Announcement

Collapse
No announcement yet.

Premier League & SkyBet Championship 2017/18

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by Erik View Post
    Upravo, ja pomenuh trebao je pet stopera da kupi od kad je tu, ali covjek se krpi kako zna i umije, nije cekovna knjizica menadzer kao Pep. Zato Pep nikad nece voditi neki Port ili Inter i s njima nikad nista ne bi ni uradio, on moze samo tamo dje su najveci resursi, sledeci je PSZ.
    sigpic

    Comment


    • Originally posted by Erik View Post
      Toliko. O tome.

      Spoiler
      Ne zameri, zajebancija


      Originally posted by Vladan View Post
      Upravo, ja pomenuh trebao je pet stopera da kupi od kad je tu, ali covjek se krpi kako zna i umije, nije cekovna knjizica menadzer kao Pep.
      Kao da treba da sastavi kraj s krajem, a ne da je dao 80m za Lukakua.

      Comment


      • Originally posted by Erik View Post
        Super opravdanje, umesto da izadje na trziste i osigura titulu(a da li bi). Mada vidim da je vama draze da igra McTimoti ili kako se god zove nego da uzmete titulu. Inace Murinjo je veliki pedagog i pokazalo se kroz istoriju mnogo dobar za razvoj mladih igraca.
        Kako rece Vlajko odlicna atmosfera u svlacionici...
        Last edited by Brian McShtull; 30-01-18, 21:50.
        IMG-20190614-192941
        "A lot of football success is in the mind. You must believe you are the best and then make sure that you are."
        Shankly-Paisley-Fagan-Dalglish-Benitez-Klopp

        Comment


        • Originally posted by Adam The Llama View Post
          Super opravdanje, umesto da izadje na trziste i osigura titulu(a da li bi). Mada vidim da je vama draze da igra McTimoti ili kako se god zove nego da uzmete titulu. Inace Murinjo je veliki pedagog i pokazalo se kroz istoriju mnogo dobar za razvoj mladih igraca.
          Sada će ti objasniti da je lansirao Loftus Cheeka u sam vrh svetskog fudbala

          Comment


          • Originally posted by z0La View Post
            Ae Salah, pa šutni je desnom, neće ti otpasti. 3 odlične šanse mašimo u drugom pol. Can odlično dva puta našao Manea, ali ovaj nema šanse da ga metne.

            Hvala Bogu pa se Hudd pomirio sa porazom. Da nam udare mali pritisak, primili bi ga lagano.
            Da se Hudd ne daj boze otvorio malo, primili bi jos 3 komada. Nece Wagner da se bruka pred svojim navijacima, zato i takav pristup igri na 0:2.

            Comment


            • Originally posted by 61563 View Post
              Klasicno razmisljanje prosecnog Srbina,daj da uzmem milionce za 2 meseca (1 titulu PL),nego da razmisljam na duzi period od recimo 3 godine i zaradim 100miliona (vise titula u PL i vrv 1 LS)
              U koliko Zoze i u narednoj sezoni, znaci 2018/2019 ne osvoji PL, hoce li i onda vaziti isto?
              sigpic

              Always somewhere Miss you where I've been I'll be back to love you again

              U crnim rupama možeš ludo da se zezaš. Da lebdiš iznad zemlje. Da slušaš rock ´n´ roll.Dozivaš kišu.
              Ili da mazneš neku lepu ribu. Samo je bezveze kada se probudiš….

              Comment


              • Originally posted by z0La View Post
                A da malo ne preteruješ, čisto trunčicu?
                Ma ne cini ti se. Sta ti je. Covjek cijelo vece provaljuje i onda se cudi kad mu se Piksi smije
                I sto je najgore ubjedjen je u to sto govori

                Comment


                • Tako je, slucajno nema Bernarda Silvu ili najjacu Akademiju u Engleskoj u kojoj su 2 vrhunska talenta Foden i Dijaz (o ostalima i da ne govorim).

                  Ne, nego gospn "stvaram samo mlade igrace" izadje i uzme sta mu treba, kao u supermarketu.

                  Trosi Murinjo, i to svi znaju, i niko ne spori. Od Celzija je trosio u svakom klubu

                  Medjutim Pep je revolucionar, vizionar, carobnjak...

                  Jes, izgubice titulu ako mu ne dodje Mahrez...
                  sigpic

                  Comment


                  • Originally posted by Победа View Post
                    Toliko. O tome.

