Announcement

Collapse
No announcement yet.

Premier League & SkyBet Championship 2017/18

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • To da bi izgubili 4/5-0 je diskutabilno, po meni teško. Vi jeste primili 4 gola od Sitija kao i Totenhem, ali i vi i Totenhem ste i primili više golova od Junajteda ove sezone.

    Uglavnom sve je ovo šbbkbb priča, ali činjenica je da smo mi bez Pogbe osjetno slabija ekipa, to pokazuje i statistika a i što je mnogo bitnije svaka utakmica koju odigramo bez njega. Rekao samo da smo upola slabija ekipa i možda pretjerao, ali 25-30% slabija svakako. Mi njega nismo imali ni u jednom derbiju osim Arsenala i u svakom se to osjetilo.

    Biranje između Pogbe i De Brujnea, težak izbor ali izabrao bih Pogbu, jer mi da imamo De Brujnea to nam ne bi mnogo pomoglo kad iza njega imamo samo Matića kao dobrog centralnog veznog, Erera u kanalu ove sezone a Felaini povrijeđen odavno. A i 2 godine je mlađi.
    Last edited by BorisUnited99; 16-12-17, 22:58.

    Comment


    • Pa bas to sto ti pricas je shkb, ljudi dobili mec, mozemo mi da pricamo do sutra. I nisu dobili samo jedan mec nego su dobili maltene sve meceve, i taj Everton bi dobili da nisu na pocetku meca ostali s igracem manje.
      Pogba nije ni pola KDBa, ne po igrackim kvalitetima, vec po tome sta predstavlja na terenu i kako se ponasa. I taj crveni sto je dobio pokazuje koliko je nezreo i koliko je neinteligentan.
      IMG-20190614-192941
      "A lot of football success is in the mind. You must believe you are the best and then make sure that you are."
      Shankly-Paisley-Fagan-Dalglish-Benitez-Klopp

      Comment


      • Onaj crveni je cista glupost. Ne kazem da nije bio ali isto tako nije bilo namerno.

        Sent from my WAS-LX1 using Tapatalk

        Comment


        • Cuj neintelegentan jer je dobio onakav crveni

          Nije bilo namerno uopste, i onakvo branenje kao sto je branio Bellerin ja prvi put vidim od defanzivca, jbg, nije imao srecu i nije mogao uospte usporiti. Ali valjda je to zbog inteligencije.

          Comment


          • Vodis 3:1, 10min pre kraja meca. Sledece kolo igras najvazniji mec u sezoni, a ti si najbolji igrac svog tima, i dobijes najgluplji moguci crveni, jako inteligentno. I Mane isto nije hteo da slomi glavu Edersonu, ali mu je slomio...
            Last edited by Brian McShtull; 17-12-17, 14:44.
            IMG-20190614-192941
            "A lot of football success is in the mind. You must believe you are the best and then make sure that you are."
            Shankly-Paisley-Fagan-Dalglish-Benitez-Klopp

            Comment


            • Sta, trebao da je da izadje tih poslednjih 10 minuta jer vodimo 3:1, pa ne sme se ulaziti u duele?

              Comment


              • Šta se dešava sa desnom stranom Junajteda u napadu? Jel zabranjeno da se ide tamo?

                Forsira se samo ta leva strana.
                I LOVE HOUSE MUSIC!!

                Comment


                • Originally posted by z0La View Post
                  Šta se dešava sa desnom stranom Junajteda u napadu? Jel zabranjeno da se ide tamo?

                  Forsira se samo ta leva strana.
                  Ocaj zivi, tamo se gleda samo kad Valensija napravi neki trk, ali nije masina, jer je covek bek ipak

                  Najlaksi tim za skautiranje cini mi se

                  Comment


                  • Ko je ovaj Hegazi ? Protiv Liverpula je odigrao bez greske, a i ovde je za sada sjajan.
                    Originally posted by Casiraghi
                    Al bar nauci me drugoj da se dam da tebi nevernoj budem Emre Can
                    Originally posted by Casiraghi
                    Ti nikad neces biti kao Joel Matip.

                    https://www.youtube.com/watch?v=Gxj_G6ExBTE
                    Originally posted by Casiraghi
                    Srecan Mane svima koji slave.

                    Comment


                    • Često na jednoj strani Mata, Lingard i Rašford. Još im se i Jang priključi. Naprave žešću gužvu tamo po desnoj strani. Nema tu gde da se prođe.
                      I LOVE HOUSE MUSIC!!

                      Comment


                      • Ne znam sto ce mu Rash protiv ekipe koja bunker igra
                        Brzina mu tad ne pomaze


                        Sent from my iPhone using Tapatalk

                        Comment


                        • Originally posted by MareLFC View Post
                          Ko je ovaj Hegazi ? Protiv Liverpula je odigrao bez greske, a i ovde je za sada sjajan.
                          Doveo ga Pjulis iz Al Ahlyja, kao totalnog anonimusa, eto sada se ustalio u startnoj postavi.
                          Dreams are coming true.


                          Marcello Lippi: „Usporeni snimci akcija nisu realan fudbal. Svi mi želimo da vidimo Moniku Beluči golu, ali ne želimo da je gledamo kroz rendgen“.

                          Comment


                          • Originally posted by z0La View Post
                            Često na jednoj strani Mata, Lingard i Rašford. Još im se i Jang priključi. Naprave žešću gužvu tamo po desnoj strani. Nema tu gde da se prođe.
                            Umiru male pande.
                            Horor je napred. Kad bih nas napad trebao da poredim sa necim, bila bi to odbrana Liverpula
                            Last edited by bici; 17-12-17, 14:40.
                            Originally posted by Dekinjo
                            Šta mislite da su Livepulu poništili dva čista gola, a Sitiju nisu. Koliki bi bio rezultat? Pa 3:3
                            Originally posted by La Jugoslavia
                            Crvena zvezda je naša, iako je oteta, ona je naša, iako je okupirana. A da je oteta i okupirana, to stoji i to jeste, apsolutno se slažem.

                            Comment


                            • Utd uzasan


                              Sent from my iPhone using Tapatalk
                              Hated, adored never ignored

                              MUFC

                              Comment


                              • Bravo crno mece, bravo


                                Sent from my iPhone using Tapatalk
                                Hated, adored never ignored

                                MUFC

                                Comment

                                Working...
                                X