Announcement

Collapse
No announcement yet.

Premier League & SkyBet Championship 2017/18

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Majstor je Ziru, Morata nema snage da ovako zadrzi loptu. Sjajna zavrsnica Azara, koji ce kontam u nastavku sezone igrati mnogo bolje uz Zirua.

    Comment


    • Zola, zasto pišeš Žirud?

      Ovaj WBA se seli u niži rang sva je prilika. Staridz.
      sloboda ili ništa

      Comment


      • Haha, ne znam ni sam. Omakne mi se.

        Malo Žiru, malo Žirud.
        I LOVE HOUSE MUSIC!!

        Comment


        • Pomislio sam da je možda Gojko prekrstio u Žiruda pa se sprdaš .

          Послато са SM-T210 уз помоћ Тапатока

          Comment


          • Iako je titula rešena, očekuje nas ludnica do kraja sezone u borbi za top 4, gde će se za 3 mesta boriti 4 ekipe, trenutno bih najvise sansi za drugo nesto dao Spursima, koji najbolje izgledaju u ovom trenutku, a i prosli su vecinu derbija. A tek ce ludnica bude u borbi za opstanak gde bukvalno vise od pola lige strepi.
            sloboda ili ništa

            Comment


            • Vezano za Pogbu:
              Originally posted by bici View Post
              Moze naravno. Al mora prvo igrama da zasluzi, a trenutno je daleko od toga.
              Ne tako davno ovde su ga proglasavali najboljim igracem PL i najbitnijim po svoj tim. Jeste da je u poslednje vreme pruzao nesto losije partije, ali je generalno ove sezone odlican.
              Najvise je Sancezov transfer to uzrokovao. Jer je Aleksis dobio ogromnu platu, a Pol razmislja "kad moze cileanski patuljak, mogu i ja" .... Po meni je greska bila davati tolika primanja Aleksisu, ali sta je tu je. Ovo je sve pod uslovom da su istinite spekulacije o Pogbinom trazenju poboljsanog ugovora.
              sigpic

              Always somewhere Miss you where I've been I'll be back to love you again

              U crnim rupama možeš ludo da se zezaš. Da lebdiš iznad zemlje. Da slušaš rock ´n´ roll.Dozivaš kišu.
              Ili da mazneš neku lepu ribu. Samo je bezveze kada se probudiš….

              Comment


              • Originally posted by Sandugp View Post
                Vezano za Pogbu:


                Ne tako davno ovde su ga proglasavali najboljim igracem PL i najbitnijim po svoj tim. Jeste da je u poslednje vreme pruzao nesto losije partije, ali je generalno ove sezone odlican.
                Najvise je Sancezov transfer to uzrokovao. Jer je Aleksis dobio ogromnu platu, a Pol razmislja "kad moze cileanski patuljak, mogu i ja" .... Po meni je greska bila davati tolika primanja Aleksisu, ali sta je tu je. Ovo je sve pod uslovom da su istinite spekulacije o Pogbinom trazenju poboljsanog ugovora.
                Mozda sam previse grub, al kad pogledas mart/april/maj prosle godine i ovo sto igra u poslednja 2-3 meseca, svakako da je za bar klasu ispod ako ne i vise. Znaci moze bolje. I mora.
                Originally posted by Dekinjo
                Šta mislite da su Livepulu poništili dva čista gola, a Sitiju nisu. Koliki bi bio rezultat? Pa 3:3
                Originally posted by La Jugoslavia
                Crvena zvezda je naša, iako je oteta, ona je naša, iako je okupirana. A da je oteta i okupirana, to stoji i to jeste, apsolutno se slažem.

                Comment


                • Sa Newcastlom je igrao povredjen, potvrdili su iz MUTVa, to je retardiran potez Murinja i nista vise.

