Announcement

Collapse
No announcement yet.

Premier League & SkyBet Championship 2017/18

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Bravo, bod zaslužen, a moglo je i više.
    Ko je naj sasvim potpuno sasvim najbolji? https://ibb.co/SmC01mT

    Kad sam bio mali moji su idoli bili Brena, Boba, Doors i Čorba, sada samo Zdravko Čolić.

    Comment


    • Originally posted by Adam The Llama View Post
      Pa pazi covek kojeg platis kao Firmina+Coutinha+Salaha+Manea, mora da bude sposoban da resi ovakav Soton sam. Plus kad je bila rasprava ko je najbolji igrac PLa, mnogi Junajtedovci su se javljali s Pogbom.
      Sta li od Virdzila ocekujes onda, posto je placen malo manje od Pogbe? A Pogba jeste jedan od najboljih ako ne i najbolji na svojoj poziciji, e sad sto citav tim trenutno igra katastrofa ne znaci da je on los igrac.
      sigpic

      Comment


      • Originally posted by Adam The Llama View Post
        Pa pazi coveka kojeg platis kao Firmina+Coutinha+Salaha+Manea, mora da bude sposoban da resi ovakav Soton sam. Plus kad je bila rasprava ko je najbolji igrac PLa, mnogi Junajtedovci su se javljali s Pogbom.
        Covek kog platis kao Janga, Soa, Dzonsa i Lindelofa, verovatno moze sam da se brani protiv Sotona, zar ne? Pametnice moja.
        Originally posted by Dekinjo
        Šta mislite da su Livepulu poništili dva čista gola, a Sitiju nisu. Koliki bi bio rezultat? Pa 3:3
        Originally posted by La Jugoslavia
        Crvena zvezda je naša, iako je oteta, ona je naša, iako je okupirana. A da je oteta i okupirana, to stoji i to jeste, apsolutno se slažem.

        Comment


        • Pogba mora s obzirom na cijenu sam pobijediti Saintse, Van Dijk mora s obzirom na cijenu sam osigurati da L'pool ne primi nijedan gol. To je ta logika.

          Nevjerovatno šta se ovdje događa u zadnje vrijeme.

          Comment


          • Originally posted by bici View Post
            Covek kog platis kao Janga, Soa, Dzonsa i Lindelofa, verovatno moze sam da se brani protiv Sotona, zar ne? Pametnice moja.
            Nema potrebe da se brani, nismo mi Junajted da se branimo protiv Sotona.
            On postize hettrik protiv ovakvog Sotona.
            IMG-20190614-192941
            "A lot of football success is in the mind. You must believe you are the best and then make sure that you are."
            Shankly-Paisley-Fagan-Dalglish-Benitez-Klopp

            Comment


            • Celsi se vratio na poziciju koja im zasluzeno pripada.
              sigpic

              Always somewhere Miss you where I've been I'll be back to love you again

              U crnim rupama možeš ludo da se zezaš. Da lebdiš iznad zemlje. Da slušaš rock ´n´ roll.Dozivaš kišu.
              Ili da mazneš neku lepu ribu. Samo je bezveze kada se probudiš….

              Comment


              • Originally posted by Adam The Llama View Post
                Nema potrebe da se brani, nismo mi Junajted da se branimo protiv Sotona.
                On postize hettrik protiv ovakvog Sotona.
                Lolić.
                Originally posted by Dekinjo
                Šta mislite da su Livepulu poništili dva čista gola, a Sitiju nisu. Koliki bi bio rezultat? Pa 3:3
                Originally posted by La Jugoslavia
                Crvena zvezda je naša, iako je oteta, ona je naša, iako je okupirana. A da je oteta i okupirana, to stoji i to jeste, apsolutno se slažem.

                Comment


                • Jos jednom...

                  Bice zanimljivo od drugog do sestog mjesta.

