Announcement

Collapse
No announcement yet.

Premier League & SkyBet Championship 2017/18

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by z0La View Post
    Pazi, ne može se reći da stagniramo ili nazadujemo. Uzeću poslednju sezonu Beniteza kao validnu otkad počinje "raspad" Liverpula. Pre toga smo bili može se reći i dalje bitni u engelskom fudbalu.

    2009/10 - Sedmi - Benitez poslenja sezona
    2010/11 - Šesti - Roj Hozdson/Keni Dagliš
    2011/12 - Osmi - Keni Dagliš (Uzeli liga kup)
    2012/13 - Sedmi - Brendan Rodzers
    2013/14 - Drugi - Brendan Rodzers
    2014/15 - Šesti - Brendan Rodzers (Ispali u grupi LŠ-a)
    2015/16 - Osmi - Brendan Rodzers(Vodio tim 8 kola, bili 10i na tabeli), preuzeo Klopp posle toga. (Finale LE i liga kupa)
    2016/17 - Četvrti - Jurgen Klopp
    2017/18 - Trenutno četvrti - Jurgen Klopp (Trenutno nokaut faza LŠa)

    Kao što vidiš, skoro cela decenija je prošla, a mi smo jednom bili u top4. Igrali samo jednom LŠ i obrukali se. Ako uđemo ove sezone opet u top4, to će po meni biti pomak, a ne stagniranje. Ako ne uđemo, možemo diskutovati o stagniranju. Za sad je definitivno pomak.

    Naravno da je Klopp doveden da uzme titulu i naravno da mi top4 nije dovoljan, ali ako ove sezone završimo u prva 4, i na leto pametno budemo kupovali, mogu da nas vidim u borbi za titulu sledeće sezone. Tako da sam već rekao da Kloppu dajem još sledeću sezonu, koja će mu biti prelomna kao menadzera Liverpula.

    Ti stagniranje više gledaš kroz neki subjektivni osećaj nego kroz statistiku. I to je ok. Moj subjektivni osećaj je drugačiji. Klopp ima mane, to stoji, ali u poslednjoj deceniji mi nismo imali boljeg menadzera i sposobnijeg, to je činjenica. Da li će ga tvrdoglavost oko transfer politike koštati, to ćemo tek videti. Za sad verujem u njega, iako je zaslužio kritike. Možeš pričati šta hoćeš, ali klub deluje zdravije nego u poslednjih ko zna koliko vremena.

    Što se tiče Salaha, polako, videćemo šta će biti na leto. Ti ga unapred već prodao. VVD i Keita možda nisu dokazani ali imaju sav potreban kvalitet da uspeju kod nas. Kloppov su tip igrača, tako da ne vidim zašto ih unapred otpisuješ? Da li će biti greška, vreme će pokazati, ali meni ne deluje tako.

    Zanemaruješ i činjenicu da je do sad u većini transfera odlučivao FSG, što je bilo rak rana Liverpula. Brendan je najviše ispaštao zbog toga. Dolaskom Kloppa se to sve promenilo, što je još jedan pokazatelj da je klub krenuo u pravom pravcu.
    Evo da gledamo od Brendana,pre njega a posle Rafe kanal slazem se.

    Prvo ako vec gledamo,Klopa i pripusujemo mu zasluge za finale LE,onda mora da mu se gleda i ta sezona u kojoj vodio tim 30 kola ok,nije on pravio tim to leto,al mislim da treba da se gleda da je uzeo LE i usao u LS,jer bi to onda bila zasluga Brendana...znaci Prve sezone po meni ko Brendan ,bolji u Evropi,al nije osvojio,druge plasaman u LS,al zarazliku od Brendana,ni primirisao tituli,treca, ova, prosao grupu bolje od Brendana,dal ce izvisiti za TOP4 i LS ko Rogers videcemo,ja mislim da hoce.i to najvise zbog ovog prelaznog roka ,a za koji se on najvise pita kao sto i sam kazes,a ako se to desi ocekujem isti scenario ko sa Brendanom

    Oko trnasfera,ko sto Salaha nisam VVD otpisujem,kao nekog ko ce biti TOP,Keitu nisam ,cak sam mu i dao sansu da ce uspeti,al nisam siguran

