Announcement

Collapse
No announcement yet.

Premier League & SkyBet Championship 2017/18

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Tobi ce u Junajted ako Murinjo ne dovede Boatenga, ako dovede Boatenga onda jbg za Tobija nema mjesta u Mancesteru.

    Aspi je previse dobar i obucen da bi bio samo stoper kad moze i u napadu masu da doprinosi.
    sigpic

    Comment


    • Nisam vjerovao da cu ovo ikad reci, ali Roj Hodzson je najbolji menadzer PL ove sezone.
      sigpic

      Comment


      • Originally posted by z0La View Post
        Možda i još jedan štoper.

        Luiz ide, Kejhil već mator. Ostaje samo trio Rudiger, Aspi i Kristijansen. Valjao bi tu jedan solidan štoper.

        Jedno dobro krilo umesto Pedra?
        Aspi je trenutno bolji stoper nego bek. Na beku dovesti Muniera, nije standardan u PSZu a jos ofanzivan, dobar asistent i zna gol dati. Slican Alonsu. Taman iza imas 3 stopera i Kantea ispred. Stoper Alderveld je top, ali nije realno bas.
        Umesto Pedra bi legao Marez, zeljan dokazivanja, navikao na ligu, nije istrosen i ima kvalitet Ali sve zavisi sta se igra sledece sezone
        insta: engleski_dopisnik

        Comment


        • Inace izgleda da je Everton spreman da proda Runija da bi oslobodio platni budzet i ide na podmladjivanje ekipe. Fascinantna poslednja SAFova odluka kojom je sjebao i svoj klub i Everton
          sigpic

          Comment


          • Najavljeno da Šrek na kraju sezone napušta Gudison i otisnuje se put Amerike il Azije.
            Navodno čelnici Karamela preterano nisu impresionirani izdanjima od kada se vratio u matični klub. Osim odličnog početka sve ostalo prosečno.

            Poslato sa NEM-L21 uz pomoć Tapatoka

            Comment


            • Nego sta se desava sa Azarom? Njima ako odu npr. Azar/Kurtoa oni su u ozbiljnim problemima. Pogotovo sto ce Konte sigurno otici na kraju sezone, a ovaj tim bez Azara nije ni za top4. A koga bi mogli da dovedu da bude pristojna zamena za njega.
              IMG-20190614-192941
              "A lot of football success is in the mind. You must believe you are the best and then make sure that you are."
              Shankly-Paisley-Fagan-Dalglish-Benitez-Klopp

              Comment


              • Azarova forma sigurno navodi Pereza na razmišljanje dal Belgijanca da uvrsti kao novog Galaktikosa. I dalje je alfa i omega kluba ali stičem utisak da ga drma zasićenje i da vapi za novim klubom i izazovom. Opet, teško očekivati od gazda Romana da se lako odrekne svog najboljeg igrača.

                Poslato sa NEM-L21 uz pomoć Tapatoka

                Comment


                • Evo ga i Sveci skontali da su govna došla do guše
                  DALE 1992-2020
                  NIKAD ZABORAVLJEN

                  Comment


                  • Originally posted by NemanjaMiks. View Post
                    Ma ja to više zbog tiketa.

                    A kapiram da neće Everton sad zapinjati, pa može ovde sva 3 boda, a u utorak igramo sa Svonsijem, ima da bude ludnica, verovatno i prepun stadion, biće jako teško dobiti..
                    Dobicete vi Swansea tamo bez problema.

                    Ja sam skoro 3 godine gledao Carlosa i u Swansea se ponovila prica kao i u Sheffield-u. On kad je dosao Swansea je bio poslednji i prezaljen, obzirom da je Carlos bio rasterecen igrali s nesto otvorenije, cak sta vise mislim da je on doveden kako bi ih odma vration u EPL. Medjutim kako je izasao iz zone ispadanja poceo je da kalkulise i da se sve vise okrece odbrani pokusavajuci da kljucne bod tamo bod ovde i da dodje do opstanka.

                    Comment


                    • Ako Soton ne izgubi mi službeno potvrđujemo sedmo mjesto, ali htio bih da Everton izjednači kako bi borba za opstanak postala zanimljiva. Ako ovako ostane poprilično sam siguran da će se ispalim klubovima pridužiti Huddersfield.

                      Comment


                      • Znaci jos ima nade za WBA.
                        IMG-20190614-192941
                        "A lot of football success is in the mind. You must believe you are the best and then make sure that you are."
                        Shankly-Paisley-Fagan-Dalglish-Benitez-Klopp

                        Comment


                        • Čoveče..
                          Ko je naj sasvim potpuno sasvim najbolji? https://ibb.co/SmC01mT

                          Kad sam bio mali moji su idoli bili Brena, Boba, Doors i Čorba, sada samo Zdravko Čolić.

                          Comment


                          • Originally posted by NemanjaMiks. View Post
                            Čoveče..
                            Opet bi morali da dobijete Svonsi i da ste dobili ovaj mec. Oni docekuju Stoke koji je zavrsio sezonu, a vi gostujete Sitiju koji juri 100poena. Svakako mec protiv Svonsija je presudan.
                            IMG-20190614-192941
                            "A lot of football success is in the mind. You must believe you are the best and then make sure that you are."
                            Shankly-Paisley-Fagan-Dalglish-Benitez-Klopp

                            Comment


                            • Izbij tu loptu covjece.

                              Comment


                              • Originally posted by Adam The Llama View Post
                                Opet bi morali da dobijete Svonsi i da ste dobili ovaj mec. Oni docekuju Stoke koji je zavrsio sezonu, a vi gostujete Sitiju koji juri 100poena. Svakako mec protiv Svonsija je presudan.
                                Da, ali ipak na ovakav način izgubiti 2 boda, bukvalno u poslednjoj sekundi, može ih dobro poremetiti..
                                Ko je naj sasvim potpuno sasvim najbolji? https://ibb.co/SmC01mT

                                Kad sam bio mali moji su idoli bili Brena, Boba, Doors i Čorba, sada samo Zdravko Čolić.

                                Comment

                                Working...
                                X