                  Comment


                  • FT 0:0
                    Jako dobra utakmica i nevjerojatno je da nismo zabili. Imali smo stvarno odlične prilike, ali bilo je promašaja i dobrih intervencija Huddovih braniča. Uz sve to nam nije ni suđen čisti penal. Wagner je rekao da se Huddersfield izvukao jer je start bio za penal. Ne mogu više nigdje naći video ili gif, ali čišće od sva četiri penala koja su ove sezone svirana protiv nas. Dobro je Dyche rekao, da se Hendrick danas bacao po podu i držao za nogu nakon što ga je golman srušio vjerojatno bi sudac pokazao na bijelu točku.

                    Comment


                    • bojkotuju Murinja

                      Comment


                      • Sada sam odgledao Murinjovu konferenciju za stampu. Kako me taj covek nervira kada konstantno potencira "sve poteskoce" nakon svake utakmice. Tipa igrali smo dovoljno dobro uz sve poteskoce....
                        Stani a sta??? Drugi kao nemaju poteskoce, drugima se ne povredjuju i ne bivaju suspendovani igraci? Samo Junajted (njegov tim) ima poteskoce.
                        Izgovori, izgovori, izgovori... Mora da mu nije radio dzojped.

                        Znaci strasho: poverdio se Lukaku, Rasford je morao da igra ceo mec i ako je io umoran, ostao mu samo Marsjal na klupi, pokrao ga sudija ...... brate mili...
                        Poslednja tri meca PL-a su odigrali nereseno i u sva tri nisu imali srece, pokradeni su i slicno ...


                        Dok sa druge strane imamo Skolsa koji je potpuno iskren covek. I koji je rekao da je De Hea vrlo verovatno obezbedio bod danas Murinju i svojoj ekipi.
                        Last edited by Sandugp; 31-12-17, 11:50.
                        sigpic

                        Always somewhere Miss you where I've been I'll be back to love you again

                        U crnim rupama možeš ludo da se zezaš. Da lebdiš iznad zemlje. Da slušaš rock ´n´ roll.Dozivaš kišu.
                        Ili da mazneš neku lepu ribu. Samo je bezveze kada se probudiš….

                        Comment


                        • Odlican Crystal Palace za sada, ne igraju bunker i ravnopravni su skroz.
                          There's something wrong with me chemically
                          Something wrong with me inherently
                          The wrong mix in the wrong genes
                          I reached the wrong ends by the wrong means
                          It was the wrong plan
                          In the wrong hands
                          With the wrong theory for the wrong man
                          The wrong lies, on the wrong vibes
                          The wrong questions with the wrong replies

                          Comment


                          • Napisao sam 1000 puta, ali koliko je zabavno gledati ovog Zahu. Ova njegova agilnost, brzina i duge noge + dobar dribling...samo još da ima i malo više mozga da taktički malo razmišlja i top igrač bi bio.

                            Jesus se povredio. Deluje kao ozbiljnija povreda...
                            I LOVE HOUSE MUSIC!!

                            Comment


                            • Iznenadio me Palas igrom, mada bolje su igrali u prvom, sad ipak odlučili mnogo više da se brane. Nadam se da će i izdržati.
                              Ko je naj sasvim potpuno sasvim najbolji? https://ibb.co/SmC01mT

                              Kad sam bio mali moji su idoli bili Brena, Boba, Doors i Čorba, sada samo Zdravko Čolić.

                              Comment


                              • Dobro je prosao Sane, mogao je bez problema dobiti drugi zuti.
                                Originally posted by Casiraghi
                                Al bar nauci me drugoj da se dam da tebi nevernoj budem Emre Can
                                Originally posted by Casiraghi
                                Ti nikad neces biti kao Joel Matip.

                                https://www.youtube.com/watch?v=Gxj_G6ExBTE
                                Originally posted by Casiraghi
                                Srecan Mane svima koji slave.

                                Comment

                                Working...
                                X