    E sad zasto LFC ima problem oko transfera i igraca,da ih zadrzi,to je do imidza kluba koji se gradi,a koji u LFC ne postoji izgleda vec duze vreme,primer cu uzeti MU(nije Fergi uzeo MU kao prvaka ),al moze i Siti ili AFC iz vremena pre 2006,u te klubove dolaze ili vec gotovi WC igraci tipa Pogba,bez obzira sto ga ne volim,ima titule standardan u FRA,jaka repka,Sancez,ili potencijali za top igrace Martial,i tu ostaju dal mislis da ce neko otici sutra u Barsu ,RM od njih...nekad da CR7,al dosao je MU do tog statusa da ako nista moze da uzme ili da sacuva igrace od RM,Barse ili da im ih pokupi,moze isto i sa Sitijem dal ce KDB,Walker otici,u Barsu ili Laport sutra,tesko,a LFC jos ne dovodi WC,a kad napravi od nekog ko ima za to potencijal,taj odlazi,Suarez juce danas Kutinjio,ako slucajno Klajn eksplodira na DR ode on lagano,kao sto mislim za Salaha,tu se LFC ne pomacinje vec 20 i kusur godina,a rezultatski ne vidim nista bolje da je pod Klopom nego pod Rogersom sem dopadljivije igre i njega kao takvog simapticnog,za lozenje masa i medije i onda to kao deluje bolje a ustvari slicno/isto ko pod Brendanom rezultatski
    Last edited by 61563; 31-01-18, 12:04.

    Comment


    • Mesutov novi ugovor pojacanje prelaznog.
      sigpic
      "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
      AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

      Comment


      • Potpisao novi ugovor? Oo lijepo


        Sent from my iPhone using Tapatalk
        Hated, adored never ignored

        MUFC

        Comment


        • Dovoljno o tome koliko je Liverpul napredovao, govori cinjenica da tvoj veliki no1 ne sme da igra fudbal protiv Liverpula ovakvog jadnog, nego mora park the bus taktiku da koristi da bi izvukao pozitivan rezultat. Pritom ima 3boda vise, i skoro 200m vise potroseno.
          Prosle sezone bio sesti, ove godine u LSu nista nije bolji od Kloppa. Kad se sve sabere i oduzme Klopp je daleko ispred Murinja ove dve sezone.
          I WC igrace (Pogbu, Zlatka, Lukakua, DDGa...)
          Last edited by Brian McShtull; 31-01-18, 12:26.
          IMG-20190614-192941
          "A lot of football success is in the mind. You must believe you are the best and then make sure that you are."
          Shankly-Paisley-Fagan-Dalglish-Benitez-Klopp

          Comment


          • Originally posted by 61563 View Post
            Evo da gledamo od Brendana,pre njega a posle Rafe kanal slazem se.

            Prvo ako vec gledamo,Klopa i pripusujemo mu zasluge za finale LE,onda mora da mu se gleda i ta sezona u kojoj vodio tim 30 kola ok,nije on pravio tim to leto,al mislim da treba da se gleda da je uzeo LE i usao u LS,jer bi to onda bila zasluga Brendana...znaci Prve sezone po meni ko Brendan ,bolji u Evropi,al nije osvojio,druge plasaman u LS,al zarazliku od Brendana,ni primirisao tituli,treca, ova, prosao grupu bolje od Brendana,dal ce izvisiti za TOP4 i LS ko Rogers videcemo,ja mislim da hoce.i to najvise zbog ovog prelaznog roka ,a za koji se on najvise pita kao sto i sam kazes,a ako se to desi ocekujem isti scenario ko sa Brendanom

            Oko trnasfera,ko sto Salaha nisam VVD otpisujem,kao nekog ko ce biti TOP,Keitu nisam ,cak sam mu i dao sansu da ce uspeti,al nisam siguran

