Announcement

Collapse
No announcement yet.

Premier League & SkyBet Championship 2017/18

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • A cekaj, Klopp ne dovodi wc igrace, ali su VVD i Keita placeni kao wc igraci.
    Dogovori se sam sa sobom..

    Comment


    • Originally posted by Adam The Llama View Post
      To je korisceno iskljucivo za nebuloze koje pise Fiksnjak za Pepa.

      Svakako je Poch uradio vise za Spurse, tu nema govora.
      Pa jeste uradio vise kad se gleda pozicija na tabeli prosle godine i pre 5 godina. Al brate Totnam je igrao prosle sezone najbolji fudbal u ligi, po meni na nivou sa Sitijem ove sezone, s tim sto je Totnam imao 3 puta tvrdju odbranu od ove Sitijeve. I gde su oni sada? Bore se za top 4. Naklon do poda Poch-u za sve sto je uradio, al covek jednostavno fejluje jer ne moze da napravi taj poslednji iskorak i uzme titulu, a realno je morao. Ako Klop, Poch i Zoze ne uzmu neku titulu uskoro, mozes samo da pricas ko je manje neuspesan, a to ko je vise uradio za klub koji bi trebao da osvoji neku titulu a nije je osvojio za 3-4 godine, stvarno nije bitno i veoma je nezahvalno porediti takve stvari.

      Jeste Klop u tezoj situaciji od Zozea zbog finansija, al kolko je Klop od Zozea toliko je i Zoze od Peponje. Ali kad se povuce crta, Zoze nije uvek dobijao igrace koje zeli, a nije uvek trazio instant wc kvalitet(Perisic, Morata). Tako da u sustini u ovom momentu nisu daleko jedan od drugog. Klop jeste izgubio Kutinja koji je wc kvalitet, ali izgubio je Zoze Ibru koji je takodje wc. Zoze je za zamenu dobio klasu ipo ispod igraca. Klop jos nije dobio zamenu a dobice je na leto siguran sam. Tako da sto se mene tice, na leto su obojica tu negde, i tad ces moci da pocnes da ih meris.
      Originally posted by Dekinjo
      Šta mislite da su Livepulu poništili dva čista gola, a Sitiju nisu. Koliki bi bio rezultat? Pa 3:3
      Originally posted by La Jugoslavia
      Crvena zvezda je naša, iako je oteta, ona je naša, iako je okupirana. A da je oteta i okupirana, to stoji i to jeste, apsolutno se slažem.

      Comment


      • Originally posted by mark it zer0 View Post
        Pokusavas ti da budes objektivan ali ti ne ide. Pogotovu oko Murinja i oko Gvardiole. Razumeo sam, smatraas ga za najboljeg trenera na svetu, ali nikako da prokomentarises igre njegove ekipe, stalno se oslanjas na to sta je on do sada osvojio, koliko ima titula i slicne stvari. Postujem ja sve to, ali hajde baci neki komentar na to kako trenutno izgleda ekipa coveka koga nazivas prevarom, i ekipa coveka za koga smatras da je najbolji na svetu?

        Glavni argument ti je kako je prevara FM manager, i da je to lako, a kada gledas primer Klop-Murinjo poredjenje, tu kolicina potrosenog novca izgleda nije nikakav argument. Hajde reci zasto Klop radi los posao? Zato sto nije u karijeri osvajao titule kao Murinjo ili Conte? Iskreno za mene prica o tvojoj objektivnosti i realnosti pada u vodu svaki put kada napises prevara. Ne moras da ga hvalis, i pravis idola od njega, ali reci jednom realno nesto o igri, ostavi transfere na stranu.
        Ovde si ga sjebao Markane Iskusno.
        sigpic

        Always somewhere Miss you where I've been I'll be back to love you again

        U crnim rupama možeš ludo da se zezaš. Da lebdiš iznad zemlje. Da slušaš rock ´n´ roll.Dozivaš kišu.
        Ili da mazneš neku lepu ribu. Samo je bezveze kada se probudiš….

        Comment


        • EXCLUSIVE: Mesut Ozil signs a new three-and-a-half year contract to remain at Arsenal until summer 2021. Becomes highest-paid player in club history on around £350k per week before tax. Deal agreed last weekend, signed at Colney this morning. Could take him to 8yrs at #AFC & 32yo
          Najplaceniji igrac lige Mesut Ozil. Barem dok KDBova plata ne dostigne 350k, to ce biti za dvije godine vjerovatno, sad je 280k. Ove pare su trebali Aleksisu da daju jos prije godinu i po.
          sigpic

          Comment


          • Originally posted by Vladan View Post
            Najplaceniji igrac lige Mesut Ozil. Barem dok KDBova plata ne dostigne 350k, to ce biti za dvije godine vjerovatno, sad je 280k.
            Ja sam bio ubedjen da ce u Fener/Galatu/Besiktas na leto.
            Originally posted by Dekinjo
            Šta mislite da su Livepulu poništili dva čista gola, a Sitiju nisu. Koliki bi bio rezultat? Pa 3:3
            Originally posted by La Jugoslavia
            Crvena zvezda je naša, iako je oteta, ona je naša, iako je okupirana. A da je oteta i okupirana, to stoji i to jeste, apsolutno se slažem.

