Announcement

Collapse
No announcement yet.

Premier League & SkyBet Championship 2017/18

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by 61563 View Post
    Ne znam u cemu ja stvarno ne vidim da ove godine mozete da osvojite nesto,sem ako sutra ne dovedete,2 TOP igraca,pa i onda,ne znam nakoji nacin LFC moze da izbaci,PSZ,Bajern,RM..a mislim u MU,CFC,mozda preterujem oko cifre za sledecu godinu mozda manj para,al RM ce uzeti ili Kejna ILI Icardija (a Vanda nece ici u Liverpul sigurno) vi morate kupiti spica,treba vam na sredini pored Keite jos 2 igraca,posle odlaska Kutinja,pozadi takodje treba jos 2 ne mora WC,i treba vam vrhunski golman,kako ce to sve u jednom roku da uspete ja ne znam,a stvarno mislim posle ovog transfer roka,da LFC,nece bit ispred Spursa,CFC, i MU,sto bi tek otezalo dovodjenje igraca na leto,ako pogresim priznacu,al aj da vidimo,sta biti prvo do kraja ove sezone
    Ne ulazim u to šta možemo ove sezone u LŠu. Mi smo luda ekipa, tako da možemo da ispadnemo odmah od Porta, a možemo da se povampirimo i da na neku ludu motivaciju dobijemo neki vrhunski tim kasnije. Po meni 35-65% da nećemo dogurati baš daleko, ali videćemo. Zavisi dosta i od povreda i od rotiranja.

    Preteruješ oko cifre. 400 miliona nam stvarno ne treba. Treba nam realno 3-4 igrača. Golman, štoper, veznjak i špic.

    A što se tiče transfera, zaboravljaš da je Klopp do sad doveo sve što je hteo. Svaka njegova želja je dovedena. Očigledno ima veliki uticaj na same igrače, jednostavno hoće da igraju za njega. Tako da ovo prvo Real pa ostali pa LFC mi ne pije vodu. Ok, ne možemo sa Realom da se takmičimo, ali to što smo pokazali cohones oko Goretzke mi uliva nadu. Iako smo izgubili tu, neki bivši Liverpul ne bi upao u tu priču uopšte.
    I LOVE HOUSE MUSIC!!

    Comment


    • Meni je samo smesno kad neko ovde na jebenom forumu nazove takve vrhunske trenere, bez obzira da li su Murinjo ili Pep, neznalicama ili prevarama...mislim, sto bi Djura rekao " grohotom se smejem"...evo koga zanima, imam u arhivi jedan mikro ciklus od 90 treninga Gvardiole iz Barse....cisto da vidite kakav je to tantuz...
      "A football team is like a piano. You need eight men to carry it and three who can play the damn thing." Shankly

      Comment


      • Originally posted by Vladan View Post
        Neka trosi, samo neka nije licemjeran i on i njegova klapa. Ako ga je odjebao Sancez onda neka ne cmizdrzi kao mala placipicka i govori kako je odabrao pare, a ne trofeje. To ima li tim za deset godina cemo tek da vidimo, a prosle sezone je imao ako se sjecas izjavu da Siti realno nije ni medju pet ekipa u PL, pa samo sto na polovini sezone nije digao ruke od fudbala i izjavljivao kako sigurno ne namjerava cijelog zivota da se bavi fudbalom. Kad bi ga malo pritisnuli kao sto Murinja pritiskaju cijeli zivot vidjeli bi kako se snalazi pod tim stalnim pritiskom, ali on je ipak revolucionar jbg, on ima sav kredit ovoga svijeta. Zamisli da je Pep doveo Ibrahimovica i Sanceza za dz, svi bi pricali kako je to predobar posao, a kad ih Murinjo dovede onda im se racuna i plata, komunalije, gorivo, ma sve

        Evo i Klop popusta pod pritiskom, svi imaju pritisak, samo ga Venger i Pep Gvardiola nemaju nikad. Zivjece sto godina.
        Priča oko plata je najgluplja moguća realno i da ima 40m godišnje, došao je besplatno praktično i više bi izašao mnogo da se plaćala puna cena za igrača pod ugovorom.

        Pep je takav, jebiga, i Klop je kao i svaki trener. Egomanijaci neće da priznaju svoju grešku nikada i uvek imaju neki izgovor. Samo je razlika koliko oni uče svakodnevno i koliko su spremni da promene neke stvari.