                    Spoiler
                    Ne zameri, zajebancija




                    Kao da treba da sastavi kraj s krajem, a ne da je dao 80m za Lukakua.
                    Ali nije dao 300+ miliona funti na odbranu, niti ce ikad. Ne, dao je 25 miliona funti i doveo jednog stopera. Prije je dao sansu Mensi i Tuanzebeu nego kupovao stopere za 50+ miliona funti. Isto kao sto je dao sansu zaboravljenom Jangu na beku ili kao sto je prekomandovao Baljija na desnog beka, nije odma kupovao igraca kad mu se neko povrijedi .To je cisto proseravanje. Eto taj Bernardo Silva ne zapinje ga covjek, eto Patrik Roberts, imali su crci da ga dovedu pa mu nisu dali nikakvu sansu, povrijedi im se igraci na mjesec i dva i hop ajmo da kupujemo nove. FM u punom izdanju

                    Dok Murinjo unistava sve mlade igrace, Pep ovamo cuda radi sa jangsterima. Ili ipak ne?
                    sigpic

                    Comment


                    • Originally posted by Erik View Post
                      Tako je, slucajno nema Bernarda Silvu ili najjacu Akademiju u Engleskoj u kojoj su 2 vrhunska talenta Foden i Dijaz (o ostalima i da ne govorim).

                      Ne, nego gospn "stvaram samo mlade igrace" izadje i uzme sta mu treba, kao u supermarketu.

                      Trosi Murinjo, i to svi znaju, i niko ne spori. Od Celzija je trosio u svakom klubu

                      Medjutim Pep je revolucionar, vizionar, carobnjak...

                      Jes, izgubice titulu ako mu ne dodje Mahrez...
                      Mislim da to da je revolucionar je samo Aki spomenuo na ovom forumu, ali njemu se ne može zameriti, nije baš vrsni poznavalac ove igre

                      Originally posted by Vladan View Post
                      Ali nije dao 300+ miliona funti na odbranu, niti ce ikad. Ne, dao je 25 miliona funti i doveo jednog stopera. Prije je dao sansu Mensi i Tuanzebeu nego kupovao stopere za 50+ miliona funti. Isto kao sto je dao sansu zaboravljenom Jangu na beku ili kao sto je prekomandovao Baljija na desnog beka, nije odma kupovao igraca kad mu se neko povrijedi .To je cisto proseravanje. Eto taj Bernardo Silva ne zapinje ga covjek, eto Patrik Roberts, imali su crci da ga dovedu pa mu nisu dali nikakvu sansu, povrijedi im se igraci na mjesec i dva i hop ajmo da kupujemo nove. FM u punom izdanju

                      Dok Murinjo unistava sve mlade igrace, Pep ovamo cuda radi sa jangsterima. Ili ipak ne?
                      Pep ima neograničene resurse i troši, uz takvo trošenje se očekuje adekvatan rezultat što on trenutno ima svidelo se to nekome ili ne.

                      Ako ne uzme LŠ ove godine, a ja mislim da neće nije strašno jer Siti ima tim za sledećih 10 godina, pokupovali su veoma talentovane igrače koji su se već pokazali na svetskoj sceni.

                      Murinjo ne troši toliko, ali ipak troši najviše protiv Pepa i ne sme biti bodovno tu negde s Liverpulom i Čelsijem.
                      Last edited by Победа; 30-01-18, 21:58.

                      Comment


                      • Originally posted by z0La View Post
                        A da malo ne preteruješ, čisto trunčicu?
                        Ne znam u cemu ja stvarno ne vidim da ove godine mozete da osvojite nesto,sem ako sutra ne dovedete,2 TOP igraca,pa i onda,ne znam nakoji nacin LFC moze da izbaci,PSZ,Bajern,RM..a mislim u MU,CFC,mozda preterujem oko cifre za sledecu godinu mozda manj para,al RM ce uzeti ili Kejna ILI Icardija (a Vanda nece ici u Liverpul sigurno) vi morate kupiti spica,treba vam na sredini pored Keite jos 2 igraca,posle odlaska Kutinja,pozadi takodje treba jos 2 ne mora WC,i treba vam vrhunski golman,kako ce to sve u jednom roku da uspete ja ne znam,a stvarno mislim posle ovog transfer roka,da LFC,nece bit ispred Spursa,CFC, i MU,sto bi tek otezalo dovodjenje igraca na leto,ako pogresim priznacu,al aj da vidimo,sta biti prvo do kraja ove sezone

