Announcement

Collapse
No announcement yet.

Premier League & SkyBet Championship 2017/18

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Pa ja ni sada, ni onda nisam potencirao priču o sudijama, potenciram priču o korisnicima koji su ovdje plakali danima da sada na sličan način obezvrijede sjajnu pobjedu Liverpoola. Nešto ne mislim da će.

    Comment


    • Ofsajd onaj je tesko videti, ali u drugom je mogao penal nad Sterlingom da se svira komotno.
      IMG-20190614-192941
      "A lot of football success is in the mind. You must believe you are the best and then make sure that you are."
      Shankly-Paisley-Fagan-Dalglish-Benitez-Klopp

      Comment


      • Da li je bio ofsajd Sanea? Meni je djelovalo da nije bio ofsajd


        Sent from my iPhone using Tapatalk
        Hated, adored never ignored

        MUFC

        Comment


        • Bio je, samo dosta manji nego Salahov, to je dokaz po meni da sudije u principu imaju tu slobodu i mogućnost da vide kad hoće i šta 'oće

          Edit - Samo mi glupo što diskutujemo o povoljnom suđenju po Liverpul u temi takmičenja gde Liverpul davno blago rečeno nije u milosti istih......
          Last edited by somborac; 05-04-18, 09:52.
          ¡Si Señor!

          Comment


          • To vec ne bih znao, ne ulazim u to.


            Sent from my iPhone using Tapatalk
            Hated, adored never ignored

            MUFC

            Comment


            • Sudije su uvek gresile i to je sastavni deo fudbala, bar za sad, e sad ima i to sto se najvise pamte odluke koje su svirane protiv kluba za koji navijamo ali to je neka druga prica.
              Liverpul je razbio sinoc Siti i to sto je imao pomoc sudija kod gola ne umanjuje njihovu fantasticnu igru i zasluzenu pobedu, cak bi dodao da me vise impresionirala igra Pula u drugom nego u prvom poluvremenu. E sad da li bi bilo nesto drugacije da je sviran ofsajd je ona suplja sbbkbb i mislim da je besmisleno o tome raspravljati, sa druge strane ne moze se ovo cak ni porediti sa onim protiv Junajteda posto za ofsajd su striktno jasna pravila dok se kod ruke u sesnestercu jako razlikuju tumacenja zavisno od situacija i po fudbal generalno bi bilo odlicno da se iskristalise sta je za penal a sta nije.
              sigpic

              Comment


              • I mene je zacudila onolika smirenost u defanzivi u drugom poluvremenu, sjajno su se branili.

                Ali negde sam procitao da Klopp nije bio zadovoljan, da im je rekao da igraju fudbal, da ne prepustaju posed, i na momente je bio u fokusu kako se nervira kad je Siti napadao...

                Comment


                • Originally posted by Ser Gagi View Post
                  I mene je zacudila onolika smirenost u defanzivi u drugom poluvremenu, sjajno su se branili.

                  Ali negde sam procitao da Klopp nije bio zadovoljan, da im je rekao da igraju fudbal, da ne prepustaju posed, i na momente je bio u fokusu kako se nervira kad je Siti napadao...
                  Izjavio da je hteo više fudbala od svojih igrača u drugom poluvremenu. Ne u smislu presinga i slično, već situacije kad oduzmemo loptu, da ne izbijamo nasumično, već da se organizuje nešto. A mi smo se isključivo fokusirali na odbranu. Mada, ima tu i to što je Salah brzo zamenjen. Gubiš glavnog igrača za kontre. A onda je i pre 70og čini mi se zamenjen i Firmino i to je već bio kraj svih naših kontri.

                  Svakako, taktički disciplinovani maksimalno. Poziciono prosto perfektna partija. Veznjaci su u 99% slučajeva udvajali po krilima, pomagali bekovima. Retko kad je ostao igrač 1vs1 u odbrani. Popunjavali su te rupe kuda inače Siti prolazi. To je još jedan razlog što je Siti delovao tako slabo u napadu. Tu je Klopp dosta taktički napredovao u odnosu na prošlu utakmicu.

                  Na to dodaš da nije bilo nijedne glupe greške koju pravimo i dobiješ ovakvu tekmu.

                  Svakako, rekao bih najbolja defanzivna utakmica otkad je Klopp preuzeo tim.
                  I LOVE HOUSE MUSIC!!

                  Comment


                  • Sto nije rekao, jel Peponja ima luksuz da odbije Pogbu ili ga ovaj iskulirao?

                    Comment




                    • WTF?!
                      I LOVE HOUSE MUSIC!!

                      Comment


                      • Bar ce Karius da se spremi za utorak, trebace nam njegove odbrane i u tom mecu.
                        IMG-20190614-192941
                        "A lot of football success is in the mind. You must believe you are the best and then make sure that you are."
                        Shankly-Paisley-Fagan-Dalglish-Benitez-Klopp

                        Comment


                        • Što odbrani dobro Karius. A bio i odličan šut Bolasija.

                          Solanke morao bolje kod one šanse. Jeste leva noga, ali imao je da bira ugao.
                          I LOVE HOUSE MUSIC!!

                          Comment


                          • Gini možda najbolji u ovom poluvremenu. Definitivno on igra zadnjeg veznog. I mislim da će tako biti na Etihadu. Ovo mu je kao neka priprema.

                            Mada, lako je protiv ovakve sredine Evertona, koja faktički i ne postoji.
                            I LOVE HOUSE MUSIC!!

                            Comment


                            • Ne svidja mi se za sad Solanke, ajde sto promasuje nego ne moze ni da zagradi loptu.

                              Comment


                              • Dobar pokazatelj Kloppu da nam treba ozbiljniji napadač sledeće sezone. Osloniti se na Ingsa i Solankea kao drugi izbor je neodgovorno po meni. Ako hoćemo da krenemo na tu titulu. Evo, ima još 45 minuta da me razuvere, a stvarno bih voleo to.

                                Inače, Robertson nije bio dovoljno fit za tekmu, a Moreno se povredio na zagrevanju. Strašne stvari...
                                I LOVE HOUSE MUSIC!!

                                Comment

                                Working...
                                X