Announcement

Collapse
No announcement yet.

Premier League & SkyBet Championship 2017/18

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Prvi penal je smijesan, drugi penal nije upitan.

    Comment


    • Originally posted by mark it zer0 View Post
      Zola i Pobeda na koje navijače Liverpoola mislite, nisam to ispratio?
      Ma ove iz Engleske. Znaš šta su sve pričali za VAR....eto im ga sad..
      I LOVE HOUSE MUSIC!!

      Comment


      • Originally posted by Vladan View Post
        Ne sjecas se utakmice kad je Dzerard iskljucen posle 40 sekundi? E pa u toj utakmici je Mancester drzao loptu na sred Enfilda, imao cetiri ili pet suteva u okvir, Liveprul jedan koji je pretvoren u gol.
        To je Rodgersov Liverpul, tu smo u derbijima samo Arsenal kuci i Junajted(Mojesov) u gostima dominirali(i to u sezoni pre te). Sve ostale derbije smo bili razbijeni igrom.
        Last edited by Brian McShtull; 04-02-18, 18:35.
        IMG-20190614-192941
        "A lot of football success is in the mind. You must believe you are the best and then make sure that you are."
        Shankly-Paisley-Fagan-Dalglish-Benitez-Klopp

        Comment


        • Originally posted by Победа View Post
          Iz prvog ugla deluje da je penal, kada sam kasnije video snimak, sumnjam. Diskutabilno.

          Nema šta, jesu nas nadigrali, a degenerici od navijača LFCa koji su protiv VARa, evo im sada.
          Meni se u prvi mah ucinilo da mu je zabio koljeno u bubrege, a onda iz drugog ugla da ga je raspalio po nozi. Jbg, bice snimaka ali ocigledno je sudija vidio ono sto smo mi u prvi mah
          sigpic

          Comment


          • Ode Salah u Real 300%. Real kreće na leto u ofanzivu ne bi me čudilo da uzmu i njega i Azara i Ikardija, da skrajcaju Iska, Benzemu i Bejla.

            Comment


            • Najrealniji x po meni. Liverpul bolji u prvom, Totenhem odlican u drugom. Prvi penal nije bio, drugi jeste. Kane odigrao veoma slabu tekmu, VVD ga je odlicno sacuvao. Na druge strane odlicna tekma Vertongena, i Dembelea.

              Sent from my LG-D855 using Tapatalk

              Comment


              • Originally posted by Adam The Llama View Post
                To je Rodgersov Liverpul, tu smo u derbijima samo Arsenal kuci i Junajted u gostima dominirali(i to u sezoni pre te). Sve ostale derbije smo bili razbijeni igrom.
                Nebitno ciji je, znam da je Rodzersov, ovo je po meni igracki veca dominacija, ali da Liverpul ne sutne u okvir za cijelu utkamicu i da mu neko plete cijelo vrijeme na Enfildu se bas rijetko gledalo. Opet ovo nije upuceno nista protiv Liverpula, pa Mancesteru bi vise odgovarala pobjeda Liverpula danas, ali je cinjenica da se Totenhem izigrao kao da je igrao na svom terenu. Opet kazem Mancester je neki dan bio uzasno nemocan protiv Totenhema, mocni su, bas su mocni iako su pravili neke glupe greske danas.
                sigpic

                Comment


                • Pa godinama vec najgore sudije, Onda se cude sto ne sude Svetsko. Smradu debeli. Samo mi zao Salaha sto nije ona majstorija na kraju bila za pobedu al ajde.

                  Comment


                  • Pod Kloppom, su nas samo Sparsi razbijali i to ove sezone. I Siti ali s igracem vise. Sve ostalo manje vise smo bili u okej polozaju ili dominirali.
                    Svakako ja sam zadovoljan Xom, Spursi su jaci od nas i Klopp je los tim izveo. Morao je Gini ovo da startuje.
                    IMG-20190614-192941
                    "A lot of football success is in the mind. You must believe you are the best and then make sure that you are."
                    Shankly-Paisley-Fagan-Dalglish-Benitez-Klopp

                    Comment


                    • Originally posted by Ser Gagi View Post
                      Najrealniji x po meni. Liverpul bolji u prvom, Totenhem odlican u drugom. Prvi penal nije bio, drugi jeste. Kane odigrao veoma slabu tekmu, VVD ga je odlicno sacuvao. Na druge strane odlicna tekma Vertongena, i Dembelea.

                      Sent from my LG-D855 using Tapatalk
                      To pričam. Strašnu tekmu imao VVD.

                      Penal je više bio nesrećan slučaj, nego što je ispao glup ili slično. Iza leđa zakačio igrača po nozi.
                      I LOVE HOUSE MUSIC!!

                      Comment


                      • Ako Arsenal uspije da ne izgubi od ovakvog Totenhema bice ludnica do kraja, sumnjam, ali navijam za njih.

                        A protiv Juventusa ce da bude haos.
                        sigpic

                        Comment


                        • Originally posted by Vladan View Post
                          Ako Arsenal uspije da ne izgubi od ovakvog Totenhema bice ludnica do kraja, sumnjam, ali navijam za njih.

                          A protiv Juventusa ce da bude haos.
                          Moze li Poch da izbaci Maxa?

                          Comment


                          • Nas moraju da pokradu da bi iscupali bod u zadnjoj minuti, a za Junajted kradu da ne bi popili petardicu.
                            Dobro je, makar je sad jasnije ko se bori a ko ispada iz top4.

                            Comment


                            • Ti si bas jedan iskompleksirani lik. Veze nemas.

                              Sent from my LG-D855 using Tapatalk

                              Comment


                              • Kud baš izaberem da navijam za Liverpul. Ne mogu više, srčka me bije iz kola u kolo.

                                Sad se treba vratiti u realnost posle ovoga.
                                I LOVE HOUSE MUSIC!!

                                Comment

                                Working...
                                X