            Comment


            • Originally posted by Vladan View Post
              Najplaceniji igrac lige Mesut Ozil.
              Igrama ni malo ne opravdava data primanja.
              Možda će ga novi ugovor i dolazak Obamejanga naterati da se pokrene.

              Poslato sa NEM-L21 uz pomoć Tapatoka

              Comment


              • Ni u ludilu ne zasluzuje tu platu, ali ocigledno da su jedino tako mogli da ga zadrze.

                #najboljadesetkanasvijetu

                Comment


                • Adame,Markane,sve sam vec objasnio sinoc i danas ranije pisuci postove.

                  Klop prvo mora da se izbori da dodje u klub koji ce biti u stanju da kupuju zadrzava WC igrce,Murinjo(a i Conte) je to uspeo svojim ranijim uspesima u karijeri i zato moze da trosi vise nego Klop i ne mozete na to da se vadite,jer je i Murinjo bio u podrdjenom polozaju dok je vodio Porto pa i Inter al je nadmasio finasijski jace i dosao u MU,i sutra da ode u PSZ je ok.E Klop mora prvo taj iskorak da napravi pa da se poredi sa najvecim Mouom,po svim drugim pitanjima

                  E to je razlika izmedju njega i Pepa i zato se tu poredi kes jer,je Pepsi sve i uvek od starta dobio na gotovo,zato sutra ako ode PSZ je jos jedna potvrda

                  O samoj igri trenutno apsolutno me ne zanima lepota samo rezultat,Murinjo drugi,u LS gura a ima losiji tim od Pepa duplo,imao je i od LFC dok nije otisao Cou a,ovamo stigao Sancez,sad su tu negde

                  O ostalim stvarima istoriji trofejima i svemu sam pisao kao sto rekoh,sinoc,danas ,jutros pa citajte upijajte znanje
                  Last edited by 61563; 31-01-18, 13:55.

                  Comment


                  • Da bi Poch uzeo titulu, po meni je prvo potrebno da valsnici shvate to. Mislim da tamo jedino Poch veruje u titutu i niko više. Njihovi transferi, tj nedostatak istih i male plate su mi neshvatljivi.
                    I LOVE HOUSE MUSIC!!

                    Comment


                    • Bas je dobar ove sezone, ali nije da bude najplaceniji u ligi. Da se Zlatan nije povrijedio bio bi drugi najplaceniji jos uvijek, on je prosle uzimao 450k.

                      Inace Lester zbog fucking money ne da covjeku da igra za Pepa.

                      sigpic

                      Comment


                      • Sad ce Lingard da trazi 400k jer realno bolja je desetka od Ozila.
                        Originally posted by Dekinjo
                        Šta mislite da su Livepulu poništili dva čista gola, a Sitiju nisu. Koliki bi bio rezultat? Pa 3:3
                        Originally posted by La Jugoslavia
                        Crvena zvezda je naša, iako je oteta, ona je naša, iako je okupirana. A da je oteta i okupirana, to stoji i to jeste, apsolutno se slažem.

                        Comment


                        • Originally posted by 61563 View Post
                          Adame,Markane,sve sam vec objasnio sinoc i danas ranije pisuci postove.

                          Klop prvo mora da se izbori da dodje u klub koji ce biti u stanju da kupuju zadrzava WC igrce,Murinjo je to uspeo svojim ranijim uspesima u karijeri i zato moze da trosi vise nego Klop i ne mozete na to da se vadite,jer je i Murinjo bio u podrdjenom polozaju dok je vodio Porto pa i Inter al je nadmasijio finasijski jace o dosao u MU,i sutra da ode u PSZ je ok.E Klop mora prvo taj iskorak da napravi pa da se poredi sa najvecim Mouom,po svim drugim pitanjima

                          E to je razlika izmedju njega i Pepa i zato se tu poredi kes jer,je Pepsi sve i uvek od starta dobio na gotovo,zato sutra ako ode PSZ je jos jedna potvrda

                          O samoj igri trenutno apsolutno me ne zanima lepota samo rezultat,Murinjo drugi,u LS gura a ima losiji tim od Pepa duplo,imao je i od LFC dok nije otisao Cou a,ovamo stigao Sancez,sad su tu negde

                          O ostalim stvarima istoriji trofejima i svemu sam pisao kao sto rekoh,sinoc,danas ,jutros pa citajte upijajte znanje
                          Klop je posle Dortmunda mogao da bira, da sačeka i da ode u Real/Bayern/United, svaki klub bi ga uzeo.

