Announcement

Collapse
No announcement yet.

Premier League & SkyBet Championship 2017/18

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Na komunikacionom diskursu ste jer 61563 kao nenavijač Liverpool-a ne može da se identifikuje sa tim osećajem koji imaju navijači Liverpool-a.
    A to je i da nakon poraza protiv Swansea postoji barem glimmer of hope glede Kloppa i vodjenja Liverpool-a. A kad se ne gubi od Swansea, to je mnogo više nego glimmer of hope.
    Klopp je takav trener, da cela ta priča o tom nepredividovom vibe-u ostavlja prostora da se nadaš nekom velikom rise-u.

    Mislim, ja to gledam iz ugla da se potencijalno pribojavam Liverpool-a i da mogu u nekoj sezoni da budu naloženi, a da im se poklope kockice i otvore okolnosti za neki titulu, ili at least borbu za titulom.
    Legit je što se nadaju navijači Liverpoola, to ne samo da je sportski, nego i ima smisla.

    Ali sa druge strane, 61563 ima svoj neki stav koji bazira na real deal argumentima. Možda isključuje neke segmente u celoj priči, ali nije da čovek lupeta napamet i paušalno...

    Comment


    • Lepo rekoh ko mu idol ocigledno bio i ostao...Ovom mislim na @Pobedu da neko ne protumaci pogresno
      Last edited by 61563; 31-01-18, 15:46.

      Comment


      • Originally posted by 61563 View Post
        Slazem se,totalna su kontra,al ko je bolji po meni ko postigne [/B]rezultat[/B],aj ti sutra da ode Alegri i imas mogucnost da izaberes kog bi Contea ili Klopa
        Evo Pep vec godinama postize rezultat...
        Uf da zaboravih, on ne postize on kupuje rezultat.
        IMG-20190614-192941
        "A lot of football success is in the mind. You must believe you are the best and then make sure that you are."
        Shankly-Paisley-Fagan-Dalglish-Benitez-Klopp

        Comment


        • Bice i babe, nije toliko fora u poredjenju kao ko je bolji od njih dvojice, vec zasto se neciji rezultati postuju a neciji osporavaju pricom o velicini Dortmunda kad je cinjenica da su bili u dubokom kanalu kada je dosao Klop. Ne dizem ja Klopa u nebesa, daleko od toga, ali fiksni ga izgleda bas ne gotivi. Kakve je transfere pravio Jurgen tamo, to nisu istine, pola prelaznih je bio u plusu, a pare koje je potrosio za Humelsa, Lewandovskog i ostale su bas mizerija, a pritom je ekipa konstantno napredovala i dosla do vrha Evrope.
          sloboda ili ništa

          Comment


          • Adam najzad shavtio

            Mark Vrh je kad osvojis,bio je ok u Dortmundu stavise,ali nije bas ni Dormund ,Ingolstad kako ga vi predstavljate i ja ne kazem da je krsina,al ispada tako kad pisem ocigledno,i pre par dana napisah da mi je bolji od Pepa
            Last edited by 61563; 31-01-18, 15:49.

            Comment


            • A vidi ga Fiksni sto pita bicea koga bi. Kao da si mene pitao dal bih Dzerarda ili Švajnija.
              sloboda ili ništa

              Comment


              • Originally posted by Busby Babe View Post
                Na komunikacionom diskursu ste jer 61563 kao nenavijač Liverpool-a ne može da se identifikuje sa tim osećajem koji imaju navijači Liverpool-a.
                A to je i da nakon poraza protiv Swansea postoji barem glimmer of hope glede Kloppa i vodjenja Liverpool-a. A kad se ne gubi od Swansea, to je mnogo više nego glimmer of hope.
                Klopp je takav trener, da cela ta priča o tom nepredividovom vibe-u ostavlja prostora da se nadaš nekom velikom rise-u.

                Mislim, ja to gledam iz ugla da se potencijalno pribojavam Liverpool-a i da mogu u nekoj sezoni da budu naloženi, a da im se poklope kockice i otvore okolnosti za neki titulu, ili at least borbu za titulom.
                Legit je što se nadaju navijači Liverpoola, to ne samo da je sportski, nego i ima smisla.

                Ali sa druge strane, 61563 ima svoj neki stav koji bazira na real deal argumentima. Možda isključuje neke segmente u celoj priči, ali nije da čovek lupeta napamet i paušalno...
                On je izjavio da Mančester Junajted ima duplo slabiji tim od Sitija i da imate takođe isti tim kao mi sada kada su otišli Kutinjo i došao Sančez. Takođe je rekao da su Konte i Klop nasledili iste situacije u klubovima koji su došlo. Lik lupeta na kvadrat, nema tu nikakvih real deal argumenata.

