Announcement

Collapse
No announcement yet.

Premier League & SkyBet Championship 2017/18

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Meni nije jasan ni Lukaku ni ostali igrači sem Pogbe. Suvi prosek svi do jednog sem Ibrahimovića, Pogbe i De Hee. Ovo nije Murinjo kriv što oni idu u kontru 3 na 1 i ništa, nego je kriv što ne izbaci Lukakua i ostale iz ekipe.

    Žao mi je i Murinja i Pogbe što su u Junajtedu. Ne daj Bože Sergeja da uzmu bolje da se razvija u Laciju.

    Comment


    • Drago mi je zbog Mate koji je genije. A drago mi je i sto je 2-2 jer imaju igraca vise i brane se, pustaju posed, povlace se na 30 metara od svog gola. Strasno.
      sigpic

      Always somewhere Miss you where I've been I'll be back to love you again

      U crnim rupama možeš ludo da se zezaš. Da lebdiš iznad zemlje. Da slušaš rock ´n´ roll.Dozivaš kišu.
      Ili da mazneš neku lepu ribu. Samo je bezveze kada se probudiš….

      Comment


      • Izvinjavam se navijacima Junajteda sto sam navijao za Lester i svojim navijanjem povredio osecanja njihovih navijaca. Navijacu za Junajted ubuduce ako je to uslov da ne bih dobio ban. Zelim da ostanem clan foruma.
        Nadam se da ubuduce necu dobijati kaznene poene. Surov je ovo svet.

        Comment


        • Klistiraj se, bice ti lakse.
          sigpic

          Comment


          • Murinjo je počeo da jede govna slažem se. Ne znam gde je krenuo iz Čelzija idiot je majke mi. Degenski sjebeš reputaciju ni zbog čega.

            Za Junajted je neko ko će napadački da igra nije on za to.

            Comment


            • Originally posted by Sandugp View Post
              Drago mi je zbog Mate koji je genije. A drago mi je i sto je 2-2 jer imaju igraca vise i brane se, pustaju posed, povlace se na 30 metara od svog gola. Strasno.
              Upravo, e kako me nervira covjek, pa je li moguce ono da radi, mada je meni sve jasno bilo kad je usao Erera.

              Nije ovo sve Murinjova krivica, ne bi mi ni pricali o ovome da je Lingard ono dao ili da se Rasford ne glupira - bio je ono penal, nema sto, ali bi mu usi iscupao, svo vrijeme ovoga svijeta, guzi se onamo da se namjesti na desno, cak i Lukaku utrcava, a on oce da pretrci, ma bjezi balavce.

              Ali Murinjo, igrac vise, ubacuje Ereru, povlaci se skroz nazad, pa covjece imas igraca vise, kao da Lester ima neke igracine pa ih prikucao nazad, a ne citav gameplan se svodio da se baci lopta do Civela i Albringtona i da se bunari u kazneni, cak lopta ni do Mareza nije dolazila cesto na kraj, e pa haos, svega mi.

              Samo bi ga zbog ovakvih stvari iscerao momentalno.

              Comment


              • Rasfordov najveci problem je sto je umislio da je bolji nego sto zapravo jeste. Mozda ga je poneo medijski hajp, napunili mu glavu raznoraznim nerealnim hvalospevima.
                I jos nesto, mislim da bi on bio u stanju mnogo vise da pruzi ovoj ekipi prevashodno, a i svoju igru da digne da igrana poziciji centarfora.
                Jebo ih Lukaku, jebo ga onaj ko ga trazio i onaj ko ga dovede.
                sigpic

                Always somewhere Miss you where I've been I'll be back to love you again

                U crnim rupama možeš ludo da se zezaš. Da lebdiš iznad zemlje. Da slušaš rock ´n´ roll.Dozivaš kišu.
                Ili da mazneš neku lepu ribu. Samo je bezveze kada se probudiš….

                Comment


                • Originally posted by Vladan View Post
                  Klistiraj se, bice ti lakse.
                  Navikao sam na provokacije. Moracu da se naviknem na ovu torturu.