            E sad zasto LFC ima problem oko transfera i igraca,da ih zadrzi,to je do imidza kluba koji se gradi,a koji u LFC ne postoji izgleda vec duze vreme,primer cu uzeti MU(nije Fergi uzeo MU kao prvaka ),al moze i Siti ili AFC iz vremena pre 2006,u te klubove dolaze ili vec gotovi WC igraci tipa Pogba,bez obzira sto ga ne volim,ima titule standardan u FRA,jaka repka,Sancez,ili potencijali za top igrace Martial,i tu ostaju dal mislis da ce neko otici sutra u Barsu ,RM od njih...nekad da CR7,al dosao je MU do tog statusa da ako nista moze da uzme ili da sacuva igrace od RM,Barse ili da im ih pokupi,moze isto i sa Sitijem dal ce KDB,Walker otici,u Barsu ili Laport sutra,tesko,a LFC jos ne dovodi WC,a kad napravi od nekog ko ima za to potencijal,taj odlazi,Suarez juce danas Kutinjio,ako slucajno Klajn eksplodira na DR ode on lagano,kao sto mislim za Salaha,tu se LFC ne pomacinje vec 20 i kusur godina,a rezultatski ne vidim nista bolje da je pod Klopom nego pod Rogersom sem dopadljivije igre i njega kao takvog simapticnog,za lozenje masa i medije i onda to kao deluje bolje a ustvari slicno/isto ko pod Brendanom rezultatski



            Jel to stvarno porediš Brendana sa Kloppom? Nemoj mi tog miša porediti molim te. Ja poštujem Brendana u smislu da on taktički zna dosta, ali je bio FSGova kučka, tako da tu prestaje svako poređenje. Njega je FSG držao pod šapom, i tu svaka njegova budućnost kao menadzera LFC-a prestaje. Da ne pričam što je nikakav motivator. Ne bi mogao motivisati decu a kamoli igrače.

            Naravno da se gleda i prva Kloppova sezona, ali moraš da shvatiš da on nije birao igrače koje ima. Tako da tvoje poređenje prve Brenadonove sezone i Kloppove ne može proći. Brendan je prošao sa timom celu pre-sezonu i uigravanje, a Klopp je došao u sred sezone u tim koji ne igra slično njegovom stilu fudbala. U LE je prošao po meni na čistu motivaciju Dortmund i Viljareal, nešto što Brendan ne bi izvukao nikad. Tako da zasluge Brendanu za LE su smešne Fixni.

            Brendan je u svojoj drugoj sezoni vodio tim vrhunski. Ali kad pogledaš ostale njegove sezone, shvatiš da je to bila jedna anomalija, radije jedan izuzetak nego nešto što možemo očekivati svake sezone. Pogodilo se da Suarez ima sezonu života, i da Staridz može da odigrao 30 utakmica bez povrede. Sledeća sezona a i ona posle toga je pokazala pravi Brendanov učinak.

            Što se tiče treće sezone, to ćemo tek videti. Već je uradio više od Rodzersa. Sećaš li se možda kakvo smo blamiranje doživeli u LŠ-u od Reala. Igrali momci na 50% snage, nisu hteli da nas blamiraju. A da ne pričam o Bazelu, tu tek neću da trošim reči.

            Što se tiče prodaje najboljih igrača i kupovine WC, moraš da shvatiš da mi nismo TOP tim. Liverpul je TOP ime, ali ne i top tim. Predugo smo bili nebitni, i dok se to ne promeni, ovakve stvari će se dešavati Ako igrač vidi da u Liverpulu ne dobija borbu za trofeje, normalno da ce da ode ili da wc igrač neće da dođe. Mada, vidim tu pomak, i da nam danas transferi dosta bolje idu od nekih prošlih vremena. Ima i do vlasnika koji više ne štekaju 2-3 miliona više da dovode igrače. Koliko smo samo igrača izgubili jer nisu hteli da daju koji milion više. Ali i do toga da konačno imamo menadzera koji može da privuče top igrače.

            Za ovu tvoju poslednju rečenicu se ne slažem uopšte. Ako ćemo realno, mase su se najviše ložile(ključujući mene) na fudbal koji smo igrali pod Brendanom one sezone kad nam je titula pobegla zamalo.

            Rezultatski, Brendan nikad nije imao konstantnost, zato nije mogao ništa da napravi. Najviše zbog činjenice, da nije mogao da motiviše ekipu kad upadne u loš period. Nešto što Klopp mnogo bolje radi. Jednostavno se bolje snalazi pod pritiskom.

            Ali ajde, čekamo kraj ove sezone, pa ćemo znati više.

            Samo tvoja tvdrnja da nema pomaka u odnosu na pre baš ne pije vodu.
            I LOVE HOUSE MUSIC!!

            Comment


            • Bambi za gospodina, nije mu lako.

              Klop ispred Murinja, odlican vic, odlican.