                        Comment


                        • Originally posted by Победа View Post
                          Mislim da to da je revolucionar je samo Aki spomenuo na ovom forumu, ali njemu se ne može zameriti, nije baš vrsni poznavalac ove igre
                          Naravno da nije, od kad je bio u Barseloni svi su govorili o njegovom revolucionarnom putu i kako je iskljucivo koristio samo igrace iz akademije. Iako nije ni tada i trosio je kao lud isto. Svi pominju samo koliko Murinjo trosi, dok ovamo imamo maga fudbala koji sa minimalnim resursima izvlaci nevidjene stvari, how yes no

                          Zapravo mag je bio samo jedan, ali on se povukao kao najveci.
                          sigpic

                          Comment


                          • Originally posted by Vladan View Post
                            Naravno da nije, od kad je bio u Barseloni svi su govorili o njegovom revolucionarnom putu i kako je iskljucivo koristio samo igrace iz akademije. Iako nije ni tada i trosio je kao lud isto. Svi pominju samo koliko Murinjo trosi, dok ovamo imamo maga fudbala koji sa minimalnim resursima izvlaci nevidjene stvari, how yes no

                            Zapravo mag je bio samo jedan, ali on se povukao kao najveci.
                            O Pejzliju nisam kompetentan da pričam

                            Comment


                            • Originally posted by Победа View Post
                              Pep ima neograničene resurse i troši, uz takvo trošenje se očekuje adekvatan rezultat što on trenutno ima svidelo se to nekome ili ne.

                              Ako ne uzme LŠ ove godine, a ja mislim da neće nije strašno jer Siti ima tim za sledećih 10 godina, pokupovali su veoma talentovane igrače koji su se već pokazali na svetskoj sceni.

                              Murinjo ne troši toliko, ali ipak troši najviše protiv Pepa i ne sme biti bodovno tu negde s Liverpulom i Čelsijem.
                              Neka trosi, samo neka nije licemjeran i on i njegova klapa. Ako ga je odjebao Sancez onda neka ne cmizdrzi kao mala placipicka i govori kako je odabrao pare, a ne trofeje. To ima li tim za deset godina cemo tek da vidimo, a prosle sezone je imao ako se sjecas izjavu da Siti realno nije ni medju pet ekipa u PL, pa samo sto na polovini sezone nije digao ruke od fudbala i izjavljivao kako sigurno ne namjerava cijelog zivota da se bavi fudbalom. Kad bi ga malo pritisnuli kao sto Murinja pritiskaju cijeli zivot vidjeli bi kako se snalazi pod tim stalnim pritiskom, ali on je ipak revolucionar jbg, on ima sav kredit ovoga svijeta. Zamisli da je Pep doveo Ibrahimovica i Sanceza za dz, svi bi pricali kako je to predobar posao, a kad ih Murinjo dovede onda im se racuna i plata, komunalije, gorivo, ma sve

                              Evo i Klop popusta pod pritiskom, svi imaju pritisak, samo ga Venger i Pep Gvardiola nemaju nikad. Zivjece sto godina.
                              sigpic

                              Comment


                              • Originally posted by Sandugp View Post
                                U koliko Zoze i u narednoj sezoni, znaci 2018/2019 ne osvoji PL, hoce li i onda vaziti isto?
                                Vazice,sta ako uzme LS,a posle one tamo PL,sto Pep po meni nece,al opet,kazem ovo sve u slucaju da Conte ode iz PL,sto ja ocekujem,i ne dodje recimo Colo sa sve Costom u CFC,al svakako uspesniji ce biti od Sitija,u naredne tri sezone i pametan odabir Sanceza,a nelogicno bi mi bilo da je Mou sad potpisao novi ugovor,a da mu nije obecan Alex Sandro na leto i neko TOP na sredini,ili sta vec on zeli mozda Bejla,koga god,al ako CFC,ostane bez Contea i ne dovede Simeonea,uzmima Mou PL sledece sezone,ma kako god okrenes bolji izbor Sanceza ,sto se tice trofeja
                                Last edited by 61563; 30-01-18, 22:04.

                                Comment

                                Working...
                                X