Announcement

Collapse
No announcement yet.

Premier League & SkyBet Championship 2017/18

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Tek sad se uključih u tekmu, ali vidim da nisam ništa ni propustio. Šta nam je sa sredinom?

    Can, Hendo i Milner....
    I LOVE HOUSE MUSIC!!

    Comment


    • Monreal nastavlja da rešeta teren je u katastrofalnom stanju...
      Evo ga 1-1

      Comment


      • Evo Sancez izgubio loptu kod primljenog gola...

        Comment


        • Ne vredi...ovo je ono gde nedostaje game changer kao sto je Cou...da promesa odbranu, navuce dva-tri igraca i napravi visak...veliki problemi u najavi u nastavku sezone...
          "A football team is like a piano. You need eight men to carry it and three who can play the damn thing." Shankly

          Comment


          • Ma pustice ga kum, za ovo veceras se ne brinem...
            IMG-20190614-192941
            "A lot of football success is in the mind. You must believe you are the best and then make sure that you are."
            Shankly-Paisley-Fagan-Dalglish-Benitez-Klopp

            Comment


            • ao ao aoooo!!!
              Emre ubica!

              Comment


              • Lep gol, nema šta. Daj sad još jedan do poluvremena!
                I LOVE HOUSE MUSIC!!

                Comment


                • Samo neka on nastavi sa odlicnim partijama u LFC, da ga vi zadrzite.
                  Dreams are coming true.


                  Marcello Lippi: „Usporeni snimci akcija nisu realan fudbal. Svi mi želimo da vidimo Moniku Beluči golu, ali ne želimo da je gledamo kroz rendgen“.

                  Comment


                  • Za to vreme Blind potpisao za Romu Di Marzio

                    A Debusi bi mogao da zavrsi u St.etjenu
                    Last edited by 61563; 30-01-18, 20:38.

                    Comment


                    • Originally posted by ZvezdaIznadSvega View Post
                      Ne vredi...ovo je ono gde nedostaje game changer kao sto je Cou...da promesa odbranu, navuce dva-tri igraca i napravi visak...veliki problemi u najavi u nastavku sezone...
                      Iskreni da budemo, fale nam 2 takva igraca. Pogledaj City koji ima Silvu i Sanea koji imaju neverovatnu kontrolu lopte na malom prostoru, pritom tu je De Brujne koji ima savrsene lopte. Mane i Salah kod nas niti imaju kontrolu lopte neku bajnu, niti su neki dodavaci. O sredini necu da trosim tastaturu.

                      Comment


                      • Ma drugacije mi igramo u odnosu na City...i za nas su Mane i Salah perfect fit...Cou je Klopu bio ono sto su mu Kagava i posle Sahin bili u Dortmundu...zato me i cudi sto nije imao spremnu zamenu...doduse i Lalana je od stakla...
                        "A football team is like a piano. You need eight men to carry it and three who can play the damn thing." Shankly

                        Comment


                        • Koga mi nismo darovali? Siti? Ox u Pool, Sančez u Jedinstvo, Žika kod Romana, još Pep ostao. Evo Jacka nema ni na klupi, zamisli njega prodali Sitiju. Ono, ističe ugovor, ovi pukli 40 miliona i ćao. Ne bi lopte više pogledao mimo rekreacije.
                          " I really like Arsenal. But you, do you like Arsenal? Or just Arsenal with trophies? "

                          Comment


                          • Originally posted by ZvezdaIznadSvega View Post
                            Ma drugacije mi igramo u odnosu na City...i za nas su Mane i Salah perfect fit...Cou je Klopu bio ono sto su mu Kagava i posle Sahin bili u Dortmundu...zato me i cudi sto nije imao spremnu zamenu...doduse i Lalana je od stakla...
                            Naravno da igramo, ali bunker moras nekako probiti, a neces to uraditi s igracima koji nisu nikakvi s loptom u nogama na malom prostoru. Tu muku muci Klop oduvek, upravo zbog te selekcije tima.

                            Comment


                            • Tako je Bobbz bre!!!

                              Comment


                              • Tako je Bobi legendice. Daj ga iz mrtvog!

                                U pravo vreme gol. Sad da se odradi drugo poluvreme i to je to.
                                I LOVE HOUSE MUSIC!!

                                Comment

                                Working...
                                X