Announcement

Collapse
No announcement yet.

Premier League & SkyBet Championship 2017/18

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Samo ga je Lazar Ćirković mogao neutralisati [emoji4]

    Послато са SM-T210 уз помоћ Тапатока

    Comment


    • Najdoski, Najdoski

      Comment


      • Da ga je Ilija čuvao već bi Kejn išao na pokoju operaciju.
        Kod Makedonca lopta će proći, igrač nikako.

        Послато са SM-T210 уз помоћ Тапатока

        Comment


        • Upoznao sam Iliju davnooo.

          Bio sa ćerkicom. Super čovek. Van terena ni ne čuješ ga.

          Da je Fergi i dalje u Unitedu namamio bi on Kejna.

          Comment


          • Kejn mi je tiha patnja. Menjao bi sva pojačanja koja ulaze u priču sa nama samo da vidim Harija u crvenom dresu.


            Послато са SM-T210 уз помоћ Тапатока

            Comment


            • Oporavio se malo psihicki od onog razocarenja, koliko god ovde mrzeli i pljuvali Alexisa Sancheza on je jedini pokazivao kod nas neku zelju ka boljem, mozda ga zato i nisu voleli u svlacionici jer je bio drugaciji i zeleo promene.

              Juce je ostalo 0-3, samo zato sto je Gvardiola rekao igracima na poluvremenu da smanje gas jer kontam nije zeleo da ponizi Wengera, inace bi komotno bilo 0-7, tacno se videlo da nece da napadnu, Bernardo i Sane dodju do 16-erca i vrate loptu Gundoganu, pa ovaj Otamendiju i tako u krug drugo poluvreme.

              Bas smo nisko pali.
              Originally posted by maliajnstajn
              Arsenal ako uzme narednih 5 tekmi, uzima i titulu, nema previse tu filozofije.

              Comment


              • Najgore od svega što klupske strukture kao da žmire na oba oka. Ništa ne preduzimaju. Mora se naći bar neka šok terapija da razmrda ekipu jer ovo danas ne liči na nekada slavni Arsenal.
                Ukoliko Venger posle još jedne katastrofalne sezone počne i sledeću na klupi Tobdžija smatraću da čovek ima tajni dill sa vlasnicima kluba.
                TOP 4 deluje jako daleko, najveće izglede da kako - tako spasu šta se spas'ti može imaju u LE.
                Sad koliko će fanove uspeh u Evropi odobrovoljiti i popraviti raspoloženje ostaje da vidimo.

                Послато са SM-T210 уз помоћ Тапатока

                Comment


                • Sa ovakvom igrom i pristupom utakmici nece proci ni Milana, bas cekam u nedelju mec protiv Brajtona samo da vidim na koji nacin ce se uci u utakmicu. Sto se LE tice, Obamejang valjda ne moze tamo da igra, Lakazeta nema mesec dana jos, znaci ostajemo na Velbeku napred, a ima dosta dobrih ekipa u tom takmicenju.
                  Originally posted by maliajnstajn
                  Arsenal ako uzme narednih 5 tekmi, uzima i titulu, nema previse tu filozofije.

                  Comment


                  • Ovako se oseća svaki fan Arsenala [emoji4]
                    U mnogim tekmama sam i ja hteo iz kože da iskočim

                    Послато са SM-T210 уз помоћ Тапатока

                    Comment


                    • Gadno je biti navijac Arsenala. Gledam neke zanimljive debate. Pa me interesuje sta vi mislite. U koliko predpostavimo da je Vengeru ovo posladnja sezona na klupi (a to ne mora da bude tacna pretpostavka uopste) da li je bolje odmah ga oterati ili sacekati kraj sezone?
                      sigpic

                      Always somewhere Miss you where I've been I'll be back to love you again

                      U crnim rupama možeš ludo da se zezaš. Da lebdiš iznad zemlje. Da slušaš rock ´n´ roll.Dozivaš kišu.
                      Ili da mazneš neku lepu ribu. Samo je bezveze kada se probudiš….

                      Comment


                      • Ma osvojice deda Ligu Evrope, i sacuvace se nekako, ima on vise zivota nego ja na ovom forumu. A sto se tice odgovora na tvoje pitanje, najbolje bi ga bilo oterati pre jedno 3-4 godine, tako da svaki dan preko toga je sve gore i gore, dakle sto pre, to bolje za Arsenal, ugusio ih je.
                        sloboda ili ništa

                        Comment


                        • Ne znam, ali osim ako ga totalno ne usere i ako ne uspe nekim cudom da digne igrace ne vidim kako moze da uzme LE. Moze da ga otrese sigurno 5-6 ekipa od ovih koje su ostale u konkurenciji.

                          A za ovo da ga je trebalo oterati pre nekoliko godina se slazem, medjutim to je sve sta bi bilo kad bi bilo. Tako da me interesuje iz ove perspektive sta je najbolje za Arsenal.
                          sigpic

                          Always somewhere Miss you where I've been I'll be back to love you again

                          U crnim rupama možeš ludo da se zezaš. Da lebdiš iznad zemlje. Da slušaš rock ´n´ roll.Dozivaš kišu.
                          Ili da mazneš neku lepu ribu. Samo je bezveze kada se probudiš….

                          Comment


                          • Bolje sto prije odnosno sad odma. Novi trener ce imat desetak kola sa LE da spremi ekipu za novu sezonu i odma da vidi ko treba da se prodaje, da se ne dovodi u situaciju kao tipa Pep sa drzanjem Kolarova, Klisija, Sanje, Zabalete, Fernanda... Tako i Arsenal ima ozbiljan broj raspada u ekipu. Ima li bi ljudi predsezonu prije predsezone.

                            Bice zanimljivo, Celzi i Arsenal ce trazit novog trenera na ljeto. U Celzi sam siguran, al za Arsenal... Mozda i MU ako Murinjo smugne u PSZ.

                            Sent from my LG-H818 using Tapatalk

                            Comment


                            • Originally posted by mark it zer0 View Post
                              Ma osvojice deda Ligu Evrope, i sacuvace se nekako, ima on vise zivota nego ja na ovom forumu. A sto se tice odgovora na tvoje pitanje, najbolje bi ga bilo oterati pre jedno 3-4 godine, tako da svaki dan preko toga je sve gore i gore, dakle sto pre, to bolje za Arsenal, ugusio ih je.
                              Sigurno ce osvojiti sa Belerinom, Dzakom, Velbekom i ostalim amaterima.

                              Klub treba da promjeni ime u FC Arsene Wenger.

                              Comment


                              • Nisam mnogo pratio ostale konkurente, a i uopste nesto u poslednje vreme slabo pogleam sta, ali vidim da je po kladzama negde Arsenal treci favorit, daju mu se podjenake sanse kao Dortumndu, Nemci su malo ispred. Da se ja pitam, Wenger je trebao odavno da bude bivsi.
                                sloboda ili ništa

                                Comment

                                Working...
                                X