Announcement

Collapse
No announcement yet.

Premier League & SkyBet Championship 2017/18

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Premier League & SkyBet Championship 2017/18

    Polako, tek je pocetak. Kulminacija slijedi u LS kad ispadnu

    Mogao bi i stari lisac da zakuva u nedelju, mislim da nije nikad uzeo Liga kup ili grijesim?

    Sent from my iPhone using Tapatalk
    Last edited by Miki28; 20-02-18, 10:19.
    Hated, adored never ignored

    MUFC

    Comment


    • Ma toliko je ovo sa ciframa i platama otišlo nerealno da se ne bi preterano tangirali ni da dobiju "udar na novčanik".
      Kad sam video kolika primanja imaju penzioneri iz Broma šta je onda za Kuna jedno skresanje budžeta.

      Послато са SM-T210 уз помоћ Тапатока

      Comment


      • Originally posted by Miki28 View Post
        Polako, tek je pocetak. Kulminacija slijedi u LS kad ispadnu

        Mogao bi i stari lisac da zakuva u nedelju, mislim da nije nikad uzeo Liga kup ili grijesim?

        Sent from my iPhone using Tapatalk
        Podseti me s kim su u finalu? Stao mi mozak, nema šanse da se setim.

        Послато са SM-T210 уз помоћ Тапатока

        Comment


        • Pep donosi neku čudnu aroganciju sa sobom...

          Oterao je Krosa kada je došao u Bajern I doveo Alonsa koji je bio sa pola noge u penziji.

          Klop ga je drndao sa daleko manjim budžetom.

          Kažu igrači da je hladan kao čovek.

          Što mi je čudno jer je bivši igrač.

          Zanimljivo je da I Barsini igrači kada ih pitaju o trenerima ga skoro pa ne pominju već trenere iz kadeta I omladinca Barse ili klubova gde su počeli.

          Zlatan je rekao da je top trener, ali da nikada nije imao sa njim otvoren iskren razgovor.

          Comment


          • Originally posted by MarkoNFL View Post
            Pep donosi neku čudnu aroganciju sa sobom...

            Oterao je Krosa kada je došao u Bajern I doveo Alonsa koji je bio sa pola noge u penziji.

            Klop ga je drndao sa daleko manjim budžetom.

            Kažu igrači da je hladan kao čovek.

            Što mi je čudno jer je bivši igrač.

            Zanimljivo je da I Barsini igrači kada ih pitaju o trenerima ga skoro pa ne pominju već trenere iz kadeta I omladinca Barse ili klubova gde su počeli.

            Zlatan je rekao da je top trener, ali da nikada nije imao sa njim otvoren iskren razgovor.
            Nije Pep oterao Krosa - Pep je bio besan na upravu Bavaraca sto su dozvolili uopste da im takav igrac ode iz kluba. Kros je trazio ogromnu platu - uprava nije htela da mu da tolike novce i Toni je otisao tamo gde su te novce bili radi da mu daju. Nemojte (svesno/nesvesno) lagati vise molim vas. Ako ne znate nesto o cemu pisete - pricate - onda bolje cutite/nemojte pisati nista.
            Kako mozete samo takve negativne slike da stvarate bez ikakvog povoda i potrebe.
            Jeste vama kao navijacima Junajteda tesko, jeste Siti bolji, jeste da ce vam u buducnosti vrlo verovatno biti jos teze - ali to nije razlog za iznosenje neistina ili u najboljem slucaju poluistina i pokusaja da se pljuje po necemu po svaku cenu....
            sigpic

            Always somewhere Miss you where I've been I'll be back to love you again

            U crnim rupama možeš ludo da se zezaš. Da lebdiš iznad zemlje. Da slušaš rock ´n´ roll.Dozivaš kišu.
            Ili da mazneš neku lepu ribu. Samo je bezveze kada se probudiš….

