Announcement

Collapse
No announcement yet.

Premier League & SkyBet Championship 2017/18

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • On je toliko bezopasan da sam sebe cuva.

    Plavsic za Beljerina.
    Nema velike ljubavi bez velike radosti, ali i bez velike patnje. E, to vam je Crvena zvezda. Ima da se raduješ do neba ali sekiracija ti ne gine.

    Ljuba Tadić.

    Comment


    • Odlicna igra!
      Moglo je biti i 0:3 ali sta je tu je, maksimalno fokusirano u nastavku i bice 3 boda.
      Odbrana je dobra, lagano osvajamo sve delove terena ali fali fokus u zavrsnici.
      Umeju ove propustene prilike da nam se obiju o glavu, ali mislim da veceras to nece biti slucaj. Mozda cemo i primiti gol, ali siguran sam da dajemo jos neki, jednostavno je nas napad klasa iznad njihove odbrane.

      Comment


      • Ocajno poluvreme, ama bas niko nije zaslužio prelaznu ocenu. Ne smeta mi da izgubimo kao protiv Junajteda a da se vidi zelja, da imamo igru ali prosto lopta nece u gol. Ramsey toliko fali, od kad njega nema, nema ni sansi za Arsenal...

        Sent from my Nexus 6P using Tapatalk

        Comment


        • Kaže brat Beljerin je toliko bezopasan, da čuva sam sebe. Joj šta bi neko radio sa ovim Arsenalom. Za Liverpul mi nije žao kad ova mazga nije štopera i golmana dovela.

          Mogli bi malo Englezi da se ugledaju na Špance. Toliko nepovezana igra kao klinac sam mislio da je to najbolje na svetu, a ovo bi Valensija i At Madrid, Sevilja, verovatno dobili i jedne i druge.

          Comment


          • Originally posted by Baka View Post
            Salah bas los, mada mora covjek stati, nevjerovatna forma.

            Mada ovaj promasaj Salaha mi baca shade na Everton, samo sto je tada Mane promasio zicer a i imao tri saigraca, a sada Salah imao Manea Svakako ovo se moralo realizovat, 2:0 HT i lagano privodjenje.

            Ovako ga Arsenal moze nekako i dat. Arsenal inace ocajan, kako se lose krecu pa to je strasno, na malom prostoru nikad nema vise od dva igraca da se nesto iskombinuje, katastrofa.
            Sad na kraj, Sancez veznjak, Dzaka lijevo krilo, uzas.

            Sancez horor, ne znam sto ce on Pepu, mada bi ga dobro utega Pep, ne bi mu da da sparta u sredinu terena ka inace sto radi u Arsenal.

            Sent from my LG-H818 using Tapatalk
            Iskreno ne znam kako bi ga Pep utegao kada ni u Barsi to nije mogao. Najbolje za Siti da ga ne dovodi, samo bi poremetio vec dobro postavljenu postavu.

            Comment


            • Normlano da ima vise gresaka kada se igra 20x energicniji fudbal.
              Bili smo bolji od Sevilje u oba meca.

              Comment


              • Steta mogli smo da damo barem jos 2 gola. Ona prilika kod slobodnog kada Lovren ne uspijeva dodati Maneu i sad na kraju ove prilike. Ocekujem bar jos gol Salaha do kraja, a nadam se samo da klop nece opet poceti da se brani tamo negdje oko 60min onda gubimo sigurno.

                Comment


                • Laganih 3-0 i odrađivanje drugog poluvremena. A sad nas čeka neizvesnih 45 minuta. I osećam da će biti napeto do kraja.

                  POmislio bi čovek da su naučili posle Evertona za one šanse 2na1 3na1, ali jok, nastavljamo po starom...
                  I LOVE HOUSE MUSIC!!

                  Comment


                  • Hvala Salahu,hvalaa
                    0 suteva u okvir,jedno 3,4 tacna dodaovanja od 160 ,Sancezu treba jos jedna lopta da se nadje,a za Dzaku neko dobro toplo mesto na klupi,ladno napolju,i tamo da mu se pridruzi ostalih 10 saigraca,Jedino Wenger neki show da napravi na pol.pa da ovi zadju kao da znaju igraju ovo u suprotnom
                    sigpic

                    Comment


                    • Originally posted by Ognjen View Post
                      Iskreno ne znam kako bi ga Pep utegao kada ni u Barsi to nije mogao. Najbolje za Siti da ga ne dovodi, samo bi poremetio vec dobro postavljenu postavu.
                      Kakav crni Sancez ... pa nisu ljudi blesavi. Tesko da ce njega iko hteti.
                      sigpic

                      Always somewhere Miss you where I've been I'll be back to love you again

                      U crnim rupama možeš ludo da se zezaš. Da lebdiš iznad zemlje. Da slušaš rock ´n´ roll.Dozivaš kišu.
                      Ili da mazneš neku lepu ribu. Samo je bezveze kada se probudiš….

                      Comment


                      • Originally posted by Ognjen View Post
                        Iskreno ne znam kako bi ga Pep utegao kada ni u Barsi to nije mogao. Najbolje za Siti da ga ne dovodi, samo bi poremetio vec dobro postavljenu postavu.
                        Iako nisam fan njegove Katalonske avanture, on je za mene ubjedljivo najbolji bio kad je kod Pepa bio. Imao je jasnu viziju kako da ga koristi, vrlo slicno kao Pedra i Vilju, bukvalno support i dobro pozicioniranje. E Sancez je stvarno od tada bas masu napredovao, a i odgovara mu PL, pa sad bukvalno ima Mesi rolu u Arsenal dje moze da radi sto oce. I stvarno kad je u formu i kad tim dobro igra, on sabija, ali se sad Arsenal raspada, a on jos vise. Imam osjecaj da iz kola u kolo rusi rekorde za izgubljene lopte.

                        Kod Pepa ne bi imao ovaj luksuz, no drzi se aut linije i cekaj loptu. Samo ne znam bi li igrao lijevo ili desno, zacudio me malo Pep sa ovim out and out krilima jer on bas voli suprotno, da upadaju unutra. A i to me jos vise cudi zbog Sanea jer je igrao u Salke desno i mocan bio. No to samo pokazuje da je akcenat na sredinu i da tu ne dolazi do guzve.

                        Sent from my LG-H818 using Tapatalk

                        Comment


                        • A stvarno je jebeni majstor.

                          Deflection, al nema veze. PL i ovoliki prostor je stvoren za njega.

                          Sent from my LG-H818 using Tapatalk

                          Comment


                          • Dajtec100 miliona za 2 štopera i golmana i eto borbe za titulu.

                            Comment


                            • Alah Salah!!!

                              Comment


                              • Bravoooo!

                                Dva igrača izradila celu odbranU!
                                I LOVE HOUSE MUSIC!!

                                Comment

                                Working...
                                X