onakvim timom da gubi od Klopa 4:1 i od Pepa 5:0, pritom je za 3 sezone doneo jednu ligu "samo".

          Comment


          • Originally posted by Ivan_pg View Post
            Nisam htio da unesem nikakvu zlu krv ovdje,nespretno sam izrazio svoje misljenje o Pogbi to je to.Izvinjavam se svim crvenim djavolima i crvenoj djavolici.
            PS Pogba=Milijas
            Ma opusteno, i naravno nisam imao nikakvu nameru da te napadam ili uvredim, nadam se da to nisi na taj nacin doziveo. Vise sam uzeo tvoj post kao primer na moju konstantaciju da se Junajted i njegovi igraci redovno pljuju ali kad dodje red da se napise nesto protiv igraca nekog drugog kluba odmah ide dizanje bune.

            Originally posted by mark it zer0 View Post
            Samo sam na vreme uočio provokaciju i jasno stavio do znanja da necu pasti.
            Znaci uocavas provokaciju u poredjenju Klopa i Rodzersa ali kad uzmes da poredis SAFa sa Duletom Vujosevicem to ti je iznosenje misljenja, nema sta objektivno kao i inace.
            sigpic

            Comment


            • Originally posted by Победа View Post
              Ja bih od Fiksnog voleo da cujem kako je najbolji trener ikada uspeo u Realu s onakvim timom da gubi od Klopa 4:1 i od Pepa 5:0, pritom je za 3 sezone doneo jednu ligu "samo".
              Bzvz je tako gledati na stvari,mogu ja tebe da pitam kako je Klop izgubio od WBA,poslednjeg tima na tabeli ili kako je izgubio od Hula prosle sezone tima koji je zavrsio u Shipu,ili sto Klop nije ni blizu titule u PL vec 3,4 sezona ili trofeja nekog,ipak se gleda na kraju celokupan uspeh i trofeji.

              Ne mozes gledati tako pojedinacno utakmice pobede/poraze,ko da me pitas kako si u toku godine pao neki ispit,a na kraju studiranja imao super prosek

              Comment


              • Originally posted by 61563 View Post
                Bzvz je tako gledati na stvari,mogu ja tebe da pitam kako je Klop izgubio od WBA,poslednjeg tima na tabeli ili kako je izgubio od Hula prosle sezone tima koji je zavrsio u Shipu,ili sto Klop nije ni blizu titule u PL vec 3,4 sezona ili trofeja nekog,ipak se gleda na kraju celokupan uspeh i trofeji.

                Ne mozes gledati tako pojedinacno utakmice pobede/poraze,ko da me pitas kako si u toku godine pao neki ispit,a na kraju studiranja imao super prosek
                Pa mogli bi, Murinjo za 6 sezona je uzeo 2 titule, jednu u Španiji jednu u Engleskoj. Znači u Realu nije doneo ono što se pre svega tamo tražilo, desetu ligu šampiona. U Čelsiju je za tri sezone uzeo jednu titulu i nije bio blizu osvajanje LŠ. To po meni i nisu neki rezultati za najboljeg trenera svih vremena. U Mančesteru već 2 sezone bez titule. Previše je to vremena, a malo trofeja.

                Comment


                • A onaj deo od ranije u CFC,Portu,pa i u Interu ne racunas,mogao bih ja da se uvatim neuspeha Klopa sa Majncom pre nego li je usao u Bundes ligu.
                  Nisam rekao svih vremena nego danasnjice,znaci mislim na aktivne kad ode u penziju onda mozemo o tome,ali izgleda da si ti njega smestio u penziju vec

                  I kazem ne moze se tako gledati na stvari jer Radonjic dobio prosle sezone i Fener,CSKA itd,pa ni TOP 8,niti je medju TOP5 trenera u evropi

                  Al kazem sudeci po tvojim postovima mislis da je Murinjovo vreme proslo ja mislim da nije ,a videcemo sta ce biti i ko ce biti u pravu a znajuci sebe ja
                  Last edited by 61563; 05-02-18, 18:35.

                  Comment


                  • Originally posted by Победа View Post
                    Marsijal anonimus, a plaćen s potencijalnim bonusima oko 80m valjda. E moj Uki, drzi se politike i FKCZ
                    Pa kakve veze ima koliko je plaćen to je anonimus tipičan od igrača. Nije isto dovesti Marsijala ili npr Lakazeta. Šta je taj Marsijal igrao, gde je to imao sezone dokazivanja kad je balav još.