            Comment


            • Originally posted by Sandugp View Post
              Nije Pep oterao Krosa - Pep je bio besan na upravu Bavaraca sto su dozvolili uopste da im takav igrac ode iz kluba. Kros je trazio ogromnu platu - uprava nije htela da mu da tolike novce i Toni je otisao tamo gde su te novce bili radi da mu daju. Nemojte (svesno/nesvesno) lagati vise molim vas. Ako ne znate nesto o cemu pisete - pricate - onda bolje cutite/nemojte pisati nista.
              Kako mozete samo takve negativne slike da stvarate bez ikakvog povoda i potrebe.
              Jeste vama kao navijacima Junajteda tesko, jeste Siti bolji, jeste da ce vam u buducnosti vrlo verovatno biti jos teze - ali to nije razlog za iznosenje neistina ili u najboljem slucaju poluistina i pokusaja da se pljuje po necemu po svaku cenu....
              Kao što ti ne možeš znati šta nosi dan ili noć, dal će nama biti teže ili ne. Nije United klub od juče pa da ćeš ga izbrisati jednim potezom gumice.


              Послато са SM-T210 уз помоћ Тапатока

              Comment


              • Originally posted by Ruzni Prljavi Zli View Post
                Kao što ti ne možeš znati šta nosi dan ili noć, dal će nama biti teže ili ne. Nije United klub od juče pa da ćeš ga izbrisati jednim potezom gumice.


                Послато са SM-T210 уз помоћ Тапатока
                U pravu si ne mogu i zato sam i napisao vrlo verovatno. Tako da ta moja tvrdnja, izjava, predvidjanje nije iskljuciva/vo.
                I niko ne tvrdi da ce ga iko izbrisati, vec da ce vama kao navijacima biti tesko jer vas sigurno ne zadovoljavaju druga ili treca mesta.
                Last edited by Sandugp; 20-02-18, 10:41.
                sigpic

                Always somewhere Miss you where I've been I'll be back to love you again

                U crnim rupama možeš ludo da se zezaš. Da lebdiš iznad zemlje. Da slušaš rock ´n´ roll.Dozivaš kišu.
                Ili da mazneš neku lepu ribu. Samo je bezveze kada se probudiš….

                Comment


                • Pa nije Pep svetac i nemoj ga praviti takvim...
                  Vrhunski trener ali jako iskompleksirana osoba


                  Sent from my iPhone using Tapatalk
                  Hated, adored never ignored

                  MUFC

                  Comment


                  • Nikada ga i nisam idealizovao. I on je pun mana, ali da je iskompleksiran - svakako nije.
                    To je tvoje misljenje koje je pogresno jer ga ne pratis dovoljno.
                    sigpic

                    Always somewhere Miss you where I've been I'll be back to love you again

                    U crnim rupama možeš ludo da se zezaš. Da lebdiš iznad zemlje. Da slušaš rock ´n´ roll.Dozivaš kišu.
                    Ili da mazneš neku lepu ribu. Samo je bezveze kada se probudiš….

                    Comment


                    • Gde nas zadovoljava? Mada nas je SAF razmazio i sada na druga mesta gledamo kao nešto najstrašnije. Svaki navijač Uniteda koji nešto loše kaže o Citijevoj sezoni nije realan. Momci igraju bruka dobro, teška srca ali milina pratiti njihove tekme. Nagledaš se sve što fucu čini najlepšim sportom. Dok mi se želudac svaki put prevrne kada pratim naše igre i mučenja kojim smo izloženi.

                      Послато са SM-T210 уз помоћ Тапатока

                      Comment


                      • Comment


                        • Originally posted by Ruzni Prljavi Zli View Post
                          Gde nas zadovoljava? Mada nas je SAF razmazio i sada na druga mesta gledamo kao nešto najstrašnije. Svaki navijač Uniteda koji nešto loše kaže o Citijevoj sezoni nije realan. Momci igraju bruka dobro, teška srca ali milina pratiti njihove tekme. Nagledaš se sve što fucu čini najlepšim sportom. Dok mi se želudac svaki put prevrne kada pratim naše igre i mučenja kojim smo izloženi.

                          Послато са SM-T210 уз помоћ Тапатока
                          Apsolutno. Sve potpisujem.

                          Comment


                          • Meni je smor taj fudbal Sitija ali za fudbal Utd je itekako gledljiv...
                            Ono sto Zozeovi momci prikazuju zadnjih nedelja nema rijeci


                            Sent from my iPhone using Tapatalk
                            Hated, adored never ignored

                            MUFC

                            Comment


                            • Pa da, mi kad igramo I protiv WBA krajnje je neizvesno.

                              Comment


                              • Čuj WBA [emoji3] strahujem i protiv Torkija [emoji23]

                                Послато са SM-T210 уз помоћ Тапатока

                                Comment

                                Working...
                                X