        Comment


        • Najvise sam zgrozen cinjenicom da ljudi opravdavaju dovodjenje Mareza. Bernardo Silva ko da se nije desio letos uopste, mislim zasto su njega uopste dovodili?

          Na kraju po dva skupa pojacanja po poziciji ako dovedu Mareza gde svako trazi minute, tako se to ne radi.

          Comment


          • Kako to dobro izgleda u Arsenalu kad nema nikog da usporava igru i kvari atmosferu u ekipi. Bez uvrede ostali Arsenalovci, ovo se odnosi samo na par ljudi sa foruma

            Comment


            • Originally posted by ZvezdaIznadSvega View Post
              Meni je samo smesno kad neko ovde na jebenom forumu nazove takve vrhunske trenere, bez obzira da li su Murinjo ili Pep, neznalicama ili prevarama...mislim, sto bi Djura rekao " grohotom se smejem"...evo koga zanima, imam u arhivi jedan mikro ciklus od 90 treninga Gvardiole iz Barse....cisto da vidite kakav je to tantuz...
              Pazi ja kad njega nazivam prevarom,ne mislim da je dunster,ali nije ni No1 kako je predstavljen u medijima gde ga svi maze i paze,tu je u u TOP 10-15 trenera samim timza men je prevara,ovo on revolucionar i slicno vise i ne komentarisem,ali nije ni u prvih pet,a to da trenira mozda i najvise ne u Barsi,nego i sad u Sitiju,ovu njegovu filozofiju koju tera sa posedom,i maksimalnim brojem ponavljanja na teningu,to stoji,al ne znaci ako puno i dobro trenira,da je No1,i da drugi to ne rade ipak malo bolje,i da mu je filozofija najbolja...sad pade napamet kako ne pojuri za mladjanim Redmondom ,pa da nastavi da ga uci i napravi WC igraca od njega ko onomad posle tekme,protiv Sotona...ne bolje ipak pljusnuti milione i probati dovesti gotovog igraca u TOP formi za 2 meseca,jbg ne moze samo jedan Bernardo Silva da izgura mesec ipo 2...veliki mag FM trener

              Comment


              • Originally posted by Adam The Llama View Post
                Zalosno je sta ti pises....
                I ne znam sto ubacujes Liverpul u pricu?
                I ko je igde rekao da ce se Liverpul uopste i boriti za bilo koji trofej, a kamoli osvojiti?

                I prosle sezone je Konte samo iskoristio to sto su ostali imali puno rupa, a on maltene sampionski tim.
                Konte je odlican trener - jedan od najboljih na svetu, jedan od mojih omiljenih igraca dok je igrac bio i velika licnost.
                Medjutim Konte je prosle godine osvojio PL a imao je jednu ogromnu olaksavajucu okolnost. Nije igrao Evropu. To je cinjenica koja ne umanjuje njegov uspeh, ali ga cini znatno lakse ostvarljivijim. I to je cinjenica koju prosle sezone skoro niko da pomene - jer valjda im je lakse kada Konte uzme. Dok ove godine se konstantno vodi prica o ogromnom potrosenom novcu od strane Sitija i tako pokusava osporiti za sada odlicno hitanje ka uspesima na vise frontova.
                Oni ove godine za razliku od Celsija prosle igraju znatno dominantnije (vise su golova postigli, a manje primili, vise su pobeda ostvarili) i dalje su aktivni u sva cetiri takmicenja u kojima ucestvuju sa odlicnim sansama da osvoje dosta trofeja na kraju ove sezone.
                Uz brdo otezavajucih okolnosti. Jedan od najboljih - najperspektivnijih levih bekova sveta im se povredi na duzi period nakon mozda mesec i po dana od pocetka sezone, covek koji ga je menjao a kome to nije prirodna pozicija nakon odlicnih igara na istoj takodje fasuje povredu, u ovom trenutku su bez dva vanserijska mlada napadaca koja su cinila prevagu u mnogim utakmicama, iskusni stoper jedan od najiskusnijih i najsigurnijih u PL a i na svetu je vise povredjen nego zdrav, jedan od najjacih veznjaka sveta igrac svetske klase je zbog porodicnih problema propustio dosta utakmica. Da se ne pominje ono Aguerovo lomljenje rebara i ona Edersonova povreda glave.
                Uz to ih konstantno biju, lome i igraju strasno prljavo protiv njih a vrlo slabo su zasticeni, ako su zasticeni uopste. Je valjda se ovi kromanjnoci PL-a vode metodom "ako ne mozes da ih nadigras, makar ih polomi" pa su ove godine najbrutalniji startovi i to velika vecina njih belezeni upravo na Sitijem.
                A da se ne pominje brdo utakmica koje je ovaj tim ove sezone prevalio preko glave (upravo zbog tog igranja na sva cetiri fronta) i jos brdo njih koje ce prevaliti.
                I sve to vreme oni ne odustaju, bore se za svaku loptu, igraju najbolji presing bez iste, ulaze u svak iduel, bitan im je svaki mec, nikada se ne odricu atraktivnog i lepog a u isto vreme efikasnog i ubitacnog fudbala, najkreativniji su (koliko su se samo puta poklnonili pred protivnickim praznim golom, a to je najveca draz fudbala, da protivnika totalno nadigras odlicnom akcijom i da na kraju samo sprovedes loptu u praznu mrezu) daju sve od sebe i bukvalno (dobro skoro bukvalno, da mi ne zamere Pepomrsci) ruse sve pred sobom.
                Ali ne, to je najmanje bitno, bitno je Peponja prevara koji da mu nije novaca ne bi uradio nista? A postavite sebi jedno prosto logicno pitanje? Koji je to klub u ovom vremenu ostvario uspehe (pod uspehe mislim na trofeje) bez da je potrosio silne novce da bi doveo adekvatna pojacanja koja su u stanju da ispune zamisli svog trenera?
                Ponavljam, uvek ce se naci nacina i uvek se moze naci nacina da se ospori neciji uspeh. Ono sto je malo teze, za sta treba biti veci covek je priznati prevashodno sebi, da je Gvardiola covek je rodjeni pobednik i koji ostvaruje svoje ciljeve bez da se odrice sopstvene filozofije. Uz to osvaja trofeje i na najboljem je putu da ih jos osvoji. Normalno je da ce ga osporavati, i omalovazavati, ali to niti moze niti hoce umanjiti ono sto je napravio do sada u svojoj karijeri i sto ce (iskreno se nadam) i u buducnosti napraviti.
                sigpic

