Announcement

Collapse
No announcement yet.

Premier League & SkyBet Championship 2017/18

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Ne valja nikako sto se ponavlja ista stvar iz prosle sezone.
    Protivnici imaju jedan eventualno dva suta na gol. I postignu gol, a zavrsnica Sitijevih igraca nikako da se popravi. Mora bolje da se finisira.
    sigpic

    Always somewhere Miss you where I've been I'll be back to love you again

    U crnim rupama možeš ludo da se zezaš. Da lebdiš iznad zemlje. Da slušaš rock ´n´ roll.Dozivaš kišu.
    Ili da mazneš neku lepu ribu. Samo je bezveze kada se probudiš….

    Comment


    • Kudite Kuna koliko vam je mila volja ali Pep nema boljeg napadača od njega. Gaucos je barem ulazio u šanse, šta je Žezus radio?

      Poslato sa NEM-L21 uz pomoć Tapatoka

      Comment


      • Kun je najbolji napadac PL a i jedan od najboljih na svijetu, kakav crni Zesus...
        Stoji da ova igra sa Kunom i Zesusom ne ide, mora da se mijenja.

        Kuman je ovo izgubio, mora je ranije izvuci Runija i umesto njega Sigurdsona i umesto da uzme malo loptu i napadne on se brani cijelo drugo pol. Pa i treba da primis gol i cista sreca sto nisu jos jedan

        Nego jel ovo losa forma Davida Silve ili godine stigle, bas je los bio vcrs



        Miki28
        Last edited by Miki28; 21-08-17, 22:24.
        Hated, adored never ignored

        MUFC

        Comment


        • Originally posted by Miki28 View Post
          Kun je najbolji napadac PL a i jedan od najboljih na svijetu, kakav crni Zesus...
          Stoji da ova igra sa Kunom i Zesusom ne ide, mora da se mijenja.

          Kuman je ovo izgubio, mora je ranije izvuci Runija i umesto njega Sigurdsona i umesto da uzme malo loptu i napadne on se brani cijelo drugo pol. Pa i treba da primis gol i cista sreca sto nisu jos jedan

          Nego jel ovo losa forma Davida Silve ili godine stigle, bas je los bio vcrs



          Miki28
          Овакав Кун није најбољи у ПЛ. Диего, Лукаку, Кејн. Кун одавно није онај стари.

          Comment


          • Originally posted by Sandugp View Post
            Ne valja nikako sto se ponavlja ista stvar iz prosle sezone.
            Protivnici imaju jedan eventualno dva suta na gol. I postignu gol, a zavrsnica Sitijevih igraca nikako da se popravi. Mora bolje da se finisira.
            Izjava Gvardiole
            PEP: "It's similar to a lot of games last season, it's sad because we wanted to start well at home." #mancity #cityvefc

            Comment


            • Kun i Tores su mi bile zelje da budu igraci Utd prije dosta godina pa sam mozda malo subjektivan ali i za ovu formu Kuna je kriv Gvardiola, ubio ga u pojam i najpametnije za Kuna bi bilo da ode, da ode negdje gdje ce ga cijeniti kao jednog od najboljih napadaca...

              Nagledao sam se bas dosta dobrih napadaca i Kun je u samom vrhu, top 10 sigurno

              Miki28
              Hated, adored never ignored

              MUFC

              Comment


              • Znaci Aguero kada kasni sa dodavanjem i zabija se u trojicu igraca a treba da se oslobodi lopte to je zbog toga sto ga je Gvardiola ubio u pojam. Jos cekam da cujem da je Pep kriv jer je Sane prodao onu loptu prije gola Evertona.

                On je i prije dolaska Gvardiole bio van forme. Za reprezentaciju Argentine ne pamtim da je ikad odigrao dobru utakmicu.
                Last edited by ognjen; 21-08-17, 22:50.

                Comment


                • Izdvaja se Jose vec, idemo !

                  Kad vec ne mogu Tresnjice, nek uzme Jose
                  https://www.youtube.com/watch?v=U2wI197Vvg4 <3

                  Comment


                  • Originally posted by Ognjen View Post
                    Znaci Aguero kada kasni sa dodavanjem i zabija se u trojicu igraca a treba da se oslobodi lopte to je zbog toga sto ga je Gvardiola ubio u pojam. Jos cekam da cujem da je Pep kriv jer je Sane prodao onu loptu prije gola Evertona.