                          Ovo boldovano

                          Comment


                          • Originally posted by 61563 View Post
                            Adame,Markane,sve sam vec objasnio sinoc i danas ranije pisuci postove.

                            Klop prvo mora da se izbori da dodje u klub koji ce biti u stanju da kupuju zadrzava WC igrce,Murinjo je to uspeo svojim ranijim uspesima u karijeri i zato moze da trosi vise nego Klop i ne mozete na to da se vadite,jer je i Murinjo bio u podrdjenom polozaju dok je vodio Porto pa i Inter al je nadmasijio finasijski jace o dosao u MU,i sutra da ode u PSZ je ok.E Klop mora prvo taj iskorak da napravi pa da se poredi sa najvecim Mouom,po svim drugim pitanjima

                            E to je razlika izmedju njega i Pepa i zato se tu poredi kes jer,je Pepsi sve i uvek od starta dobio na gotovo,zato sutra ako ode PSZ je jos jedna potvrda

                            O samoj igri trenutno apsolutno me ne zanima lepota samo rezultat,Murinjo drugi,u LS gura a ima losiji tim od Pepa duplo,imao je i od LFC dok nije otisao Cou a,ovamo stigao Sancez,sad su tu negde

                            O ostalim stvarima istoriji trofejima i svemu sam pisao kao sto rekoh,sinoc,danas ,jutros pa citajte upijajte znanje
                            Dakle sustina: Fiksnog ne zanima igra. Samo rezultati (ko li ima najbolje rezultate ove godine ), a kada mu i rezultati ne idu na ruku onda ga zanima i trosenje para, zanimljiv pogled. Ja sam mislio da je igra sustina svega, moja greska.

                            A Klop nije bio u podredjenom polozaju dok je vodio Borusiju? Nije se borio sa najvecim monopolom u svetu fudbala? Nije nadmasio finansijki jace? Nista mi nisi jasan.
                            sloboda ili ništa

                            Comment


                            • Originally posted by Победа View Post
                              Klop je posle Dortmunda mogao da bira, da sačeka i da ode u Real/Bayern/United, svaki klub bi ga uzeo.

                              Ovo boldovano
                              Sto nije,mogao je i Arsen Wenger da dovede mnoge i Mbapea,al za malo,e tako je Klopara sebe dizao u RM da bi bar,zavrsio u LFC...ili su mu mrski veci klubovi,pa ih odbio,ili sta vec, onda je trebao da ostane u Majncu do kraja karijere

                              Ovo oko Klopa po meni nije titula u NEM bas neki veliki uspeh a jos,ako si drugi najjaci klub u zemlji,mora to jace bolje,jaca liga ili LS

                              O Pepsiju irezultatima ok ima ih ove sezone za sad al opet uz neverovatno vecu finasijsku moc kako u postojem kadru tako i u kesu kojim raspolaze za jos,i jos,i jos,a igra me stvarno ne zanima jer lepa za oko ili ne
                              Last edited by 61563; 31-01-18, 14:05.

                              Comment


                              • Originally posted by 61563 View Post
                                Sto nije,mogao je i Arsen Wenger da dovede mnoge i Mbapea,al za malo,e tako je Klopara sebe dizao u RM da bi bar,zavrsio u LFC...ili su mu mrski veci klubovi,paih odbio,ili sta vec, onda je trebao da ostane u Majncu do kraja karijere


                                Ovo oko Klopa po meni nije titula u NEM nije bas neki veliki uspeh ako si drugi najjci klub u zemlji,mora to jace bolje,jaca liga ili LS
                                Nigde on nije završio, nego je takav čovek pa je izabrao Liverpul. On je rekao da će posle Dortmunda odmoriti godinu dana, bez fudbala. Kada je stigla ponuda Liverpula pre januara negde kada je Brendan otpušten, on je došao. Voli čovek izazove i ne gleda na fudbal kao Pep koji ne bi uzeo sada klub koji ne može da mu obezbedi sve što hoće.


                                Možemo City-United igrač po igrač da ti pokažem da su tu negde ekipe, možda malo jači City zbog rotacije, ali u suštini nije velika razlika.


                                Tvoje neznanje nije problem, problem je što pritom izmišljaš stvari. Dortmund nije mogao bolje od petog mesta da završi PET sezona, onda je došao Klop pa je kroz tri godine doneo titulu i sledeće godine odbranio istu. Kakav drugi najbolji klub u Nemačkoj?!
                                Last edited by Победа; 31-01-18, 14:06.

                                Comment

                                Working...
                                X