Announcement

Collapse
No announcement yet.

Premier League & SkyBet Championship 2017/18

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by l1m4r View Post
    KDB, je trenutno sve ove ekipe.
    Al sta ce im B.Silva pored KDBa, jedino ako je dosao da greje klupu i igra kupove...

    Sent from my HTC One_M8 dual sim using Tapatalk
    IMG-20190614-192941
    "A lot of football success is in the mind. You must believe you are the best and then make sure that you are."
    Shankly-Paisley-Fagan-Dalglish-Benitez-Klopp

    Comment


    • Dobre akcije, kreativnost na nivou, ali na kraju nesto se uvek zasere. Kao Aguero malopre.
      sigpic

      Always somewhere Miss you where I've been I'll be back to love you again

      U crnim rupama možeš ludo da se zezaš. Da lebdiš iznad zemlje. Da slušaš rock ´n´ roll.Dozivaš kišu.
      Ili da mazneš neku lepu ribu. Samo je bezveze kada se probudiš….

      Comment


      • Originally posted by l1m4r View Post
        KDB, je trenutno sve ove ekipe.
        A i on je gresio previse veceras. Opet klasa je nema sta.
        sigpic

        Always somewhere Miss you where I've been I'll be back to love you again

        U crnim rupama možeš ludo da se zezaš. Da lebdiš iznad zemlje. Da slušaš rock ´n´ roll.Dozivaš kišu.
        Ili da mazneš neku lepu ribu. Samo je bezveze kada se probudiš….

        Comment


        • Originally posted by Adam The Llama View Post
          Al sta ce im B.Silva pored KDBa, jedino ako je dosao da greje klupu i igra kupove...

          Sent from my HTC One_M8 dual sim using Tapatalk
          Za to me bole usi . Bolje i njima da greje klupu nego da bude starter u Unitedu ili Celziju.

          Ali KDB je bas ozbiljan lik. Tj tako izgleda.
          Originally posted by Vladan
          SAFa niko nije mogao ni jednom da prezivi, Runi je to uradio dva puta. Masivan. Monumentalan. Bivsi. Pozdrav legendo, donesi Evertonu nemoguci san.
          :vinjaksmajli:

          Comment


          • Nisam siguran da je i Šnajderlin zaslužio prevremeni put u svlačionicu.

            Poslato sa NEM-L21 uz pomoć Tapatoka

            Comment


            • Koliko bi B.Silva Junajtedu dobro dosao u vezi pored Pogbe i Matica.

              Everton u top4.

              Sent from my HTC One_M8 dual sim using Tapatalk
              IMG-20190614-192941
              "A lot of football success is in the mind. You must believe you are the best and then make sure that you are."
              Shankly-Paisley-Fagan-Dalglish-Benitez-Klopp

              Comment


              • Hahaha, šta rade ove sudije jbte. Dadoše mrtvi ladni 2 crvena onako...

                Mučeni Morgan poludeo, i ja bi da mi da drugi žuti što sam izbio loptu...
                I LOVE HOUSE MUSIC!!

                Comment


                • Medli sviraj kraj. Uradi bar nešto korisno včrs.

                  Poslato sa NEM-L21 uz pomoć Tapatoka

                  Comment


                  • Sutni Rahime, ti i pas ste dva razlicita pojma.
                    sigpic

                    Always somewhere Miss you where I've been I'll be back to love you again

                    U crnim rupama možeš ludo da se zezaš. Da lebdiš iznad zemlje. Da slušaš rock ´n´ roll.Dozivaš kišu.
                    Ili da mazneš neku lepu ribu. Samo je bezveze kada se probudiš….

                    Comment


                    • Nek okači neko intervju Pepa posle tekme ako nađe. Onaj iz tunela. Osećam da će biti lud ko struja.... Hepi Nju Jir
                      I LOVE HOUSE MUSIC!!

                      Comment


                      • Drugo poluvrijeme City imao posjed 65%. Pa ko da su oni imali igrača više.
                        UEFA Champions League (13) - RECORD, La Liga (34) – RECORD, Copa del Rey (19), Supercopa de España (11).

                        Comment


                        • Kuman je smesan lik. Pre ce Toni da udje u top4 nego ovaj Everton.
                          IMG-20190614-192941
                          "A lot of football success is in the mind. You must believe you are the best and then make sure that you are."
                          Shankly-Paisley-Fagan-Dalglish-Benitez-Klopp

                          Comment


                          • Тони иде лагано, утакмица по утакмицу, 6 бодова, 0 примљених голова

                            Comment


                            • Blizu Karamele bile trijumfa. Neiskusna intervencija Holgejta donela Evertonu samo bod. Al da im je neko ponudio pre početka mislim da bi zgrabili.

                              Poslato sa NEM-L21 uz pomoć Tapatoka

                              Comment


                              • Moj Gvardi, ne budi prevara.

                                Ja sam 100% siguran da on nece osvojit titulu ako nastavi ovo 3-5-2 sranje, malo koja me formacija ubije u pojam ka ovo sranje. Aguero i Hesus nikad nece moc igrat zajedno, Aguero umije dobro sacuvat loptu ali lise toga nista, vazda covjek zasere nesto, pa lik je katastrofa. Onda koji ce mu penis Sane, Sterling, Bernardo Silva koji je odlicno odigrao ovo malo i Voker i Danilo i Mendi ako ce da se bore za dvije pozicije. Daj covjece, vrati se na 4-1-4-1 i imas najbolje od Vokera i Mendija kao i Sterlinga, Sanea i Bernarda Silva.

                                Opet ako ce ovo sranje od 3-5-2 da igra barem nek igra Bernardo Silva gore uz Hesusa, mali moze nesto iskreirat, a Hesus samo nek se otvara i trci unutra.

                                KdB je mamojeb, igra holdera, igra sve.

                                Mora sam izbacit ovu safru, ni da su me na kladionicu bacili, ali me poludje coek.



                                A Everton i Kuman, to zaboravih. Kakva je to PARODIJA. Kakva trenerska prevara, jos kad se on povezuje sa Barsom, oh ne samo ne on molim te. Igrac vise i on ne moze lopte uzet, ajde polako, odma bi mi letio.
                                Last edited by Baka; 21-08-17, 22:03.

                                Comment

                                Working...
                                X