Announcement

Collapse
No announcement yet.

Premier League & SkyBet Championship 2017/18

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Lloris
    Tek kad vidim ive stvari shvatim koliko je De Gea fenomenalan golman, pigotov savrsen rad nogu...

    Comment


    • Kod prvog da,kod drugog ne

      Comment


      • Dođe i taj dan da Arsenal pokaže želju na terenu. Koliko je ovo neobično, ne mogu da opišem...

        Ako ih Vengerica ne povuče u svoj peterac u drugom, biće sve ok.
        I LOVE HOUSE MUSIC!!

        Comment


        • Originally posted by 61563 View Post
          Kod prvog da,kod drugog ne
          Ma jeste i kod drugog.

          Comment


          • Originally posted by Scouser View Post
            Ma jeste i kod drugog.
            Bravo oko sokolovo, btw ruka se ne racuna [emoji23]

            Comment


            • Pa kad ce ako ne u njima najvecem derbiju,razmontirao matori Wengerica,"mocnog"Poketina...em sto je ubio igru Spursa,da dave protivnika do gola,em sto je napalio igrace,onako kako i treba kad igras derbi Londona,harizmaticniji je deda Wenger od (nikadtrofejuzetinecu) trenera

              Da ruka se ne racuna ako na to mislis,ostalo za malo nije bio ,kao sto u prvom slucaju jeste
              Last edited by 61563; 18-11-17, 13:31.

              Comment


              • Video sam čak i da Ozil prati svog igrača u odbrani, a čak i presing vrši...nije to mala stvar.
                I LOVE HOUSE MUSIC!!

                Comment


                • Ma usli napaljeni ko nikad ove sezone,ovako su igrali i sa CFC vrhunski i svi grizli kad je bilo 0-0,do duse tad nije igrao Ozil,sad i on igra i to dobro.steta za AFC,sto im je poslovna politika takva kakva je.Na ovu ekipu dodas/kupis jos jedno 3-4 igraca 2 pozadi 2 na sredini i mogli bi da jure titulu ali...Kronkeu to nije ocigledno primarno ,a Wengerica se bas i ne buni
                  Last edited by 61563; 18-11-17, 13:38.

                  Comment


                  • Originally posted by krele90 View Post
                    Bravo oko sokolovo, btw ruka se ne racuna [emoji23]

                    btw glavina mu u ofsajdu, jel se to racuna?

                    Comment


                    • Originally posted by Scouser View Post

                      btw glavina mu u ofsajdu, jel se to racuna?
                      Mislim da je koleno cini mi se Dejvisa ispred glave,u naboljem slucaju u liniji

                      Comment


                      • Sve cisto ko suza ...
                        Kakav crni Totenhem uvek igraju neki dobar moderan, mocan fudbal i uvek izduvaju u svim takmicenjima na kraju.
                        sigpic

                        Always somewhere Miss you where I've been I'll be back to love you again

                        U crnim rupama možeš ludo da se zezaš. Da lebdiš iznad zemlje. Da slušaš rock ´n´ roll.Dozivaš kišu.
                        Ili da mazneš neku lepu ribu. Samo je bezveze kada se probudiš….

                        Comment


                        • Ako se striktno drzimo pravila oba gola neregularna. Naravno stoji da je ovo nemoguce videti, pogotovu ovaj drugi gol, i cak ne znam ni da bi se moglo nazvati sudijskom greskom.
                          sloboda ili ništa

                          Comment


                          • Mene malo nervira kad,je diskutabilna situacija ko danas,svi pricaju o ofsajdu,koji mi evo ovde uz zaledjivanje slike razmatramo,a kad Spursi daju RM gol iz ociglednog ofsajda,preko toga se lagano predje i svi pricaju o sili Totenhema i gazenju Reala,a ovde niko ne spomene da se Spursi nisu videli celo prvo poluvreme

                            Comment


                            • Tacno, pa bas zato im se i ovo sada desava. Proslo kolo su se provukli: mogli su da izgube komotno a dobili su 1-0, protiv Junajteda su u jednoj ocajnoj utakmici bili losi i sada dolazi sve na naplatu. Jer kada ekipa ne igra kako treba pre ili kasnije se bodovi prosipaju.
                              sigpic

                              Always somewhere Miss you where I've been I'll be back to love you again

                              U crnim rupama možeš ludo da se zezaš. Da lebdiš iznad zemlje. Da slušaš rock ´n´ roll.Dozivaš kišu.
                              Ili da mazneš neku lepu ribu. Samo je bezveze kada se probudiš….

                              Comment


                              • Ma i drugi gol je maaaaaali ofsajd, ali nista strasno, nije to neka greska sudije. Niti je Lakazet bio u takvom ofsajdu da je tim centimetrima stvorio tu presudnu prednost. Da je bio i pola metra van ofsajda, prakticno bi sve bilo isto.
                                Imho, vece su mi greske kad se svira ofsajd a neko je za nekoliko centimetra u liniji nego ovo...
                                Last edited by Busby Babe; 18-11-17, 14:02.

                                Comment

                                Working...
                                X