                  Bice bolje, nadam se iskreno otkazu Murinja pre svega jer jer UTD veliki klub i navijaci ne zasluzuju da gledaju ovakve predstave iako su rezultati vise nego solidni.

                  Mora se cestitati Lesteru na osvojenom bodu jer su igrali sa igracem manje.

                  Comment


                  • Originally posted by limun View Post
                    Navikao sam na provokacije. Moracu da se naviknem na ovu torturu.

                    Bice bolje, nadam se iskreno otkazu Murinja pre svega jer jer UTD veliki klub i navijaci ne zasluzuju da gledaju ovakve predstave iako su rezultati vise nego solidni.

                    Mora se cestitati Lesteru na osvojenom bodu jer su igrali sa igracem manje.
                    Mozda ako prestanes da trolujes budu stvari bolje po tebe? Jer znas, trolovanje i provociranje je itekako kaznjivo, ljudi kad citaju tvoje postove ne pomaze im klistiranje, samo lobotomija.
                    sigpic

                    Comment


                    • Originally posted by Vladan View Post
                      Mozda ako prestanes da trolujes budu stvari bolje po tebe? Jer znas, trolovanje i provociranje je itekako kaznjivo, ljudi kad citaju tvoje postove ne pomaze im klistiranje, samo lobotomija.
                      Nisam trolovao u postu "Ajmo Lester" ili kako vec, vec sam iskreno navijao za Lester. Od srca, kunem ti se.
                      A za taj post sam dobio kaznene poene. Ne volim Junajted i ne vidim nista lose sto to pokazujem. Mislim da upravo ovom forumu to fali, ono sto se moze naci u temi KK Crvena Zvezda MTS. Sukob stavova, izliv postova, navlacenje novih odgovora. Forum je mrtvilo bez toga.

                      Ja sam dobio kaznu sto sam pokazao navijanje prema Lesteru, kako to moze biti kaznjivo...

                      Comment


                      • Sve pet, a sta je bilo "Kradja cista" u ovoj tekmi? Onaj nedosudjeni penal Rashfordu ili sta vec?

                        Comment


                        • E ako se od srca kunes, vjerujem ti.
                          sigpic

                          Comment


                          • Originally posted by Ser Gagi View Post
                            Sve pet, a sta je bilo "Kradja cista" u ovoj tekmi? Onaj nedosudjeni penal Rashfordu ili sta vec?
                            Mozda je taj moj post bio neobjektivan, zapravo produkt moje strasti, ali zasto bi to moralo biti trollovanje?
                            Nije bila kradja, evo to govorim nakon remija sto je za mene povoljan ishod, ali moja prisrasnost ne mora iskljucivo biti provokacija. Ja jedino ovde mogu da izrazim svoja osecanja dobijenih iz utakmica Premier Lige, kakva su takva su, ali nikako ne smeju biti okarakterisana kao suprotnost pravilima, jer ih ni po kojim tackama ne krsim.

                            Comment


                            • Limune da se manje pravdaš možda bi ti neko i poverovao da ne provociraš. Ugledaj se na mene. Šta se pravdaš. Udji na temu ovde i piši šta hoćeš samo bez tih objašnjenja i slično jer je onda jasno da provociraš i tako izgleda iako ti u dubini duše iz srca navijaš za Lester.

                              Ovako vredja inteligenciju i peckaš. Bolje napiši mrzim United da Bog da im se čakre ne poklopile i ispali iz lige nego tako na finjaka..

                              Comment


                              • Pa ja sam napisao da ne volim Junajted i da zato navijam za Lester.
                                Morao sam da dam objasnjenje jer ako nastavim ovako, automatski cu dobiti ban na osnovu kaznenih poena. A dobio sam ih danas prvi put za celo moje prisustvo na forumu od otprilike godinu dana.

                                Kad bih napisao recenicu iz tvog posta, dobio bih perma ban.

                                Comment

                                Working...
                                X