Announcement

Collapse
No announcement yet.

Premier League & SkyBet Championship 2017/18

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Lepo, lepo.

    Iz ofsajda, ali nije ni bitno kod 0-3.

    Valja meni za fantazi što imam i Firmina i Coutinha.
    I LOVE HOUSE MUSIC!!

    Comment


    • Sigurno Romanisti znaju, a i pratioci Serie A, koliko je Salah znao da promasuje u Romu. Otkad je presao u Liverpul, sve mu se vraca. Mentalno je ojacao. Kao da je samo okrenuo prekidac i to je to.

      Nisam gledao sve utakmice, ali se ne sjecam nekog njegovog veceg promasaja lise protiv Sitija kad je previse istelefonirao Edersonu.

      Sent from my LG-H818 using Tapatalk

      Comment


      • Imao je i kod nas dosta promasaja na pocetku sezone, kasnije se procenat dosta popravio.

        Lallana napokon!

        Comment


        • Originally posted by Baka View Post
          Sigurno Romanisti znaju, a i pratioci Serie A, koliko je Salah znao da promasuje u Romu. Otkad je presao u Liverpul, sve mu se vraca. Mentalno je ojacao. Kao da je samo okrenuo prekidac i to je to.

          Nisam gledao sve utakmice, ali se ne sjecam nekog njegovog veceg promasaja lise protiv Sitija kad je previse istelefonirao Edersonu.

          Sent from my LG-H818 using Tapatalk
          Prvih 5-6 utakmica je mnogo mašio, ali je i tad davao golove. Posle toga je samopouzdanje sve više raslo, tako da je počeo sve manje da maši.


          Evo ga i Lallana.

          Prvi kontakt sa loptom, žuti karton.
          I LOVE HOUSE MUSIC!!

          Comment


          • Kako Liverpul tamani ove ekipe iz donjeg dijela tabele u gostima to je čudo, ni Siti to ne radi bolje u PL. Ali su zato prosuli dosta bodova kući a i blijedi su bili na početku sezone.

            Venger će morati baš dobro da spremi ekipu za Liverpul, mogli bi da ih rasture samo tako.

            Inače ovakav, napadački Klopov Liverpul je dao 1 gol manje od Junajteda, ali Murinjo je bunkeraš.
            Last edited by BorisUnited99; 17-12-17, 18:25.

            Comment


            • sigpic

              Always somewhere Miss you where I've been I'll be back to love you again

              U crnim rupama možeš ludo da se zezaš. Da lebdiš iznad zemlje. Da slušaš rock ´n´ roll.Dozivaš kišu.
              Ili da mazneš neku lepu ribu. Samo je bezveze kada se probudiš….

              Comment


              • Evo Realu napadaca mada je izvor bijedan

                sigpic

                Comment


                • A što Real ne uzme Kejna? Npr. Aguero mi je više za Barselonu, visinski

                  Comment


                  • Idemo, Svonsi do opstanka.
                    Ko je naj sasvim potpuno sasvim najbolji? https://ibb.co/SmC01mT

                    Kad sam bio mali moji su idoli bili Brena, Boba, Doors i Čorba, sada samo Zdravko Čolić.

                    Comment


                    • Hold the gate
                      Hold d gate
                      Hold gate
                      Holgate
                      sigpic

                      Comment


                      • 0:1 Lepo. Lopta prolazi preko i pored bar 4 igrača Evertona..
                        Ko je naj sasvim potpuno sasvim najbolji? https://ibb.co/SmC01mT

                        Kad sam bio mali moji su idoli bili Brena, Boba, Doors i Čorba, sada samo Zdravko Čolić.

                        Comment


                        • Kao da su namerno propustili loptu..

                          Comment


                          • Originally posted by limun View Post
                            Kao da su namerno propustili loptu..
                            Sumnjam, ali svašta je moguće.
                            Ko je naj sasvim potpuno sasvim najbolji? https://ibb.co/SmC01mT

                            Kad sam bio mali moji su idoli bili Brena, Boba, Doors i Čorba, sada samo Zdravko Čolić.

                            Comment


                            • Jeftino. Mislim da nije bilo za penal.
                              Ko je naj sasvim potpuno sasvim najbolji? https://ibb.co/SmC01mT

                              Kad sam bio mali moji su idoli bili Brena, Boba, Doors i Čorba, sada samo Zdravko Čolić.

                              Comment


                              • Originally posted by NemanjaMiks. View Post
                                Sumnjam, ali svašta je moguće.
                                Ma tako je samo izgledalo, skroz amaterski


                                I ja navijam za Swansea, ne bih voleo nikako da ispadnu.

                                Comment

                                Working...
                                X