Announcement

Collapse
No announcement yet.

Premier League & SkyBet Championship 2017/18

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Ali da, ako zelis spreman sam povuci opkladu. Priznas da si pogrijesio i sve ok.
    sigpic

    Comment


    • Vidis kako se situacija brzo mijenja. Zavrsit ce United na petom mjestu na kraju sezone.

      Comment


      • Originally posted by Sandugp View Post
        Znaci savetujes mi da ne pokusavam da ispravim sliku o sebi? Mozda te i poslusam, ima istine u tvojim recima.[emoji3]
        Ima ona priča kad čovek upadne u živo blato, što se više čupa to brže tone, e Šanedu ti si u tom blatu, nemoj se čupati i možda izdržiš dovoljno dugo da ti neko pruži granu.[emoji4]

        Comment


        • Koja je ovo vezana pobjeda Sitiju i kolki bjese rekord za najvise sto Celzi izjednaci prosle godine (13 il 14 nesto tako bjese a)?

          Sent from my LG-H818 using Tapatalk

          Comment


          • Mislim 13 da je rekord. A Sitiju je ovo 11a ako se ne varam, nisam 100% siguran

            Sent from my Redmi Note 4 using Tapatalk

            Comment


            • Ne znam Gojko. Znam samo onu pricu koju su pricali za Pepa da ce otici u PSG, jer tamo nema konkurenciju. Ali po svoj prilici ce Murinjo tim putem, jer u ovakvoj PL vec drugu sezonu ne moze do titule. Ali hajde da ne trcimo pred rudu, da sacekamo jos koji mesec.
              sigpic

              Always somewhere Miss you where I've been I'll be back to love you again

              U crnim rupama možeš ludo da se zezaš. Da lebdiš iznad zemlje. Da slušaš rock ´n´ roll.Dozivaš kišu.
              Ili da mazneš neku lepu ribu. Samo je bezveze kada se probudiš….

              Comment


              • Originally posted by Baka View Post
                Koja je ovo vezana pobjeda Sitiju i kolki bjese rekord za najvise sto Celzi izjednaci prosle godine (13 il 14 nesto tako bjese a)?

                Sent from my LG-H818 using Tapatalk
                14 vezanih pobeda u PL je rekord i drzi ga Arsenal, ali u rasponu od dve sezone (kraj jedne i pocetak druge). Dok najvise pobeda vezanih u jednoj sezoni imaju Arsenal i Celsi po 13.
                Ovo je Sitiju bila 12ta vezana pobeda.
                sigpic

                Always somewhere Miss you where I've been I'll be back to love you again

                U crnim rupama možeš ludo da se zezaš. Da lebdiš iznad zemlje. Da slušaš rock ´n´ roll.Dozivaš kišu.
                Ili da mazneš neku lepu ribu. Samo je bezveze kada se probudiš….

                Comment


                • Kako ce Samuraj na kraju sezone da bude sprzen zbog opklade.

                  Pozelece da zameni mesto sa ribom sa njegovog avatara.

                  Comment


                  • Nemoj, nemoj Sandu da trcis pred rudu... hehehehe

                    A kaj mu je?
                    sigpic

                    Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                    But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                    Comment


                    • Olja, ovo na primer je provokacija, pa cak i uvreda:

                      Originally posted by Ser Gagi View Post
                      Totalno retardiran post.
                      Mada ima srece sto obicno takve stvari ne uzimam za ozbiljno i ne zameram.
                      A nakon toga napadaju mene da provociram. Moram da se branim, vidis da kidisu kao besni psi.
                      sigpic

                      Always somewhere Miss you where I've been I'll be back to love you again

                      U crnim rupama možeš ludo da se zezaš. Da lebdiš iznad zemlje. Da slušaš rock ´n´ roll.Dozivaš kišu.
                      Ili da mazneš neku lepu ribu. Samo je bezveze kada se probudiš….

                      Comment


                      • A sto meni govoris za provokaciju i uvredu?

                        A ovo drugo...nemoj da ti sada trazim kronosovu francusku sobaricu koju je postavljao u vidu Anistonove ...mislim ne znamo se od juce
                        Kako ti bas navijaci Junajteda zapadnu za oko....cuj likuju...a ko fol zaboravio si ostale da pomenes [emoji23]

                        tt
                        sigpic

                        Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                        But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                        Comment


                        • Originally posted by miloolja View Post
                          A sto meni govoris za provokaciju i uvredu?

                          A ovo drugo...nemoj da ti sada trazim kronosovu francusku sobaricu koju je postavljao u vidu Anistonove ...mislim ne znamo se od juce
                          Kako ti bas navijaci Junajteda zapadnu za oko....cuj likuju...a ko fol zaboravio si ostale da pomenes [emoji23]

                          tt
                          Nije Kronos neko Dekkard, i slobodno nadji, svaka tema zasluzuje da je ima.
                          sloboda ili ništa

                          Comment


                          • Sto bi reko Sandu...mrzi me da trazim.
                            A kronos, dekkard...neki tako gif-fotka majstor...ko ce vise sve da pamti...a i nebitno u ovom slucaju..

                            tt
                            sigpic

                            Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                            But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                            Comment


                            • Inače Sandu sasvim opravdano sve okačio, svaki poštovalac fudbala i Pepa Gvardiole treba onako da reaguje posle silnih osporavanja i dodeljivanja epiteta prevare i neznalice. Čovek se sprda sa ligom. Valjda je neke ljude sramota.
                              Last edited by mark !t zer0; 30-11-17, 07:07.
                              sloboda ili ništa

                              Comment


                              • Mislio sam da odgovorim na to kako da mi bas Junajtedovi navijaci zapadnu za oko, ali ucinio je to mark it zer0 umesto mene

                                A tebi govorim ovo za provokaciju i uvredu jer znam da si postena i nepristrasna, pa ces shvatiti (mada i to vec i znas) da nema veze ko za koga navija, nego kako se ko ponasa. Tacnije da i medju Junajtedovim navijacima ima i te kako raznoraznih ljudi. I onda ces povodom toga preduzeti neke korake, tacnije smiriti odredjene clanove navijacke grupe Mancester Junajted - jer si pre svega tamo uticajna i postovana.
                                Last edited by Sandugp; 30-11-17, 07:12.
                                sigpic

                                Always somewhere Miss you where I've been I'll be back to love you again

                                U crnim rupama možeš ludo da se zezaš. Da lebdiš iznad zemlje. Da slušaš rock ´n´ roll.Dozivaš kišu.
                                Ili da mazneš neku lepu ribu. Samo je bezveze kada se probudiš….

                                Comment

                                Working...
                                X