Announcement

Collapse
No announcement yet.

Premier League & SkyBet Championship 2017/18

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Odustalo se od Malkoma jer je previse neiskusan, ali zato Sparsima ne smeta to sad su oni u pol poziciji za njegov potpis.

    Comment


    • Originally posted by krele90 View Post
      Odustalo se od Malkoma jer je previse neiskusan, ali zato Sparsima ne smeta to sad su oni u pol poziciji za njegov potpis.
      Velika je to greška,mali je čudo i sve je osim neiskusan,što će se pokazat vrlo brzo
      Temeritas est damnere quod nescials!

      Comment


      • Originally posted by bici View Post
        Nema potrebe da se pravis glup i lud. Sancez je jos sa svojih 27 hteo iz Arsenala, iliti pre godinu i po. Naravno i dalje je u prajmu i ima da pruzi bar jos 2 godine svog najboljeg fudbala, mozda i tri.
        A da se ti probaš izdići iznad maloumnog nivoa komunikacije, gdje vrijeđaš i omalovažavaš sagovornika i klub za koji navija? Možda bi tako imao pravo očekivati odogovre bez sarkazma, a možda bi uz to naučio i da spoznaješ da neko ima različito mišljenje, pa još i da je to mišljenje možda ispravno, a na kraju i da sam objektivno sagledavaš stvari?
        " I really like Arsenal. But you, do you like Arsenal? Or just Arsenal with trophies? "

        Comment


        • ....

          Pep Guardiola: "I think Alexis is going to go to United. So congratulations to them. There's nothing to add. My opinion of Alexis remains the same. It was a pleasure to be with him in Barcelona. I wish him the best.

          Comment


          • Gospodin covek ....
            sigpic

            Always somewhere Miss you where I've been I'll be back to love you again

            U crnim rupama možeš ludo da se zezaš. Da lebdiš iznad zemlje. Da slušaš rock ´n´ roll.Dozivaš kišu.
            Ili da mazneš neku lepu ribu. Samo je bezveze kada se probudiš….

            Comment


            • Lenon u Barnliju


              Sent from my iPhone using Tapatalk
              Hated, adored never ignored

              MUFC

              Comment


              • Originally posted by Ves View Post
                A da se ti probaš izdići iznad maloumnog nivoa komunikacije, gdje vrijeđaš i omalovažavaš sagovornika i klub za koji navija? Možda bi tako imao pravo očekivati odogovre bez sarkazma, a možda bi uz to naučio i da spoznaješ da neko ima različito mišljenje, pa još i da je to mišljenje možda ispravno, a na kraju i da sam objektivno sagledavaš stvari?
                Nikog ja ne vredjam. Sve sto sam rekao je realno, to sto ti odbijas da prihvatis realno stanje situacije pa se ukazivanjem na istu vredjas, je jedan vrlo smaracki problem za svakog tvog sagovornika. Da je srece da su tu neki normalnji sagovornici kao Aki i Gang, naravno da bi se slozili sa mnom. Arsenal jeste postao odskocna daska velikim potencijalima. Aleksisu su obecani kule i gradovi kada je dolazio, a za uzvrat su mu kao saigraci dolazili Granit Caka, Sead Kolasinac, Skodran Mustafi, Mohamed Elneni... Verujem da vas mrzi iz dna duse, toliko da ne moze jos 6 meseci da saceka da ode.

                Sto se tice toga zasto je Aleksis odabrao nas valjda je to svima jasno. Jasno je i da je odbio Gvardiolu i vas za saku dolara. Jasno je i da ce 99% igraca van Engleske izabrati tim koji nudi najvise novca, kada bi im ponuda stigla od svake top 6 ekipe. Da im svaka top 6 ekipa ponudi isti novac, jasno je da ni jedan igrac nece izabrati Arsenal ako ima mesta za njega u bilo kojoj od drugih ekipa.

                Samo mi nije jasno sta pokusavas da postignes konstantnim pominjanjem cifara? Nek platimo Aleksisa i 250 miliona mi cemo opet zavrsiti godinu u vecem plusu i od vas, i od Sitija, i od Celzija... I onda, zasto je bitno koliko ga placamo? Hoces da kazes da nas je Aleksis odrao? Nije, ocigledno nismo ni trepnuli. Sad probaj ti da se izdignes iznad tog maloumnog nivoa komunikacije i argumentovano mi odgovoris.
                Originally posted by Dekinjo
                Šta mislite da su Livepulu poništili dva čista gola, a Sitiju nisu. Koliki bi bio rezultat? Pa 3:3
                Originally posted by La Jugoslavia
                Crvena zvezda je naša, iako je oteta, ona je naša, iako je okupirana. A da je oteta i okupirana, to stoji i to jeste, apsolutno se slažem.