              BOOM


              Sent from my iPhone using Tapatalk
              Hated, adored never ignored

              MUFC

              Comment


              • U najmanju ruku daleko ispred ... čak i malo dalje ...

                Comment


                • @Adam

                  Stvarno si bre smor i anojing, a delovao si kao kul lik

                  Comment


                  • Originally posted by z0La View Post
                    Jel to stvarno porediš Brendana sa Kloppom? Nemoj mi tog miša porediti molim te. Ja poštujem Brendana u smislu da on taktički zna dosta, ali je bio FSGova kučka, tako da tu prestaje svako poređenje. Njega je FSG držao pod šapom, i tu svaka njegova budućnost kao menadzera LFC-a prestaje. Da ne pričam što je nikakav motivator. Ne bi mogao motivisati decu a kamoli igrače.

                    Naravno da se gleda i prva Kloppova sezona, ali moraš da shvatiš da on nije birao igrače koje ima. Tako da tvoje poređenje prve Brenadonove sezone i Kloppove ne može proći. Brendan je prošao sa timom celu pre-sezonu i uigravanje, a Klopp je došao u sred sezone u tim koji ne igra slično njegovom stilu fudbala. U LE je prošao po meni na čistu motivaciju Dortmund i Viljareal, nešto što Brendan ne bi izvukao nikad. Tako da zasluge Brendanu za LE su smešne Fixni.

                    Brendan je u svojoj drugoj sezoni vodio tim vrhunski. Ali kad pogledaš ostale njegove sezone, shvatiš da je to bila jedna anomalija, radije jedan izuzetak nego nešto što možemo očekivati svake sezone. Pogodilo se da Suarez ima sezonu života, i da Staridz može da odigrao 30 utakmica bez povrede. Sledeća sezona a i ona posle toga je pokazala pravi Brendanov učinak.

                    Što se tiče treće sezone, to ćemo tek videti. Već je uradio više od Rodzersa. Sećaš li se možda kakvo smo blamiranje doživeli u LŠ-u od Reala. Igrali momci na 50% snage, nisu hteli da nas blamiraju. A da ne pričam o Bazelu, tu tek neću da trošim reči.

                    Što se tiče prodaje najboljih igrača i kupovine WC, moraš da shvatiš da mi nismo TOP tim. Liverpul je TOP ime, ali ne i top tim. Predugo smo bili nebitni, i dok se to ne promeni, ovakve stvari će se dešavati Ako igrač vidi da u Liverpulu ne dobija borbu za trofeje, normalno da ce da ode ili da wc igrač neće da dođe. Mada, vidim tu pomak, i da nam danas transferi dosta bolje idu od nekih prošlih vremena. Ima i do vlasnika koji više ne štekaju 2-3 miliona više da dovode igrače. Koliko smo samo igrača izgubili jer nisu hteli da daju koji milion više. Ali i do toga da konačno imamo menadzera koji može da privuče top igrače.

                    Za ovu tvoju poslednju rečenicu se ne slažem uopšte. Ako ćemo realno, mase su se najviše ložile(ključujući mene) na fudbal koji smo igrali pod Brendanom one sezone kad nam je titula pobegla zamalo.

                    Rezultatski, Brendan nikad nije imao konstantnost, zato nije mogao ništa da napravi. Najviše zbog činjenice, da nije mogao da motiviše ekipu kad upadne u loš period. Nešto što Klopp mnogo bolje radi. Jednostavno se bolje snalazi pod pritiskom.

                    Ali ajde, čekamo kraj ove sezone, pa ćemo znati više.

                    Samo tvoja tvdrnja da nema pomaka u odnosu na pre baš ne pije vodu.
                    Ok ,slazem ne ostaje nam nista drugo nego da sacekom kraj ove i mozda deo sledece sezone pa da se vidi dal LFC napreduje nazaduje ili stagnira,zivi bili pa videli

                    Comment


                    • Originally posted by Busby Babe View Post
                      @Adam

                      Stvarno si bre smor i anojing, a delovao si kao kul lik
                      Ne moze covek jace od njega samo i uvek protiv MU i mene, i ima jos par ljudi koje vidim da uvek iskomentarise kad god pomisli da moze da nas tovari,al ne znam samo zasto hm...hm

                      Comment


                      • Jel moguce da neko jos uvek shvata za ozbiljno ovog lika 61563? Fiksni dozovi se pameti, nekada si znao nesto pametno da ispises. Fiksni prevara.


