Announcement

Collapse
No announcement yet.

Premier League & SkyBet Championship 2017/18

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by z0La View Post
    Možemo bar da se borimo za titulu? Jel to mnogo tražiti?

    To šta može i ne može je palo u vodu posle Lestera. Nisam ni ja mislio da pod Brendanom možemo da se onako borimo za titulu, pa sam se zeznuo. Sve može kad se kockice poklope i kad se odradi dobar posao.
    Siti i Junajted su tada bili u rasulu, sad ce biti vrlo tesko. Svakako i borba za titulu bi bila okej. Ja vece nade polazem u LS, ovaj tim Liverpula mi izgleda da je sposobniji za tako nesto, nego da bude konstantan 20+ meceva. Vrlo male su sanse, i za jedno i za drugo.

    A Lester se desava jednom u 20god, i to zato sto su uhvatili raspad Celsija/Sitija i Junajteda te sezone, a Spursi su se mnogo zeznuli tada. Sada je konkurencija mnogo mnogo jaca.
    IMG-20190614-192941
    "A lot of football success is in the mind. You must believe you are the best and then make sure that you are."
    Shankly-Paisley-Fagan-Dalglish-Benitez-Klopp

    Comment


    • Originally posted by Rossonero View Post
      ahahahahaahaha
      Emigrirao za Emirate
      sigpic

      Comment


      • Pa kako onda Murinjo ne osvoji sa Manchesterom. Izvini fiks, ali bas pises nebuloze, kapiram da neces promeniti misljenje, niko nikad nije, ali ovo mi je prosto neverovatno.
        sloboda ili ništa

        Comment


        • Originally posted by mark it zer0 View Post
          Ne moze, u pravu si, mada se I gore stvari porede na forumu. Ako si pratio diskusiju skontaces zasto sam ga to pitao, njegov fazon je da se jednom priznaje sve i da je majstor a drugome nista, a šatro objektivan.
          Pa Conte i Klopp su možda i najneuporediviji treneri.
          To nije ni diskusija, šta je bolje voće ili čokoladni slatkiš (gde ću ja uvek da navlačim na voće) nego je više čokolada vs regular food.

          Ja imam strahopoštovanje za oba trenera. Conte je baš ozbiljan trener, iako nema neke ingenioznosti kad je u pitanju njegov rad. Klopp je vatra u rukama, koja peče i druge i sebe.

          Comment


          • Originally posted by Vladan View Post
            Emigrirao za Emirate
            Znam da sam lud, ali ovo mi pade na pamet.

            Hocu dolare, hocu jevreje
            hocu dinare, leve i jene
            hocu svaku monetu
            al' arapski kes, najjaci na svetu

            Hocu svaku valutu
            al' arapskim parama kupicu pumpu
            kupicu kurvu, kupicu
            i pumpu i kurvu

            Comment


            • Originally posted by Победа View Post
              Ja na fakultet idem, a za tebe je pitanje da li si završio srednju školu. Forum ne služi da se skupe ljudi koji ne znaju pravopis i gramatiku, proveri pravila istog ovog foruma i vidi šta piše za iste.
              Forum ne sluzi ni za vredjanje/uznemiravanje preko PM....ne znam zasto si bio do Banovaca onda ti koji sve postujes po PS-u,a ja se nekad potrudim da ispravim sve ili sporije da kucam,al iskreno ne pada mi napamet ne pisem diplomski,ko hoce nek kazni slobodno,sta imam zavrseno nista izbacen iz osnovne i sta onda?...Covece koliko ne mozes da izdrzis kad te neko smlati sa argumentima i odmah kmecis,tako ste ti i tvoj idol Aki (ne znam jel jos uvek) napakovali ,onog talismana bio odlican forumas,al ste ga isprovocirali pukao covek i dobio tad zasluzen BAN
              Last edited by 61563; 31-01-18, 15:32.

              Comment


              • Originally posted by mark it zer0 View Post
                Pa kako onda Murinjo ne osvoji sa Manchesterom. Izvini fiks, ali bas pises nebuloze, kapiram da neces promeniti misljenje, niko nikad nije, ali ovo mi je prosto neverovatno.
                Zato sto je MU imao, sad vise ne od ovog januara slabiji tim nego LFC

                Comment


                • Originally posted by Adam The Llama View Post
                  Siti i Junajted su tada bili u rasulu, sad ce biti vrlo tesko. Svakako i borba za titulu bi bila okej. Ja vece nade polazem u LS, ovaj tim Liverpula mi izgleda da je sposobniji za tako nesto, nego da bude konstantan 20+ meceva. Vrlo male su sanse, i za jedno i za drugo.