                Comment


                • Originally posted by bici View Post
                  Nikog ja ne vredjam. Sve sto sam rekao je realno, to sto ti odbijas da prihvatis realno stanje situacije pa se ukazivanjem na istu vredjas, je jedan vrlo smaracki problem za svakog tvog sagovornika. Da je srece da su tu neki normalnji sagovornici kao Aki i Gang, naravno da bi se slozili sa mnom. Arsenal jeste postao odskocna daska velikim potencijalima. Aleksisu su obecani kule i gradovi kada je dolazio, a za uzvrat su mu kao saigraci dolazili Granit Caka, Sead Kolasinac, Skodran Mustafi, Mohamed Elneni... Verujem da vas mrzi iz dna duse, toliko da ne moze jos 6 meseci da saceka da ode.

                  Sto se tice toga zasto je Aleksis odabrao nas valjda je to svima jasno. Jasno je i da je odbio Gvardiolu i vas za saku dolara. Jasno je i da ce 99% igraca van Engleske izabrati tim koji nudi najvise novca, kada bi im ponuda stigla od svake top 6 ekipe. Da im svaka top 6 ekipa ponudi isti novac, jasno je da ni jedan igrac nece izabrati Arsenal ako ima mesta za njega u bilo kojoj od drugih ekipa.

                  Samo mi nije jasno sta pokusavas da postignes konstantnim pominjanjem cifara? Nek platimo Aleksisa i 250 miliona mi cemo opet zavrsiti godinu u vecem plusu i od vas, i od Sitija, i od Celzija... I onda, zasto je bitno koliko ga placamo? Hoces da kazes da nas je Aleksis odrao? Nije, ocigledno nismo ni trepnuli. Sad probaj ti da se izdignes iznad tog maloumnog nivoa komunikacije i argumentovano mi odgovoris.
                  Bi, al mi komunikacijska kompetencija mnogo nefleksibilna.

                  Čim se pojave normalniji sagovornici dajte se upustiti u dijalog.
                  " I really like Arsenal. But you, do you like Arsenal? Or just Arsenal with trophies? "

                  Comment


                  • Originally posted by Ves View Post
                    Bi, al mi komunikacijska kompetencija mnogo nefleksibilna.

                    Čim se pojave normalniji sagovornici dajte se upustiti u dijalog.
                    Eto vidis, cetvrti post za redom gde bespotrebno na neki idiotski nacin pokusavas da ispadnes vickast. Ja dzabe pokusak da pokrenem neku argumentovanu raspravu. Stvarno nema potrebe za tim.
                    Originally posted by Dekinjo
                    Šta mislite da su Livepulu poništili dva čista gola, a Sitiju nisu. Koliki bi bio rezultat? Pa 3:3
                    Originally posted by La Jugoslavia
                    Crvena zvezda je naša, iako je oteta, ona je naša, iako je okupirana. A da je oteta i okupirana, to stoji i to jeste, apsolutno se slažem.

                    Comment


                    • Brighton have completed the signing of striker Jurgen Locadia for a club-record fee of £14.1m from PSV.


                      Valjda prođe bolje od Narsinga.
                      I LOVE HOUSE MUSIC!!

                      Comment


                      • sigpic

                        Comment


                        • Originally posted by z0La View Post


                          Valjda prođe bolje od Narsinga.
                          Od njega i Klasena mora, valjda
                          insta: engleski_dopisnik

                          Comment


                          • Originally posted by NSG View Post
                            Od njega i Klasena mora, valjda
                            Zaboravih i na njega.

                            Kevin De Bruyne will follow Nicolas Otamendi and Fernandinho by signing a new six-year contract extension, with his wages set to leap from £120,000 to £200,000-a-week. [Mirror]
                            Ni ovo nije nešto mnogo. Mogao je još da izvuče lagano.
                            I LOVE HOUSE MUSIC!!

                            Comment


                            • [Di Marzio] Dzeko has agreed to join Chelsea. Negotiations have gone down to 50m + 10m + Batshuayi loan for Dzeko and Palmieri.

                              Comment


                              • Originally posted by Whiskey View Post
                                [Di Marzio] Dzeko has agreed to join Chelsea. Negotiations have gone down to 50m + 10m + Batshuayi loan for Dzeko and Palmieri.
                                Opa,Morata znaci fosna

                                Bolji je meni Locadia od Narsinga,nije velika cifra i vidim da Cocu bas zali,al kao klub nema kes i moralo se prodati,samo da im se ne obije o glavu pa ispuste titulu,al Holandezi svakako od sledece sezone nemaju ni mesto u LS oba tima idu kvale,krivo mi za tu zemlju kako tone fudbalski
                                Last edited by 61563; 19-01-18, 22:38.

                                Comment

                                Working...
                                X