                    Dečko nikad neće biti ono što se očekivalo od njega. Bar ne u Junajtedu bez Fergusona sa ovim pritiskom i imperativima.

                    Posle Reala sad je najgore biti trener Man Utd.

                    Comment


                    • Originally posted by srdjan_sl View Post
                      Ma opusteno, i naravno nisam imao nikakvu nameru da te napadam ili uvredim, nadam se da to nisi na taj nacin doziveo. Vise sam uzeo tvoj post kao primer na moju konstantaciju da se Junajted i njegovi igraci redovno pljuju ali kad dodje red da se napise nesto protiv igraca nekog drugog kluba odmah ide dizanje bune.



                      Znaci uocavas provokaciju u poredjenju Klopa i Rodzersa ali kad uzmes da poredis SAFa sa Duletom Vujosevicem to ti je iznosenje misljenja, nema sta objektivno kao i inace.
                      Pa dobro, ne može da se poredi fudbal I basket, ne navlači me na tanak led. Za mene svakako Dule veći, ali ne treba potencirati na toj diskusiji.
                      sloboda ili ništa

                      Comment


                      • Originally posted by mark it zer0 View Post
                        Pa dobro, ne može da se poredi fudbal I basket, ne navlači me na tanak led. Za mene svakako Dule veći, ali ne treba potencirati na toj diskusiji.
                        Ja tad nisam poredio sportove i znanje, vec uporedjivao karakterne crte licnosti pre svega i video slicnost,mogao sam uzeti i Belcika,Popovica Grega ili nekog politicara nebitno,no to je proslost

                        Comment


                        • Originally posted by 61563 View Post
                          A onaj deo od ranije u CFC,Portu,pa i u Interu ne racunas,mogao bih ja da se uvatim neuspeha Klopa sa Majncom pre nego li je usao u Bundes ligu.
                          Nisam rekao svih vremena nego danasnjice,znaci mislim na aktivne kad ode u penziju onda mozemo o tome,ali izgleda da si ti njega smestio u penziju vec

                          I kazem ne moze se tako gledati na stvari jer Radonjic dobio prosle sezone i Fener,CSKA itd,pa ni TOP 8,niti je medju TOP5 trenera u evropi

                          Al kazem sudeci po tvojim postovima mislis da je Murinjovo vreme proslo ja mislim da nije ,a videcemo sta ce biti i ko ce biti u pravu a znajuci sebe ja
                          Ja mislim da jeste Murinjovo vreme prošlo, zato i ne pominjem njehove uspehe pre Reala koji su za svako poštovanje.

                          Originally posted by Uroš View Post
                          Pa kakve veze ima koliko je plaćen to je anonimus tipičan od igrača. Nije isto dovesti Marsijala ili npr Lakazeta. Šta je taj Marsijal igrao, gde je to imao sezone dokazivanja kad je balav još.

                          Dečko nikad neće biti ono što se očekivalo od njega. Bar ne u Junajtedu bez Fergusona sa ovim pritiskom i imperativima.

                          Posle Reala sad je najgore biti trener Man Utd.
                          Nije isto, uzeo bih svaki put Marsijala pre Lakazeta.

                          Comment


                          • Pobeda, ovde se čak hvali Murinjov period u Realu, haos. Gvardioli se pod neuspeh vodi to što sa Bajernom nije uzeo LŠ, a Murinju sa Realom ne. Mada ova diskusija je bas prežvakana, niko apsolitno neće odstupiti mrvicu iz ovog ili onog razloga. Samo je glupo Gvardiolu bas pljuvati, nazivati prevarom i govoriti kako je top 10. Oboje su sam vrh ovog zanimanja čak i u istoriji, pa nijanse i ukus odlučuju. Svi argumenti su izneseni, a niko nije promenio misljenje 1%. Dajte nešto novo.

                            Može neka slika penala od juče, ubi VVD čoveka.
                            sloboda ili ništa

                            Comment




                            • Bas sam planirao da gledam Celzi zbog Zirua, ali on je na klupi. Nema ni Alonsa koga imam na fantaziju .

                              Comment


                              • Maneken na klupi, idemo Watford
                                sigpic
                                "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
                                AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

                                Comment

                                Working...
                                X