                  A Lester se desava jednom u 20god, i to zato sto su uhvatili raspad Celsija/Sitija i Junajteda te sezone, a Spursi su se mnogo zeznuli tada. Sada je konkurencija mnogo mnogo jaca.
                  Uvek ima neko ko se neočekivano raspada. Možda se Pep posvađa sa vlasnicima što mu ne daju dovoljno para ili nešto slično.

                  Poenta je da želim da budemo ozbiljan tim. Da zadržimo tu neku neizvesnost do kraja. 35. kolo, beži nam Junajted ili Siti ili oboje 3 boda. Jurnjava, šansa i te stvari.

                  Što se tiče LŠ, to je po meni 50-50. Možemo biti raspad, a možemo i da poludimo. Sposobni smo za oboje.
                  I LOVE HOUSE MUSIC!!

                  Comment


                  • Originally posted by 61563 View Post
                    Forum ne sluzi ni za vredjanje/uznemiravanje preko PM....ne znam zasto si bio do Banovaca onda ti koji sve postujes po PS-u,a ja se nekad potrudim da ispravim sve ili sporije da kucam,al iskreno ne pada mi napamet ne pisem diplomski,ko hoce nek kazni slobodno,sta imam zavrseno nista izbacen iz osnovne i sta onda?...Covece koliko ne mozes da izdrzis kad te neko smlati sa argumentima i odmah kmecis,tako ste ti i tvoj idol (ne znam jel jos uvek) napakovali ,onog talismana bio odlican forumas,al ste ga isprovocirali pukao covek i dobio tad zasluzen BAN
                    Smlatio si me argumentima, nema šta. Evo i Zolu i Mark Ita si smlatio, samo oni nisu kao ja, ne kmeče

                    Comment


                    • Originally posted by Rossonero View Post
                      ahahahahaahaha
                      A bogalja jbt, ja tek sto ga ubacih na fantaazi...
                      Dreams are coming true.


                      Marcello Lippi: „Usporeni snimci akcija nisu realan fudbal. Svi mi želimo da vidimo Moniku Beluči golu, ali ne želimo da je gledamo kroz rendgen“.

                      Comment


                      • Originally posted by Победа View Post
                        Smlatio si me argumentima, nema šta. Evo i Zolu i Mark Ita si smlatio, samo oni nisu kao ja, ne kmeče
                        Pa da nisu kao ti, Zola je najrealniji navijac LFC na forumu bez obzira sto su nam razlicita misljnjenje za buducnost,al za razliku od tebe ne kmece,ne tuzakaju ,i ne pozivaju se na pravila ,spinuju okrecu pricu,time a da i sam ne postujes isti pravilnik,nego eto diskutuju,jes Mark malo ostrasceniji,al ok je meni ne smeta

                        Evo i sad si odmah obrnuo pricu vise pravila foruman nisu bitna
                        Last edited by 61563; 31-01-18, 15:39.

                        Comment


                        • Ne mozes porediti Kontea i Klopa jer igaju totalno drugaciji fudbal. Jedan ide na taktiku i defanzivno, drugi samo napad. Svako je dobar na svoj nacin.
                          Dreams are coming true.


                          Marcello Lippi: „Usporeni snimci akcija nisu realan fudbal. Svi mi želimo da vidimo Moniku Beluči golu, ali ne želimo da je gledamo kroz rendgen“.

                          Comment


                          • Originally posted by bice View Post
                            Ne mozes porediti Kontea i Klopa jer igaju totalno drugaciji fudbal. Jedan ide na taktiku i defanzivno, drugi samo napad. Svako je dobar na svoj nacin.
                            Slazem se,totalna su kontra,al ko je bolji po meni ko postigne rezultat,aj ti sutra da ode Alegri i imas mogucnost da izaberes kog bi Contea ili Klopa

                            Comment


                            • Dzaba vam skole i fakulteti, ne mozete da nadjacate moga brata Fiksaru

                              Comment


                              • Originally posted by 61563 View Post
                                Pa da nisu kao ti, Zola je najrealniji navijac LFC na forumu bez obzira sto su nam razlicita misljnjenje za buducnost,al za razliku od tebe ne kmece,ne tuzakaju ,i ne pozivaju se na pravila ,spinuju okrecu pricu,time a da i sam ne postujes isti pravilnik,nego eto diskutuju,jes Mark malo ostrasceniji,al ok je meni ne smeta

                                Evo i sad si odmah obrnuo pricu vise pravila foruman nisu bitna
                                Je l' su ovo neke halucinacije?

                                Comment

                                Working...
                                X