                  Comment


                  • Originally posted by Sandugp View Post
                    Vezano za Pogbu:


                    Ne tako davno ovde su ga proglasavali najboljim igracem PL i najbitnijim po svoj tim. Jeste da je u poslednje vreme pruzao nesto losije partije, ali je generalno ove sezone odlican.
                    Najvise je Sancezov transfer to uzrokovao. Jer je Aleksis dobio ogromnu platu, a Pol razmislja "kad moze cileanski patuljak, mogu i ja" .... Po meni je greska bila davati tolika primanja Aleksisu, ali sta je tu je. Ovo je sve pod uslovom da su istinite spekulacije o Pogbinom trazenju poboljsanog ugovora.
                    Samo što je ogromna razlika u zalaganju ta dva igrača.

                    Poslato sa NEM-L21 uz pomoć Tapatoka

                    Comment


                    • Ok, Sancez se zalaze, ali sem tog zalaganja nista. Zalaze se on i kada igra za repku, zalagao se i u Arsenalu nevidjeno. Nije to nista novo za njega. I dalje gubi lopte kao nenormalan (delimicno zbog njega samog tj njegovog stila igre, a delimicno i zbog bezidejnog napada Junajteda) i i dalje nista konkretno uradio nije sem sto je uspeo da promasi penal, pa da natrci na odbijanku i postigne gol.
                      Tako da ni on ne zasluzuje novce koje mu placaju - barem ne trenutno. Jer je zalaganje jako bitno, ali u koliko uz to zalaganje imamo i jedno veliko nista onda je to nedovoljno.
                      sigpic

                      Always somewhere Miss you where I've been I'll be back to love you again

                      U crnim rupama možeš ludo da se zezaš. Da lebdiš iznad zemlje. Da slušaš rock ´n´ roll.Dozivaš kišu.
                      Ili da mazneš neku lepu ribu. Samo je bezveze kada se probudiš….

                      Comment


                      • Od silne njegove želje izrodiće se nešto veliko i konkretno. Tek je stigao, malo glupo pričati kako ništa ne donosi klubu.
                        Ja se iskreno nadam da će Pogba shvatiti šta se očekuje od njega i da će naredan period pokazati kakav je ustvari fudbaler.
                        Rajan Mejson po savetu lekara u 26. morao da kaže "zbogom" aktivnom bavljenju. Sudar glavama protiv Čelsija bio koban sva sreća ne i fatalan po zdravlje dojučerašnjeg prvotimca Hal Sitija.


                        Poslato sa NEM-L21 uz pomoć Tapatoka
                        Last edited by Ruzni Prljavi Zli; 13-02-18, 11:35.

                        Comment


                        • Slazem se sa @Sandugp na to sve sto si rekao dodaj sto je zauzeo Marsijalovo mesto u postavi a taj isti Marsijal je imao barem duplo bolju sezonu od Aleksisa do tog trenutka. Mou mu je ubio samopouzdanje sa tim potezom a i ovako ga je tesko oziveo i taman kad je tempirao formu ovaj ga sutne na drugu strane gde ne moze da pruzi ni priblizne partije. Aleksis ce tek uneti disbalans jer je takav igrac da mu se mora podrediti ceo tim, moze on da trckara i zalaze se koliko hoće ali ne garantuje to nikakav rezultat u konacnici.
                          Last edited by krele90; 13-02-18, 12:34.

                          Comment


                          • Da ostavimo samu fudbalsku stranu, ko zna koliko Pogba donosi marketinški. Možda vidi da može još para da izvuče. Možda se prodaje još bolje nego što je Junajted očekivao.

                            Ovo je samo ideja, pade mi na pamet.
                            I LOVE HOUSE MUSIC!!

                            Comment


                            • Sta je sad ovo ne valja Pogba, ma nema ni mjesec dana kako je ovdje bila rasprava o najboljim veznjacima ove sezone, i bas Pogba bio najbolji, da mi ostalimo ne vidimo njegov doprinos, pa bila i neka usporedba sa Brujnom, po broju minuta i asistencija, vamo tamo, a jeste masine sta je je

                              Comment


                              • Pa Pogba i jeste jedan od najboljih veznjaka u PL...

                                Lakazet 6 nedelja OUT


                                Sent from my iPhone using Tapatalk
                                Hated, adored never ignored

                                MUFC

                                Comment

                                Working...
                                X