                Always somewhere Miss you where I've been I'll be back to love you again

                U crnim rupama možeš ludo da se zezaš. Da lebdiš iznad zemlje. Da slušaš rock ´n´ roll.Dozivaš kišu.
                Ili da mazneš neku lepu ribu. Samo je bezveze kada se probudiš….

                Comment


                • Premier League & SkyBet Championship 2017/18

                  Originally posted by Ves View Post
                  Može li odvratnije i bezobraznije, o forumski vladari - čuvari pravde ??!!!
                  Mene si oznacio kao glavnog krivca?

                  Uzasni ste u odbrani, sprdnja tako da kazem. Svonsi vas pregazio na sredini terena.

                  Vidio sam da se Elneni kurci posle pobjede, o nekom timskom duhu pa sam pitao oce li i sad?


                  Sent from my iPhone using Tapatalk
                  Last edited by Miki28; 30-01-18, 22:27.
                  Hated, adored never ignored

                  MUFC

                  Comment


                  • Originally posted by 61563 View Post
                    Pazi ja kad njega nazivam prevarom,ne mislim da je dunster,ali nije ni No1 kako je predstavljen u medijima gde ga svi maze i paze,tu je u u TOP 10-15 trenera samim timza men je prevara,ovo on revolucionar i slicno vise i ne komentarisem,ali nije ni u prvih pet,a to da trenira mozda i najvise ne u Barsi,nego i sad u Sitiju,ovu njegovu filozofiju koju tera sa posedom,i maksimalnim brojem ponavljanja na teningu,to stoji,al ne znaci ako puno i dobro trenira,da je No1,i da drugi to ne rade ipak malo bolje,i da mu je filozofija najbolja...sad pade napamet kako ne pojuri za mladjanim Redmondom ,pa da nastavi da ga uci i napravi WC igraca od njega ko onomad posle tekme,protiv Sotona...ne bolje ipak pljusnuti milione i probati dovesti gotovog igraca u TOP formi za 2 meseca,jbg ne moze samo jedan Bernardo Silva da izgura mesec ipo 2...veliki mag FM trener
                    To trosenje ima i drugu stranu medalje...Pep je u Barsi stvarno napravio "revoluciju", uveo neke novine koje su i dan danas zadrzane u La Masiji...i tamo je forsirao igrace iz "skole"...E sad, Siti je potpuno drugacija prica...tri godine sam ziveo u Emiratima i znam kako oni funkcionisu i razmisljaju...bilo ko da je trener oni bi kupovali kao sumanuti...prosto su takvi...primer je i PSG...nije to samo do Gvardiole...
                    "A football team is like a piano. You need eight men to carry it and three who can play the damn thing." Shankly