                        Liverpool je dosta napredovao od Klopovog dolaska, to je cinjenica, ali i dalje je daleko od konacnog cilja i zelja navijaca. Simpatizeri i navijaci Liveproola, makar onaj deo gde su realni, nisu mogli ocekivati da KLop za dve sezone osvoji 6 trofeja sa klubom koji nije titulu osvojio 20 godina. Svako od njih ce reci da Klop radi odlican posao, napreduje kako vreme odmice, ispravlja svoje greske. Onaj drugi deo kao i navijaci suprotinih klubova ce reci da klub ne napreduje jer zamislite Klop ni u drugoj sezoni nije osvojio titulu, kao da je neko to ocekivao stvarno. Postoji dosta problema, i dosta rada pred Klopom i ekipom, ali je svakome jasno da je klub na pravom putu, i da je Klop za klasu ispred Brendana.
                        Last edited by mark !t zer0; 31-01-18, 12:38.
                        sloboda ili ništa

                        Comment


                        • I dalje mi je nevjerovatno da je prodat Ziru za 18m, kakav posao Celzija.

                          Sad citam Ozil potpisao novi ugovor do 2021, 350k nedeljno


                          Sent from my iPhone using Tapatalk
                          Hated, adored never ignored

                          MUFC

                          Comment


                          • Klopp je imao puno gresaka, kao i Mou za ove dve sezone.
                            Po meni je Klopp uradio vise za Liverpul, nego Mou za Junajted. To sto vi navijate za Junajted, i imate svoja gledanja i shvatanja to je druga stvar. Nije lako voditi ni jedne ni druge, ali mnogo je lakse na trzistu kada si Junajted nego kada si Liverpul pogotovo u ovom trenutku. I Mou ima mnogo jaci tim od Kloppa, a opet ta razlika se ne vidi ni na tabeli ni na terenu. Da cujem vase argumente?

                            Ili je Mou toliko ubedljiv i toliko dobar, da je ova diskusija smesna.
                            Inace fiksni, ne izvrci, nista protiv Junajteda. Samo se nadovezujem na tvoje nebuloze o Pepu i Kloppu.
                            Last edited by Brian McShtull; 31-01-18, 12:51.
                            IMG-20190614-192941
                            "A lot of football success is in the mind. You must believe you are the best and then make sure that you are."
                            Shankly-Paisley-Fagan-Dalglish-Benitez-Klopp

                            Comment


                            • Gde su prozivke za Ozilovu platu? Ili je to samo kad se za Junajted potpisuje?

                              @Adam samo pogledaj broj titula Murinja i Klopa i znaces koji je vise uradio za ovo vreme provedeno u MU i Liveru.

                              Stim da sam ja misljenja da Klop radi dobar posao u Liveru kao i da mu je iduca sezona kljucna.
                              sigpic

                              Comment


                              • Originally posted by srdjan_sl View Post
                                Gde su prozivke za Ozilovu platu? Ili je to samo kad se za Junajted potpisuje?

                                @Adam samo pogledaj broj titula Murinja i Klopa i znaces koji je vise uradio za ovo vreme provedeno u MU i Liveru.

                                Stim da sam ja misljenja da Klop radi dobar posao u Liveru kao i da mu je iduca sezona kljucna.
                                Pazi ajde, mesto u top4 ili LE nije velika razlika, ali bolje trofej svakako, mikimaus kup ne bih racunao.
                                Ali s obzirom kakva imena dolaze u Junajted, i kolike plate imaju, ovaj gap bi morao biti mnogo veci, ne samo 3 ili potencijalnih 6 poena(sacekajmo kraj sezone), a u LSu su trenutno na istoj udaljenosti.
                                Ne velika prednost rezultatska Murinja, a morala bi biti mnogo izrazenija, s obzirom kakvu istoriju on ima i koliki uticaj na trziste i kakvu moc ima Junajted na istom.
                                Klopp nikada u zivotu nije dovodio wc igrace, i ne verujem ni da ce ih dovoditi u Liverpul.
                                IMG-20190614-192941
                                "A lot of football success is in the mind. You must believe you are the best and then make sure that you are."
                                Shankly-Paisley-Fagan-Dalglish-Benitez-Klopp

                                Comment

                                Working...
                                X