                Comment


                • Zajebali ste Mesi vs. Ronaldo fenomen sa ovom raspravom ko je bolji, Pep ili Mou.
                  " I really like Arsenal. But you, do you like Arsenal? Or just Arsenal with trophies? "

                  Comment


                  • Originally posted by mark it zer0 View Post
                    A vidi ga Fiksni sto pita bicea koga bi. Kao da si mene pitao dal bih Dzerarda ili Švajnija.
                    Pa ako si realan top Svajni pre SG,evo jel bi pre Murinja ili Klopa uzeo

                    Kmeci Pobeda samo moraces preciznije i glasnije i obavezna gramitika
                    Last edited by 61563; 31-01-18, 15:52.

                    Comment


                    • Originally posted by bice View Post
                      Ne mozes porediti Kontea i Klopa jer igaju totalno drugaciji fudbal. Jedan ide na taktiku i defanzivno, drugi samo napad. Svako je dobar na svoj nacin.
                      Originally posted by 61563 View Post
                      Slazem se,totalna su kontra,al ko je bolji po meni ko postigne rezultat,aj ti sutra da ode Alegri i imas mogucnost da izaberes kog bi Contea ili Klopa
                      Ja mislim da si pogresnoj osobi postavio ovo pitanje.

                      Comment


                      • @mark it zero


                        To je sve super i za pohvalu.
                        Ali to nisu patterni koji su prenosivi na drugi nivo, npr nivo PL lige. Evo sad je dao velike novce za Oxa. Da li na osnovu toga treba donositi zakljucak?
                        Mnogo je lakše raditi ispod radara i mnogo je teže neke od tih stvari uraditi na najvišem nivou.
                        Možeš da izmisliš igrača koji će da bude dobar deo sistema na odredjenom nivou, ta nemačka liga npr, pa da kad podmažeš tu mašineriju da onda svi kao tim igraju mnogo bolje nego što je zbirni kvalitet igrača.
                        Ne možeš ti u top6 ekipu da dovedeš igrača koji je izmišljanje top vode, ne u današnjem fudbalu, takva je logistika, sve se zna.

                        PL je drugačije takmičenje, ima tu svoju specifičnu težinu, svaki meč moraš da budeš u odredjenoj meri pragmatičan na terenu da bi došao do rezultata. Nemaš prostora za neki streak ili run gde ćeš da gajiš odredjen način igre.
                        Imaš 6,7 timova koji su praktično derbi, znači prosečno svako treće kolo ti je neki derbi. A pored toga imaš uvek neki Barnli gde moraš često mečku da rodiš i da izadješ iz komforne zone.
                        Nemaš ti prostora u PL da brusiš neki dijamant i da čekaš da koristiš posle njegov sjaj. Dok ga brusiš izgubiš tonu bodova zbog toga, pobegne ti Top4, onda si u velikom problemu, manje para, manja atraktivnost za pojačanja...

                        Comment


                        • Originally posted by 61563 View Post
                          Forum ne sluzi ni za vredjanje/uznemiravanje preko PM....ne znam zasto si bio do Banovaca onda ti koji sve postujes po PS-u,a ja se nekad potrudim da ispravim sve ili sporije da kucam,al iskreno ne pada mi napamet ne pisem diplomski,ko hoce nek kazni slobodno,sta imam zavrseno nista izbacen iz osnovne i sta onda?...Covece koliko ne mozes da izdrzis kad te neko smlati sa argumentima i odmah kmecis,tako ste ti i tvoj idol Aki (ne znam jel jos uvek) napakovali ,onog talismana bio odlican forumas,al ste ga isprovocirali pukao covek i dobio tad zasluzen BAN
                          Izvini, ovo tek sada vidim. Ovo bi objasnilo neke stvari. Ako nisi bio sarkastičan, naravno.

                          Comment


                          • Ja ne mogu da budem realan kada je u pitanju moj omiljeni igrač, ali ne bih isao okolo sa pricom da sam objektivan. Ja bih pre Klopa, iako mislim da je Murinjo bolji trener, to je cinjenica. Ali takodje mislim da bi pre Klop uspeo u ovsvom Liverpoolu nego Murinjo, jer je, ponavljam, vec jednom odradio slican posao. Doduse to.je bilo na hard, a sad je world class izazov.
                            sloboda ili ništa

                            Comment


                            • Originally posted by Ves View Post
                              Zajebali ste Mesi vs. Ronaldo fenomen sa ovom raspravom ko je bolji, Pep ili Mou.
                              Nije se jos dosegao nivo rasprave koji je bio zastupljen prethodnih godina na ovom forumu, a u vezi poredjenja Vengera i Murinja . Tada su glave padale . A ovo sada sve nesto mekano, hvataju jedni druge za pravopis, meh...

                              Comment


                              • Originally posted by Rossonero View Post
                                Ja mislim da si pogresnoj osobi postavio ovo pitanje.
                                Zna se da bih uvek izabrao Kontea, tako da nisam merodavan nikako. Bolje pitanje postaviti navijacima Arsenala ili UTD-a, pa proveriti sta oni misle.
                                Dreams are coming true.


                                Marcello Lippi: „Usporeni snimci akcija nisu realan fudbal. Svi mi želimo da vidimo Moniku Beluči golu, ali ne želimo da je gledamo kroz rendgen“.

                                Comment

                                Working...
                                X