Announcement

Collapse
No announcement yet.

Premier League & SkyBet Championship 2017/18

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Srdjane zamolio bih te da preduzmes nesto povodom Dusanovog ofovanja, ovo je vec prevrsilo svaku meru.
    Originally posted by Dekinjo
    Šta mislite da su Livepulu poništili dva čista gola, a Sitiju nisu. Koliki bi bio rezultat? Pa 3:3
    Originally posted by La Jugoslavia
    Crvena zvezda je naša, iako je oteta, ona je naša, iako je okupirana. A da je oteta i okupirana, to stoji i to jeste, apsolutno se slažem.

    Comment


    • https://streamable.com/tb8xd

      Nego, sta se desilo ovom liku?
      sigpic

      Comment


      • Originally posted by Sandugp View Post
        Jesam, zato sto su se osetili ljudi prozvanim, a uopste namera nije bila da se proziva bilo ko. I zato sto su se mozda navijaci drugih velikih konkurentnih klubova osetili izostavljenim i samim tim ispada nipodostavanje drugih ekipa. Ali to ne menja cinjenicu da su jedino navijaci Juanjteda neretko bezobrazni prema Sitiju i Gvardioli ovde (ne svi naravno, da ne budem pogresno shvacen). Ostali nisu (sem Fiksnog, ali Fiksni je poseban slucaj).
        Ti da mi budes trn u oku!?!??! Nema sanse - mozes da mi budes samo melem za oci.
        Scauser I MareLFC imaju isto razmisljanje kao nekoliko Mancesterovih navijaca oko Gvardiole, nemoj Dusane, provocirao si i ja znam koga si provocirao najvise, a najgore je sto si pokusao da se izvadis, pa onda posle cim si dobio bilo kakvu podrsku nastavio da provociras. Pateticno.
        sigpic

        Comment


        • Nije tacno, samo sam objasnio vama nerazumnima. Zao mi je sto sam to morao da uradim, jer nije da ne mozete da shvatite, nego ne zelite da shvatite. To je bitna razlika.
          Aa napisati da je Siti dao gol u poslednjim skundama meca na zalost mnogih navijaca Junajteda uopste nije provokacija - samo cinjenica. Dok je Gagijev post nakon toga uvreda i to prilicna. S tim sto ja ne trazim nikakvu kaznu za njega jer je preko takvih stvari najbolje preci tako sto ih ignorises.
          I onda na sve to uskaces ti koji pises o provokaciji sa moje strane a ne dotices se uvreda iznesenih na moj racun. Veoma nepristrasno i realno, a sto je najbitnije argumentovano
          sigpic

          Always somewhere Miss you where I've been I'll be back to love you again

          U crnim rupama možeš ludo da se zezaš. Da lebdiš iznad zemlje. Da slušaš rock ´n´ roll.Dozivaš kišu.
          Ili da mazneš neku lepu ribu. Samo je bezveze kada se probudiš….

          Comment


          • Pa taj Gagi se divi Sitiju i Gvardioli taman koliko i ti, nema kapi logike njega da provociras. Upao si u zivo blato i nema ti izlaska.
            sigpic

            Comment


            • Originally posted by Erik View Post
              https://streamable.com/tb8xd

              Nego, sta se desilo ovom liku?
              Portugalska liga, zamalo dadosmo 70 miliona funti krv ti jbm.
              sigpic

              Comment


              • Kao sto rekoh malopre to uopste nije provokacija.
                Verujem da vam je tesko: imate vrhunski tim, igrate odlicno, 10-2-2 nakon 14 meceva je sampionski skor. Ali uprkos svemu tome opet ste 8 bodova u minusu jer postoji neko ko igra jos bolje i ko je u stanju da veze 19 pobeda (u svim takmicenjima). I vrlo verovatno opet Junajted ostaje bez titule. Medjutim ne treba svoju frustraciju da lecite tako sto cete namerno sve shvatati kao provokaciju i razlog za raspravu. Jer ne vrti se sve oko Junajteda - naprotiv.
                sigpic

                Always somewhere Miss you where I've been I'll be back to love you again

                U crnim rupama možeš ludo da se zezaš. Da lebdiš iznad zemlje. Da slušaš rock ´n´ roll.Dozivaš kišu.
                Ili da mazneš neku lepu ribu. Samo je bezveze kada se probudiš….

                Comment


                • Dečko je attention .... dečko.

                  Comment


                  • Originally posted by Sandugp View Post
                    Kao sto rekoh malopre to uopste nije provokacija.
                    Verujem da vam je tesko: imate vrhunski tim, igrate odlicno, 10-2-2 nakon 14 meceva je sampionski skor. Ali uprkos svemu tome opet ste 8 bodova u minusu jer postoji neko ko igra jos bolje i ko je u stanju da veze 19 pobeda (u svim takmicenjima). I vrlo verovatno opet Junajted ostaje bez titule. Medjutim ne treba svoju frustraciju da lecite tako sto cete namerno sve shvatati kao provokaciju i razlog za raspravu. Jer ne vrti se sve oko Junajteda - naprotiv.
                    A ovo je vec na finjaka jebuckanje,ali me cudi to od tebe,obicno si prilicno oprezan u prognozama sad bas delujes samouvereno da ti se ne obije oglavu u maju

                    Comment


                    • Pa ja itekako cenim rad Pepa u Sitiju ove sezone, nikad nisam nista lose napisao za njih. Cak naprotiv. A tvoj post je bio u rangu decaka, hahahahahaha ej vidite Junajtodovi navijaci plaku hahahahaha.
                      Presmesno.

                      Sent from my LG-D855 using Tapatalk

                      Comment


                      • Smejanje je bilo izraz sopstvenog zadovoljstva pobedom. I cinjenicom da im se prosto ne da, da ne pobede.
                        Zasto, ali zasto me terate da vam sve crtam. Poznajete me vrlo dobro, ovde sam 100 godina i u koliko mislite da sam provokator; onda zaista nemam vise sta da vam kazem.
                        sigpic

                        Always somewhere Miss you where I've been I'll be back to love you again

                        U crnim rupama možeš ludo da se zezaš. Da lebdiš iznad zemlje. Da slušaš rock ´n´ roll.Dozivaš kišu.
                        Ili da mazneš neku lepu ribu. Samo je bezveze kada se probudiš….

                        Comment


                        • Originally posted by Sandugp View Post
                          Smejanje je bilo izraz sopstvenog zadovoljstva pobedom. I cinjenicom da im se prosto ne da, da ne pobede.
                          Zasto, ali zasto me terate da vam sve crtam. Poznajete me vrlo dobro, ovde sam 100 godina i u koliko mislite da sam provokator; onda zaista nemam vise sta da vam kazem.
                          Slazem se cak u tom postu mogu i da razumem ,radost,al i ti znas ,kolika je tuga kod drugih bila koji jure Siti i kako ce onda reagovati na taj vid radovanja,meni licno je super da ima neko ko voli toliko Siti,i ne smeta mi ,ali nisu svi isti,nego zivo me zanima za kog ces navijati ali iskreno ako Siti izvuce Juve sad na zrebu za LS

                          Comment


                          • sigpic

                            Comment


                            • Zoze sutne flasicu, paf suspenzija
                              sigpic

                              Comment


                              • Šandu ti i dalje objašnjavaš svoj postupak?

                                Šta sam ti rekao još sinoć. Šta god da napišeš nećeš ispraviti prvi utisak koji si ostavio.

                                Nije bitno šta si stvarno uradio već šta većina misli da si uradio.

                                Comment

                                Working...
                                X