Announcement

Collapse
No announcement yet.

Premier League & SkyBet Championship 2017/18

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Nema ultimativnog opravdanja za Murinja za to. Uprkos svemu, morao je da pruzi ruku na kraju.
    Ali se ne mogu situacije stavljati pod isti koš, zbog navedenih stvari.
    Murinjo vodi licne ratove sa nekim menadzerima ali ne ponizava druge klubove i navijace, kao sto je to radio Konte sa onim radovanjem.
    Bravo trpaš protivnika, ajde na 3-0 ili 4-0, skači na krov klupe kao na granu...

    Ferguson je npr u onom meču protiv Arsenala 8-2, sedeo, bilo mu je blam zbog Vengera da se raduje (iako su imali mnogo razmirice tokom godina)
    nije se radovao za poslednj 2,3 gola, čak je zeleo da njegovi igraci podignu kocnicu.
    A mogao je da se sladi. Ali nije on igrao samo protiv Vengera, nego i protiv Arsenala....
    Last edited by Busby Babe; 05-11-17, 20:33.

    Comment


    • Originally posted by Busby Babe View Post
      Nema ultimativnog opravdanja za Murinja za to. Uprkos svemu, morao je da pruzi ruku na kraju.
      Ali se ne mogu situacije stavljati pod isti koš, zbog navedenih stvari.
      Murinjo vodi licne ratove sa nekim menadzerima ali ne ponizava druge klubove i navijace, kao sto je to radio Konte sa onim radovanjem.
      Bravo trpaš protivnika, ajde na 3-0 ili 4-0, skači na krov klupe kao na granu...

      Ferguson je npr u onom meču protiv Arsenala 8-2, sedeo, bilo mu je blam zbog Vengera da se raduje (iako su imali mnogo razmirice tokom godina)
      nije se radovao za poslednj 2,3 gola, čak je zeleo da njegovi igraci podignu kocnicu.
      A mogao je da se sladi. Ali nije on igrao samo protiv Vengera, nego i protiv Arsenala....
      Cekaj ja ti kazem isti taj Murinjo je to radio kad je izbacio Barsu u LS ,utrcao na teren i slavio bez da pozdravlja ikog,a ipak je Barsa malo veci klub od CFC(Barsa je posle FKP tim koji ne volim nikako,al sam realan),pa nisam primetio neko postovanje od strane Murinja,opet sve je do menagera,a dal ce Konte da se raduje mozda i jeste bzvz,ali nije Murinjov posao da ga uci ponasanju,jer je to isto radio pre 12 godina,a opet sve je do emocija i kako ko reaguje u momentu i ne verujem da je iko hteo da ponizi nekog kao klub,ni Mou Barsu, pa ni Conte tad,dosao tek u ligu igra derbi i raduje se, jednostavno emocija,koju imaju i on i Mou i Klop,sa druge strane imas Poketina i slicne,sve je to ok...seti se Mou kako kliza kroz travu i proslvlja gol iz ofsajda bas protiv MU i izbacuje ih iz LS,jel trebao SAF ,da ga smiruje tad

      Cekaj hoces sad merimo radovanje i poteze ,a prstic Spursima,to je onako cool

      I opet meni to sve nebitno tj.sporedno(u odnosu na igru i rezultat) i simpaticno da nemaju to u sebi ne bi bili tu gde jesu
      Last edited by 61563; 05-11-17, 20:52.

      Comment


      • Murinjo je najveca dobrica u danasnjem fudbalu. Covek odluci da ne napadne Liverpul koji nema odbranu, usteka se protiv Hadersfilda i sam sebe dobije protiv Celzija. Malo vise postovanja za Gandija modernog fudbala.
        Originally posted by Dekinjo
        Šta mislite da su Livepulu poništili dva čista gola, a Sitiju nisu. Koliki bi bio rezultat? Pa 3:3
        Originally posted by La Jugoslavia
        Crvena zvezda je naša, iako je oteta, ona je naša, iako je okupirana. A da je oteta i okupirana, to stoji i to jeste, apsolutno se slažem.

        Comment


        • Ako neko nije pogledao, a zanima ga...



          De Brujne priča generalno o Pepovoj taktici. Uvek je zanimljivo čuti od igrača mišljenje.
          I LOVE HOUSE MUSIC!!

          Comment


          • sigpic

            Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
            But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

            Comment


            • sigpic

              Comment


              • " Hoćeš zolju, sine, da ga dokusuriš? "



                http://www.bbc.com/sport/football/41...linkname=sport
                " I really like Arsenal. But you, do you like Arsenal? Or just Arsenal with trophies? "

                Comment


                • Originally posted by srdjan_sl View Post
                  Mislim da ce biti, bio u nedelju u emisji nekoj posle derbija,i samo se smeskao na pitanje dal bi bio menager Evertona,bez konkretnog odgovora,mada vidim da Moshiri masta o Simeoneu i Silvi pored Biga,a Dajs ih otkazao.

                  Comment


                  • Originally posted by 61563 View Post
                    Mislim da ce biti, bio u nedelju u emisji nekoj posle derbija,i samo se smeskao na pitanje dal bi bio menager Evertona,bez konkretnog odgovora
                    Ja sam vrištao na to. Gary mu postavi pitanje, on sa smješkom na licu govori u stilu "I'm not sure, don't think so...", a Murphy do njega prasne u smijeh.

                    Inače, Jack Cork pozvan u reprezentaciju. Zasluženo, odličan je cijele sezone. Još jedan dobra Dycheova kupovina.

                    Comment


                    • Kada jednog dana moj Newcastle United bude prodat i kada dođu srećni dani prilikom osvajanja titula i kupova i kada svi počnu da navijaju za Svrake, tada se setite mene, da sam ja ovde drvio i pisao dok se NUFC maltretirao po tamnim vilajetima Championshipa.
                      "What is a club in any case? Not the buildings or the directors or the people who are paid to represent it. It’s not the television contracts, get-out clauses, marketing departments or executive boxes. It’s the noise, the passion, the feeling of belonging, the pride in your city. It’s a small boy clambering up stadium steps for the very first time, gripping his father’s hand, gawping at that hallowed stretch of turf beneath him and, without being able to do a thing about it, falling in love." - Sir Bobby Robson

                      Comment


                      • Al ovaj čovek nema sreće jbte...

                        paul joyce‏ @_pauljoyce
                        Jack Butland has withdrawn from the England squad after breaking a finger in training this morning.
                        I LOVE HOUSE MUSIC!!

                        Comment


                        • sigpic

                          Always somewhere Miss you where I've been I'll be back to love you again

                          U crnim rupama možeš ludo da se zezaš. Da lebdiš iznad zemlje. Da slušaš rock ´n´ roll.Dozivaš kišu.
                          Ili da mazneš neku lepu ribu. Samo je bezveze kada se probudiš….

                          Comment


                          • sigpic

                            Comment


                            • Gde je ova zelja protiv Sitija proslo kolo...

                              Sent from my HTC One_M8 dual sim using Tapatalk
                              IMG-20190614-192941
                              "A lot of football success is in the mind. You must believe you are the best and then make sure that you are."
                              Shankly-Paisley-Fagan-Dalglish-Benitez-Klopp

                              Comment


                              • Ofsajd kod oba gola.
                                FArsenal...

                                Comment

                                Working...
                                X