                    Comment


                    • Originally posted by Erik View Post
                      Covece, da li si ti svestan da on tada nije ni mogao nista da dovede? Bio gotov prelazni rok, to mu je bilo sto mu je u tom trenutku. Nemoj nasedati na smesne price.
                      A Pep u ovom trenutku i dalje ima sansu da dovede nekoga (ne veliku i kratkotrajnu - jos jedan dan, ali ima). I sto da ne pokusa da dovede u koliko vec ima para? Ajde da se Gabrijel vraca uskoro, ali treba pregurati jos mesec-mesec i po dana bez njega i jos dva meseca bez Sanea.
                      sigpic

                      Always somewhere Miss you where I've been I'll be back to love you again

                      U crnim rupama možeš ludo da se zezaš. Da lebdiš iznad zemlje. Da slušaš rock ´n´ roll.Dozivaš kišu.
                      Ili da mazneš neku lepu ribu. Samo je bezveze kada se probudiš….

                      Comment


                      • Fina kvota na Swansea na poluvremenu.
                        Spoiler

                        Comment


                        • Originally posted by BorisUnited99 View Post
                          Kako to dobro izgleda u Arsenalu kad nema nikog da usporava igru i kvari atmosferu u ekipi. Bez uvrede ostali Arsenalovci, ovo se odnosi samo na par ljudi sa foruma
                          Sad cemo mi da procvjetamo...prodali smo najgoreg igraca i covjeka u timu...
                          Vidis sad tu hemiju i slogu, ne zna se ko je gori od koga, bas se slazu dobro, idu na kafu zajedno...to je vazno

                          Comment


                          • Al ovde ispada da samo krljaju MCFC,a drugi igraju protiv baletana a ne istih tih mesara (samo cu o CFC) da napisem Azara nije bilo na pocetku dosta dugo (glavni igrac) sad nema Morate nece gabiti nis utra kao ni Wilijama,(pa Mozes prvi DR,Kante meseca dana,jedan od bitnijih srafova) a slicne stvari u MU.kod Sitija ok povreda Mendija problem,i ovo oko Zesusa je lose,al opet kad pogledas jedini tim iz vrha sa 2 vrhunska spica je MCFC,(Aguero,Zesus) niko nema 2 ,Ibru ne racunam jer,ga nema i znalo se da ga nece biti,svi ostali po jednog,i sad Sane povreda,ima najmanje jednu vrhunsku izmenu....al ne daj boze da nesto pokusa,odmah kupuj,jedino sto je uspeo je sa Mendijem i svaka cast izgurao je to bezbolno,al licno mislim da bi on i tu krenuo sad po nekog da ima slobodnog,za LS i da WC,a takvih na toj poziciji nema...broj mecava isti ko CFC,a pogledaj tim CFC,i Romana i transfere

                            I ovo oko La Masije,to je sve pokrenuo Krojf 1991,i Pep je samo nastavio taj sistem,Barse koji sad pokusava da primenjuje svugde,jeste kupuju,svi i ok al ovo je bas preterano,onako ruzno izgleda ponasa se ko na igrici ,neka to radi,al kako se oseca sad Bernardo ili sta ce biti za mesec dana,perspektivni Sane,aj cao Marez igra,odbice to dosta buducih igraca....i jedino sto priznajem da je najsrecnij trener od svih iz vrha,jbg Katalonac,fudbaler,zalomi mi mu se najbolja generacija mozda u istoriji fudbala,sto otvara posle lagano vrata dalje,dok su drugi gulili preko,Argentine,donjeg dela Serije A,preko Porta da bi dosli do najvecih/najbogatijih klubova,al ok
                            Last edited by 61563; 30-01-18, 22:44.

                            Comment


                            • Ves govori o odvratnim komentarima. Sad Sam sve vidio

                              Comment


                              • Najvise krljaju Siti i to je cinjenica. Ne kazem da ne krljaju i druge, ali ovi su im najcesce mete.
                                sigpic

                                Always somewhere Miss you where I've been I'll be back to love you again

                                U crnim rupama možeš ludo da se zezaš. Da lebdiš iznad zemlje. Da slušaš rock ´n´ roll.Dozivaš kišu.
                                Ili da mazneš neku lepu ribu. Samo je bezveze kada se probudiš….

                                Comment

                                Working...
                                X