Announcement

Collapse
No announcement yet.

Premier League & SkyBet Championship 2017/18

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Minimalan kontakt, ali ispao glup Mesa. Ušao bukvalno u Lenona. Nije ni potrebno mnogo, kad ovako uđeš u igrača sa leđa. A ovaj jedva dočekao da ga pipne da bi pao.

    I dalje ne verujem da su ovde pala 2 gola za poluvreme. Očajne obe ekipe.

    Pre je bilo uživanje gledati Svonsi, ovo sad ni na šta ne liči...
    I LOVE HOUSE MUSIC!!

    Comment


    • Meni su posle Sautemptona najomiljeniji tim u PL. Sećam se kad sam kao mali trenirao fudbal, bio golman, svi se ložili na Bufona, Van Der Sara, itd, a meni omiljeni bio Fabijanski.
      Ko je naj sasvim potpuno sasvim najbolji? https://ibb.co/SmC01mT

      Kad sam bio mali moji su idoli bili Brena, Boba, Doors i Čorba, sada samo Zdravko Čolić.

      Comment


      • Pa Fabianski jedva i da je branio u Arsenalu za vreme Sara.
        To ti je kao kada bi se neko sada lozio na Caballera ili na Warda, a oni su grejaci klupe...
        Ili si ti bas mladjan momak, al brzo prolazi vreme, kao juce da je bilo kada je Calcio bio na Pinku, to su bila vremena...
        Uz ovu legendarnu pesmu [emoji3]
        [youtube]https://youtu.be/rPAAoSFfFww[/youtube]
        Last edited by Brian McShtull; 18-12-17, 21:17.
        IMG-20190614-192941
        "A lot of football success is in the mind. You must believe you are the best and then make sure that you are."
        Shankly-Paisley-Fagan-Dalglish-Benitez-Klopp

        Comment


        • Pa šta da ti kažem...
          Ko je naj sasvim potpuno sasvim najbolji? https://ibb.co/SmC01mT

          Kad sam bio mali moji su idoli bili Brena, Boba, Doors i Čorba, sada samo Zdravko Čolić.

          Comment


          • Originally posted by NemanjaMiks. View Post
            Pa šta da ti kažem...
            Nista, mnogo sam mator.
            IMG-20190614-192941
            "A lot of football success is in the mind. You must believe you are the best and then make sure that you are."
            Shankly-Paisley-Fagan-Dalglish-Benitez-Klopp

            Comment


            • Golčina. Šteta za Svonsi, teško će sad gol dati..
              Ko je naj sasvim potpuno sasvim najbolji? https://ibb.co/SmC01mT

              Kad sam bio mali moji su idoli bili Brena, Boba, Doors i Čorba, sada samo Zdravko Čolić.

              Comment


              • Originally posted by Adam The Llama View Post
                Pa Fabianski jedva i da je branio u Arsenalu za vreme Sara.
                To ti je kao kada bi se neko sada lozio na Caballera ili na Warda, a oni su grejaci klupe...
                Ili si ti bas mladjan momak, al brzo prolazi vreme, kao juce da je bilo kada je Calcio bio na Pinku, to su bila vremena...
                Uz ovu legendarnu pesmu [emoji3]
                [youtube]https://youtu.be/rPAAoSFfFww[/youtube]

                Skopje Skopje mi Sko, Skopje Skopje mi Skopje mor...

                Comment


                • A, sad sam video ceo komentar, malo si ga menjao, pa nisam video nastavak.
                  Pa može se reći da sam mlad. 22. god. Inače poenta je bila da su svi voleli te popularne golmane, samo ja Fabijankog, iz Bog zna kog razloga, jer je poprilično loš bio u Arsenalu. Takođe i Almuniju. Pitam se što nisam za Arseal navijao..
                  Last edited by DžonDon; 18-12-17, 21:30.
                  Ko je naj sasvim potpuno sasvim najbolji? https://ibb.co/SmC01mT

                  Kad sam bio mali moji su idoli bili Brena, Boba, Doors i Čorba, sada samo Zdravko Čolić.

