Announcement

Collapse
No announcement yet.

Premier League & SkyBet Championship 2017/18

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by Scouser View Post
    hahaha Sandu je kul lik.
    Samo ne razumem takvo nezasluzeno dizanje Pepa.
    Ни ја не разумем толико потенцирања да је човек превара и да не зна ништа, а толико се трофеја наосвајао

    Comment


    • Originally posted by Miki28 View Post
      Nego jel ovo losa forma Davida Silve ili godine stigle, bas je los bio vcrs



      Miki28
      Do nove frizure je.
      Nema velike ljubavi bez velike radosti, ali i bez velike patnje. E, to vam je Crvena zvezda. Ima da se raduješ do neba ali sekiracija ti ne gine.

      Ljuba Tadić.

      Comment


      • Originally posted by Miki28 View Post
        Primijeti razliku... Godine prolaze ali Runi ih i dalje trpa

        Miki28
        Ko je ovo uočio
        Твоја победа ће бити уколико свако од нас задржи део добродушности коју си безусловно делио са свима нама кроз свако твоје писање.
        До поновног сусрета, твој Швабо

        mala H2H 2018/19
        suicide
        2019
        velika H2H 2019/20

        Comment


        • Čitajući ovde komentare pomislio bi čovek da je Siti u prva
          2 kola osvojio jedan bod, da ne mogu da se sastavi ni povezu nimalo. Ljudi ih izdominirali u svakom segmentu fubalske igre, čak I sa igračem manje. Zamalo da okrenu meč na kraju, ali ne, ovde se i dalje veličaju Runi I Jagelka iz Evertona koji je imao jednu sansu na utakmici I sa igračem manje nije mogao da predje pola terena, dok se pljulje gotovo svaki igrač Sitija koji je totalno dominirao utakmicom, pa dajte malo objektivnosti jbg.

          Niko ne propušta da kaže kako Gvardiolini timovi igraju dosadan fudbal jer je to sada fora, pljuvati Pepa. Verovatno vam je zaninljivije kad Konte izvede 6 štopera.

          Edit: Svaka čast Runiju, I treba da se uzdiže zbog velikog dostignuća, ja sam više mislio u kontekstu ove utakmice.
          Last edited by mark !t zer0; 22-08-17, 06:57.
          sloboda ili ništa

          Comment


          • sigpic

            Comment


            • Originally posted by l1m4r View Post
              Runi kada bude dao gol Unitedu ima da se radujem, zato sto tog coveka i taj fudbal koji je on godinama igrao su za mene nesto najjace u ovoj igri. Covek koji je umirao za klub. I bas mi je drago sto ga je on munuo, kome drugom nego Sitiju. Jedino lepse da ga je dao Liveru .
              .
              Ja ne znam koliko je ovdje bilo riječi o tome, al ova tradicionalna rivalstva se nas simpatizera baš i ne dotiču toliko. Npr. Meni su puno bitniji derbiji Arsenala sa Jedinstvom ili Liverpulom, Čelzijem, nego li kad igraju protiv Sparsa. Tradicija posebnu vrijednost ima navijačima na ostrvu, a nama je to više furka jer njihovi mediji navlače hajp. Vjerovatno bih promijenio mišljenje da jednom odem gledati uživo derbi, al u tome i jeste poenta, većina nas tu priliku nije imala.
              " I really like Arsenal. But you, do you like Arsenal? Or just Arsenal with trophies? "

              Comment


              • Originally posted by Erik View Post
                Mene samo zanima Sandu kada si ti postao Pepov idolopoklonik?

                Ti brate navijas za Juventus, igras Dragon Age, citas/gledas GoT... U kom trenutnku svog zivota si odlucio da se lozis toliko na Gvardiolu ?

                Posto kapiram ja da si ti njegov fan, a ne Sitijev, zato ga ovoliko branis.
                Spoiler

                (Da ne dodje do zabune, boli me ona stvar za Pepa, cak mislim da sam i na Junajtedovoj temi pisao nebrojano puta da bih ga rado video nakon Fergija, prosto sam oduvek Murinja vise simpatisao, samo da se ne pretvori ovo u 100 puta vec vidjenu Pep vs Mou raspravu, e od toga mi je stvarno muka).
                Gvardiolu gotivim od kad sam poceo da pratim fudbal. Znaci od kada je igrac bio. On nikada nije bio ni najbrzi ni najjaci ni najspretniji. Ali je uvek bio najinteligentniji igrac na terenu, sa najboljim pregledom igre osecajem za istu i citanjem iste.
                A sve je to preneo i na klupu kada je trener postao. Nevezano za to sto mi se njegovo shvatanje fudbala i nacina na koji vodi svoje ekipe dopada.
                Ne vidim kakve to ima veze sa tim za koga navijam i sta volim. Kapiram da ti imas dobro misljenje o meni i kapiram da je to bila zajebancija, samo sto ja nisam njegov fan. To fan previse ideopoklonicki zvuci. Ja sam covek koji postuje i podrzava i kome se svidja ono sto radi taj trener.
                Branim ga generalno, ne branim sve njegove odluke, vec prosto ispizdim kada vidim koliko je nicim izazvano nepostovanje a u nekim slucajevima i mrznja upereno/a protiv tog coveka ovde.
                Last edited by Sandugp; 22-08-17, 08:11.
                sigpic

                Always somewhere Miss you where I've been I'll be back to love you again

                U crnim rupama možeš ludo da se zezaš. Da lebdiš iznad zemlje. Da slušaš rock ´n´ roll.Dozivaš kišu.
                Ili da mazneš neku lepu ribu. Samo je bezveze kada se probudiš….

