Announcement

Collapse
No announcement yet.

Premier League & SkyBet Championship 2017/18

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Rahim ima mnogo srece da igra sa takvim majsotrima kao sto KDB i David Silva pola golova mu je bilo samo odbici ili uguravanje lopte u gol, ali eto pep ga je napunio samopouzdanjem i sad je jedan nivo iznad onoga sto je nekad bio i stvarno ima impozantne brojke ove sezone.

    Sent from my Nexus 6P using Tapatalk
    Last edited by krele90; 20-12-17, 10:23.

    Comment


    • To je tacno da puca od samopouzdanja. Najbolje se vidi kada se izmasi kao nenormalan: protiv Totenhema na primer dva puta prazan gol sa 10ak metara promasio i jednom bio sam ispred golmana i to prebacio preko gola, mnogi igraci bi se posle takvih promasaja totalno slomili, ali on nakon svih tih promasaja uvali dva komada.
      Da je najbolji igrac Sitija - naravno da nije, ali je jedan od najkorisnijih.
      sigpic

      Always somewhere Miss you where I've been I'll be back to love you again

      U crnim rupama možeš ludo da se zezaš. Da lebdiš iznad zemlje. Da slušaš rock ´n´ roll.Dozivaš kišu.
      Ili da mazneš neku lepu ribu. Samo je bezveze kada se probudiš….

      Comment


      • Eto jos jednom kako statistika vara. Kakav crni Sterling i najbolji igrac Sitija i istoj recenici. Ne pratim ih redovno ali sam gledao oko pola utakmica ove sezone. Sterling ne znam ako je jedan krsten gol dao. Sve neki odbici i uguravanja ili samo da je cusne u gol kad mu asistiraju Silva, KDB ili Sane. Sa druge strane kad on njima treba da posalje loptu cesto zasere i obican pas. Nista on nije podebno napredovao i dalje je onaj engleski kalup. Samopouzdanje ima to stoji ali daleko je on od neke klase. Evo poslednje sto su igrali protiv Totenhema Sane sta je radio a sta on, promasio 4,5 zicera a one golove sto je dao isti su kao i maltene sve sto je dao ove sezone. Prvi gol mu dao Sane na tacni a drugi da je dirao loptu zasrao bi nego eto slucajno golmanu prosla lopta kroz noge i samo ubacio u gol. Ne da nije najbolji vec je mozda i najgori igrac Sitija ove sezone bez obzira na golove i statistiku. Jeste dao par par golova u poslednjim minutima to stoji ali ponovo obicni odbici i pogodila ga lopta jer jbg mora nekog kad ih sabiju u peterac a sutiraju ili mu asistiraju ovi drugi...

        Comment


        • Klement vise nije trener Svonsija.

          Comment


          • Vrh,samo se cekalo,mozda sad i zaigramo,Svaki 165ti pas ubodemo,muka
            sigpic

            Comment


            • Tako je breeeee!

              Da mi je neko rekao da će Coutinho da lobuje Ceha glavom, ne bih mu verovao.
              I LOVE HOUSE MUSIC!!

              Comment


              • Vise nije ni zanimljivo, Arsenal jedino protiv Totenhem pokazuje zelju, Klopp vs Venger opet Klopp ce da izdominira

                Comment


                • Ovaj Venger je stvarno bezobrazan. Da je veliki sam bi otišao

                  Comment


                  • Na pol.bih 3 izmene izvrsio,i plus ako moze jedna gratis,Dzaka,Alexis,Iwobi i Najls,,,Srecom pa na klupi gorimo od kvaliteta

                    Originally posted by Uroš View Post
                    Ovaj Venger je stvarno bezobrazan. Da je veliki sam bi otišao
                    Oce on sam da ode ,al kad mu dune
                    sigpic

                    Comment


                    • Imam osecaj da cemo primiti golniz nicega.

                      Comment


                      • Sad će Arsenal dati, kakav promašaj Salaha pre svega.

                        Comment


                        • Opet gubimo bodove u 45min, kao i protiv Evertona...
                          IMG-20190614-192941
                          "A lot of football success is in the mind. You must believe you are the best and then make sure that you are."
                          Shankly-Paisley-Fagan-Dalglish-Benitez-Klopp

                          Comment


                          • Samo da nam se ovo ne obije oglavu. Salah los za sad.

                            Comment


                            • Idu dvojica na golmana i Salah ne dobacuje čoveku. Posle toga ovaj pokušava makazice, a na petercu tri sama čoveka. Ajde beži bre...Hoće svi da daju gol....
                              I LOVE HOUSE MUSIC!!

                              Comment


                              • Salah bas los, mada mora covjek stati, nevjerovatna forma.

                                Mada ovaj promasaj Salaha mi baca shade na Everton, samo sto je tada Mane promasio zicer a i imao tri saigraca, a sada Salah imao Manea Svakako ovo se moralo realizovat, 2:0 HT i lagano privodjenje.

                                Ovako ga Arsenal moze nekako i dat. Arsenal inace ocajan, kako se lose krecu pa to je strasno, na malom prostoru nikad nema vise od dva igraca da se nesto iskombinuje, katastrofa.
                                Sad na kraj, Sancez veznjak, Dzaka lijevo krilo, uzas.

                                Sancez horor, ne znam sto ce on Pepu, mada bi ga dobro utega Pep, ne bi mu da da sparta u sredinu terena ka inace sto radi u Arsenal.

                                Sent from my LG-H818 using Tapatalk

                                Comment

                                Working...
                                X