                  Comment


                  • Ne zna se ko je bio gori večeras. Ovakav Everton dao 3 gola, ja i dalje ne verujem. 2 penala i šut sa 20 metara...

                    Svonsi lagano najgora ekipa ove sezone. Ovo je dno dna šta oni igraju...
                    I LOVE HOUSE MUSIC!!

                    Comment


                    • Svonsi i WBA, tu su nedje. Pitanje je moze li Pardew ista tu da uradi, dok na drugoj strani Clement se jedva drzi ali mislim da je na ivici, da vrlo lako i brzo moze dobiti sut kartu.
                      Nema velike ljubavi bez velike radosti, ali i bez velike patnje. E, to vam je Crvena zvezda. Ima da se raduješ do neba ali sekiracija ti ne gine.

                      Ljuba Tadić.

                      Comment


                      • Stvarno loša igra bila, ali idalje mogu da se izvuku. Verujem da će uspeti.
                        Ko je naj sasvim potpuno sasvim najbolji? https://ibb.co/SmC01mT

                        Kad sam bio mali moji su idoli bili Brena, Boba, Doors i Čorba, sada samo Zdravko Čolić.

                        Comment


                        • Originally posted by NemanjaMiks. View Post
                          A, sad sam video ceo komentar, malo si ga menjao, pa nisam video nastavak.
                          Pa može se reći da sam mlad. 22. god. Inače poenta je bila da su svi voleli te popularne golmane, samo ja Fabijankog, iz Bog zna kog razloga, jer je poprilično loš bio u Arsenalu. Takođe i Almuniju. Pitam se što nisam za Arseal navijao..
                          Jedan si od nas Tobdzija u dusi. Ja nikad nisam voleo Fabianskog, pogotovo kad je branio u Arsenalu, ne znas ko je bio nesigurniji Almunia, Fabianski ili Mannone(Kroz none).

                          Inace, vrscnjaci smo, meni je 23 godine.

                          Ja sam se uvek tako lozio na napadace Arsenala, u periodu kada je RVP imao sezonu iz snova ja sam stalno nosio njegov dres na fudbalu i svi me zvali "Van Persie".
                          Originally posted by maliajnstajn
                          Arsenal ako uzme narednih 5 tekmi, uzima i titulu, nema previse tu filozofije.

                          Comment


                          • Comment


                            • Originally posted by PRINCIP View Post

                              B. Silva je pretprosle sezone bio najbolji strelac Monaka, prosle sezone je pokidao, a tek ce u Sitiju da eksplodira. Prava mladja verzija Davida Silve. A to pisanje da je rec o proseku samo stavlja upitnik na to da li si ti tog igraca uopste gledao kako igra jer je decko brutalan talenat.

                              I bas me zanima kako ce Nejmar da isplati tu cifru vec ove sezone? Mora da je to ona prica o prodaji dresova
                              Originally posted by bice View Post
                              Pa Mangala i Otamendi po 50 miliona, sve vam je jasno. Sterling, najveca prevara Engleskog fudbala u skorije vreme, 73 miliona
                              Moratu je Juventus doveo za 20 m pre par godina...
                              Vidi ova prevara možda najbolji igrač Citya

                              Nikako da Peponja prepozna ovaj brutalan talenat Silve...

                              Comment


                              • Puca Rahim od samopouzdanja al daleko je on od najboljeg igraca Sitija.
                                Originally posted by Dekinjo
                                Šta mislite da su Livepulu poništili dva čista gola, a Sitiju nisu. Koliki bi bio rezultat? Pa 3:3
                                Originally posted by La Jugoslavia
                                Crvena zvezda je naša, iako je oteta, ona je naša, iako je okupirana. A da je oteta i okupirana, to stoji i to jeste, apsolutno se slažem.

                                Comment

                                Working...
                                X