                Comment


                • Originally posted by srdjan_sl View Post
                  Ne kontam ova dva prsta od navijaca

                  Comment


                  • Originally posted by Ves View Post
                    Ja ne znam koliko je ovdje bilo riječi o tome, al ova tradicionalna rivalstva se nas simpatizera baš i ne dotiču toliko. Npr. Meni su puno bitniji derbiji Arsenala sa Jedinstvom ili Liverpulom, Čelzijem, nego li kad igraju protiv Sparsa. Tradicija posebnu vrijednost ima navijačima na ostrvu, a nama je to više furka jer njihovi mediji navlače hajp. Vjerovatno bih promijenio mišljenje da jednom odem gledati uživo derbi, al u tome i jeste poenta, većina nas tu priliku nije imala.
                    +1

                    Ne zelim da uvredim navijace, al eto nikad nisam gajio neki hejt prema Liverpulu i Arsenalu jer otkad sam ja zavoleo Junajted oni nama nisu bili neki relevantan rival za titulu. Mada mecevi sa Arsenalom su mi postali zanimljivi u poslednjih par godina jer kog god navijaca Arsenala da sam upoznao, taj iz petnih zila mrzi Junajted.
                    Originally posted by Dekinjo
                    Šta mislite da su Livepulu poništili dva čista gola, a Sitiju nisu. Koliki bi bio rezultat? Pa 3:3
                    Originally posted by La Jugoslavia
                    Crvena zvezda je naša, iako je oteta, ona je naša, iako je okupirana. A da je oteta i okupirana, to stoji i to jeste, apsolutno se slažem.

                    Comment


                    • Originally posted by Mrkela View Post
                      Ne kontam ova dva prsta od navijaca
                      Mislim da je to kod njih kao "fuck off".

                      Comment


                      • Originally posted by bici View Post
                        +1

                        Ne zelim da uvredim navijace, al eto nikad nisam gajio neki hejt prema Liverpulu i Arsenalu jer otkad sam ja zavoleo Junajted oni nama nisu bili neki relevantan rival za titulu. Mada mecevi sa Arsenalom su mi postali zanimljivi u poslednjih par godina jer kog god navijaca Arsenala da sam upoznao, taj iz petnih zila mrzi Junajted.
                        Kakvo je to rivalstvo bilo krajem '90-ih i pocetkom '00-ih, prstalo je kako na terenu tako i van njega na mecevima sa Arsenalom...
                        Bas su se mrzjeli. Bilo je nekih brutalnih meceva, golova, tuca, ma svega

                        Miki28
                        Hated, adored never ignored

                        MUFC

                        Comment


                        • Originally posted by Sandugp View Post
                          Kapiram da ti imas dobro misljenje o meni i kapiram da je to bila zajebancija
                          Dobro kapiras.

                          Dobar je on bio igrac, bio mi je puno zanimljiviji posle u Bresi, sa Badjom .
                          Spoiler



                          Zipa ovu ekipu.
                          sigpic

                          Comment


                          • Realno je bio smarač i kao igrač. Dobar ali smarač.

                            Comment


                            • Apsolutno ne mrzim ni Arsenal ni Liver, i tacno je da nema razloga da navijaci sa ovih prostora bacaju taj hejt koji postoji u Britaniji.
                              Prema Sitiju sa druge strane imam blagu dozu nepodnosenja ali to je prvenstveno zbog naftasa i nacina na koji su se stvari radile\rade kod njih, kao i njihove nadmenosti da su veliki klub. Do duse posle dolazka na ovaj forum malo mi je i Arsenal postao mrzak iako mi je nekad to bio bas simpatican klub. Npr. Bajerna nesto ne volim od kad sam klinac bio i samim tim uvek sam protiv njih ali zadnjih godina kad izvuku Arsenal u LS svim srcem sam za to da ih nakantaju sto vise, stim da Bavarci uvek prebace moja ocekivanja po tom pitanju.

                              U svakom slucaju svi smo mi poceli pratiti/simpatisati/voleti odredjeni tim iz nekih svojih razloga i to treba postovati. Da Junajted nije okrenuo ono finale 1999. ja mozda danas i ne bi bio pristalica crvenih iz Mancestera. Pretpostavljam isto tako da vas ima dosta ovde koji ste zavoleli Liver iz one sezone kad su uzeli LS ili Arsenala kad ste igrali onaj leprsavi fudbal sa Anrijem, Berkampom, Piresom i ostalim majstorima ove igre.
                              sigpic

                              Comment


                              • Originally posted by bici View Post
                                +1

                                Ne zelim da uvredim navijace, al eto nikad nisam gajio neki hejt prema Liverpulu i Arsenalu jer otkad sam ja zavoleo Junajted oni nama nisu bili neki relevantan rival za titulu. Mada mecevi sa Arsenalom su mi postali zanimljivi u poslednjih par godina jer kog god navijaca Arsenala da sam upoznao, taj iz petnih zila mrzi Junajted.
                                U posljednjih par godina Jedinstvo je u istom kanalu kao Arsenal već više od deceniju. Mada se čini da se vi već polako izvlačite dok kod nas same old same old. A za ovaj podvučeni dio " suosjećam " sa braćom.
                                " I really like Arsenal. But you, do you like Arsenal? Or just Arsenal with trophies? "

                                Comment

                                Working...
                                X