Announcement

Collapse
No announcement yet.

Premier League & SkyBet Championship 2017/18

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by Победа View Post
    Za sada sam jedino siguran kada vodimo 4:0, to nismo ispustili
    A bilo je cupavo i ono protiv Sitija od 4-1 do 4-3 secas se
    sigpic

    Always somewhere Miss you where I've been I'll be back to love you again

    U crnim rupama možeš ludo da se zezaš. Da lebdiš iznad zemlje. Da slušaš rock ´n´ roll.Dozivaš kišu.
    Ili da mazneš neku lepu ribu. Samo je bezveze kada se probudiš….

    Comment


    • Originally posted by Sandugp View Post
      Jeste tvrdoglav i gord. Pisao sam malopre. Jbg sta je tu je. Mislim da on ima apsolutnu podrsku od uprave i da ce ostati na klupi Junajteda sta god da bude na kraju sezone.
      Ostat ce svakako. Razumem ja da ima jacih od tebe, eto desi se sezona, Siti je stvarno brutalan.

      Ali mene nista ne uveruje da cemo sledece sezone biti bolji od ovoga. Ne kupuje se planski, ne igramo timski uopste, nema ideje, apsolutno sivilo. Nikakvih naznaka da ce biti bolje. Bice bolje verovatno nekih 5-6 bodova, opet nedovoljno za titulu verovatno. I ti 5-6 bodova ce biti plod sto cemo dovesti jos neke igrace, ali nista timski.

      EDIT: I najjace je bilo sto je rekao da nece dovesti ofanzivce. Teraj matori. Milion posto sam ubedjen da nece osvojiti ni narednu sezonu titulu, ali evo Boga molim da me razubedi
      Last edited by Ser Gagi; 11-02-18, 17:45.

      Comment


      • Ne brinite se, nema kod nas ko da da gol.
        Ko je naj sasvim potpuno sasvim najbolji? https://ibb.co/SmC01mT

        Kad sam bio mali moji su idoli bili Brena, Boba, Doors i Čorba, sada samo Zdravko Čolić.

        Comment


        • Mane najgori na terenu covjek ne moze da primi loptu kako treba, od one utakmice sa Arsenalom nikako da dodje sebi.

          Comment


          • Ovo je užas. Terajte Pelegrina u ku... više. Možemo mnogo više od ovoga, možemo da igramo odličan fudbal, svakoga da namučimo, a ne ova bruka. Daj otkaz čoveče, kako te nije sramota.
            Ko je naj sasvim potpuno sasvim najbolji? https://ibb.co/SmC01mT

            Kad sam bio mali moji su idoli bili Brena, Boba, Doors i Čorba, sada samo Zdravko Čolić.

            Comment


            • Ja i dalje ne mogu da verujem da mi nismo dali treći gol....

              Ajde bree, imate 100 šansi...
              I LOVE HOUSE MUSIC!!

              Comment


              • Jbt, koliko puta smo dodali loptu protivničkom igraču pravo u noge.
                Ko je naj sasvim potpuno sasvim najbolji? https://ibb.co/SmC01mT

                Kad sam bio mali moji su idoli bili Brena, Boba, Doors i Čorba, sada samo Zdravko Čolić.

                Comment


                • Originally posted by Adam The Llama View Post
                  Malo £75m za Virgila.
                  Firmino
                  Onda bi u ovom današnjem vremenu bilo malo 300 miliona za Ria i Vidaru

                  Comment


                  • Nije što sam igrao 3+, ali vi momci stvarno niste normalni...
                    I LOVE HOUSE MUSIC!!

                    Comment


                    • Originally posted by z0La View Post
                      Jednostavnost je sustina. Pure class Mr. Bobby.

                      Bas rutinska utkamica, na vreme otvorili, i na vreme dali drugi, prosta stvar. Trebalo je dati jos neki gol, ali Bože moj, idemo na Porto, pa pauza 10 dana. Mane se i dalje traži, ali ima nekog pomaka, ne velikog, ali ide na bolje, trudi se.
                      sloboda ili ništa

                      Comment


                      • Originally posted by Lord Aleksoni View Post
                        Onda bi u ovom današnjem vremenu bilo malo 300 miliona za Ria i Vidaru
                        Virgil ima potencijal da bude bolji od njih(od Vidica je i sad kompletniji igrac, od Ria ce tesko biti), tek ulazi u godine u kojima treba da pokaze svoju klasu. I u ovo doba kad nema stopera na trzistu, ovo je kradja.
                        Al dobro sprdali ste se svi ovde kad sam pricao da je najbolji stoper u ligi uz Toby-a.
                        Dovoljno je pogledati jedan njegov mec i videti klasu, osim ako to ne zelis da vidis.
                        Last edited by Brian McShtull; 11-02-18, 20:55.
                        IMG-20190614-192941
                        "A lot of football success is in the mind. You must believe you are the best and then make sure that you are."
                        Shankly-Paisley-Fagan-Dalglish-Benitez-Klopp

                        Comment


                        • Prelaziš granice trolovanja svakim danom sve više i više, čuj da bude bolji od obojice

                          Comment


                          • Puno Virdžil još pasulja treba da jede ne bi li dostigao Vidarine visine.

                            Послато са SM-T210 уз помоћ Тапатока

                            Comment


                            • Originally posted by Lord Aleksoni View Post
                              Prelaziš granice trolovanja svakim danom sve više i više, čuj da bude bolji od obojice
                              Znaci niko nikada nece biti bolji od Ria i Vidica.

                              Kao sto sam i napisao ima POTENCIJAL da bude bolji od njih, od Vidica je kompletniji igrac, i to je fakat, svidelo se to tebi ili ne, da li je bolji stoper to tek treba da se vidi zato sto mu tek dolaze najbolje godine za stopera.
                              Na kraju krajeva, on i kad bi bio bolji od njih, ti bi opet rekao da trolujem, zato sto za tebe vise niko nikada nece biti bolji od njih.
                              Ja mislim da je to najbolji stoperski par u poslednjih 20god. Sto ne znaci da nece biti boljih stopera od njih, a i Vidaru je tu Rio vuko mnogo a i imao je srece da bude kod SAFa.
                              Last edited by Brian McShtull; 11-02-18, 21:10.
                              IMG-20190614-192941
                              "A lot of football success is in the mind. You must believe you are the best and then make sure that you are."
                              Shankly-Paisley-Fagan-Dalglish-Benitez-Klopp

                              Comment


                              • Kako si zaključio da je kompletniji igrač? Šta je on tako veliko uradio da u opšte može da uđe u polemiku poređenja sa Nemanjom?

                                Послато са SM-T210 уз помоћ Тапатока

                                Comment

                                Working...
                                X