                    On je i prije dolaska Gvardiole bio van forme. Za reprezentaciju Argentine ne pamtim da je ikad odigrao dobru utakmicu.
                    Sta ti je Ognjene brate, na ovom forumu vecina vise navija protiv Gvardiole nego za sopstvene klubove. Jesi video pomamu nakon Runijevog gola? I svaka individualna greska igraca je po njima Gvardiolina greska i svaka greska sudije je nesto sa cime Pep treba da se nosi i zaboravi se nakon 5 minuta - bitno je da se desava bilo sta sto utice da Gvardiola (ne Siti, nego bas Pep) gubi.
                    A ako dobija onda je to zato sto ima najjaci tim.
                    Jednostavno nabio komplekse covek, trpao im omiljene klubove godinama i ne vole ga. Misle da je arogantan i ako se njegovo ponasanje ni po cemu ne izdvaja od ponasanja drugih menadzera - misle da nema plan B i ako je ova utakmica cist primer njegovo prilagodjavanja igri protivnika i menjanja svoje cim je video da ne ide. Sto izmenama igraca, sto modifikovanjem formacije. Ali ne Pep nema plan B.
                    U sustini zele mu sve najgore i to je nesto na sta smo ovde odavno navikli.
                    Ne mislim na sve ljude odavde - da ne bude zabune.
                    Last edited by Sandugp; 21-08-17, 23:00.
                    sigpic

                    Always somewhere Miss you where I've been I'll be back to love you again

                    U crnim rupama možeš ludo da se zezaš. Da lebdiš iznad zemlje. Da slušaš rock ´n´ roll.Dozivaš kišu.
                    Ili da mazneš neku lepu ribu. Samo je bezveze kada se probudiš….

                    Comment


                    • Ova formacija Pepsona ima jedino smisla na derbi gostovanjima, ovako krajnje nepotrebno smanjuje broj ofanzivaca na racun defanzivaca

                      Comment


                      • Ma samo nek se brani Pep, krivi si igraci, nema ko da im objasni kako a i vrvt ti sami igraci izadju na teren na tim pozicijama pa djeluju izgubljeno...

                        Pep je kul

                        Miki28
                        Hated, adored never ignored

                        MUFC

                        Comment


                        • Mene samo zanima Sandu kada si ti postao Pepov idolopoklonik?

                          Ti brate navijas za Juventus, igras Dragon Age, citas/gledas GoT... U kom trenutnku svog zivota si odlucio da se lozis toliko na Gvardiolu ?

                          Posto kapiram ja da si ti njegov fan, a ne Sitijev, zato ga ovoliko branis.
                          Spoiler

                          (Da ne dodje do zabune, boli me ona stvar za Pepa, cak mislim da sam i na Junajtedovoj temi pisao nebrojano puta da bih ga rado video nakon Fergija, prosto sam oduvek Murinja vise simpatisao, samo da se ne pretvori ovo u 100 puta vec vidjenu Pep vs Mou raspravu, e od toga mi je stvarno muka).
                          sigpic

                          Comment


                          • Sandu,

                            Runi kada bude dao gol Unitedu ima da se radujem, zato sto tog coveka i taj fudbal koji je on godinama igrao su za mene nesto najjace u ovoj igri. Covek koji je umirao za klub. I bas mi je drago sto ga je on munuo, kome drugom nego Sitiju. Jedino lepse da ga je dao Liveru .

                            Sto se tice Pepa, glupa prica. Standardno dizanje i spustanje. Meni najvise smeta, sto se krene da izmislja pozicije igracima. I sto smara cak i sada sa nekim kvazi posedom, a moze lagano da raznosi sve ekipe. No njegova neka zamisao je odakle znam sta.
                            O trosenju necu ni da pricam jer to samo budali ne mozes da objasnis, a ljudi koji ovde cene Pepa nisu budale. Cak veoma cenim njihova misljenja.
                            Kun je postao Runi. Zvuci lose ali je tako. Mnogo je bolje pitanje sta se desava sa Silvom, Saneom mnogo indisponirano deluju. Gledaj Sterlinga, ok dao gol, ali covek je sarlatan. . KDB deluje najozbiljnije od svi igraca Sitija. Pitanje je sta on moze i koliko. Pogotovo ako ovi u napadu nastave da se ponasaju i posle pauze kao sto se sada ponasaju.
                            Originally posted by Vladan
                            SAFa niko nije mogao ni jednom da prezivi, Runi je to uradio dva puta. Masivan. Monumentalan. Bivsi. Pozdrav legendo, donesi Evertonu nemoguci san.
                            :vinjaksmajli:

                            Comment


                            • Primijeti razliku... Godine prolaze ali Runi ih i dalje trpa

                              Miki28
                              Hated, adored never ignored

                              MUFC

                              Comment


                              • Originally posted by Erik View Post
                                Mene samo zanima Sandu kada si ti postao Pepov idolopoklonik?

                                Ti brate navijas za Juventus, igras Dragon Age, citas/gledas GoT... U kom trenutnku svog zivota si odlucio da se lozis toliko na Gvardiolu ?

                                Posto kapiram ja da si ti njegov fan, a ne Sitijev, zato ga ovoliko branis.
                                Spoiler

                                (Da ne dodje do zabune, boli me ona stvar za Pepa, cak mislim da sam i na Junajtedovoj temi pisao nebrojano puta da bih ga rado video nakon Fergija, prosto sam oduvek Murinja vise simpatisao, samo da se ne pretvori ovo u 100 puta vec vidjenu Pep vs Mou raspravu, e od toga mi je stvarno muka).
                                hahaha Sandu je kul lik.
                                Samo ne razumem takvo nezasluzeno dizanje Pepa.

                                Comment

                                Working...
                                X