Announcement

Collapse
No announcement yet.

Premier League & SkyBet Championship 2017/18

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Postirao si samo da isprovociras.

    I da, gol je bio u 95toj.

    A ovo je bilo u 97moj.

    Comment


    • Sterling clutch. What a time to be alive.

      Sent from my LG-H818 using Tapatalk

      Comment


      • Siti samo jedan kiks posle 14 kola, strašno.. Mogli su još 2,3 puta kiksati pa ne bi bili ovako usamljeni na vrhu ali nisu i sad ne vidim način da ne osvoje ligu. 40 bodova za 14 kola eej.

        Inače Arsenalova petarda Hadersfildu odmah znači i Murinjovu defanzivu u subotu, nažalost.

        Comment


        • Originally posted by Sandugp View Post
          Taj u 95 je ponisten. Nakon toga je postignut u 96 ili 97 sekunde su bile u pitanju.
          Ne provociram samo iznosim cinjenice, a cinjenice su da su svi nqvijaci Junajteda jedva cekali kiks Sitija. Nije dosao nazalost po njih.
          Provociras naravno. Post ti je totalno nepotreban, zamisli posle svakog kiksa Juventusa ili pobjede Napolija da idem u Seriju A i da postujem na ovaj nacin, bi li to bila provokacija? Naravno da bi. Ali to bi bilo tako nepotrebno. Na kraju krajeva cijela liga ceka kiks Sitija. Svi iza zele da kiksnu i da im se primaknu.
          sigpic

          Comment


          • Pa ako Murinjo ide na bod protiv Arsenala ne ni zasluzujemo titulu, nema sta da izgubi tamo. Sta ce nam znaciti 1 bod?
            Siti ce dobiti Mojesa i onako, jos nabice gol razliku, samo pobedom mozemo ostati koliko toliko u igri.

            Comment


            • Siti nece dobiti Mojesa. Mojes je dobio Barselonu, dobice i Siti
              sigpic

              Comment


              • Originally posted by Vladan View Post
                Provociras naravno. Post ti je totalno nepotreban, zamisli posle svakog kiksa Juventusa ili pobjede Napolija da idem u Seriju A i da postujem na ovaj nacin, bi li to bila provokacija? Naravno da bi. Ali to bi bilo tako nepotrebno. Na kraju krajeva cijela liga ceka kiks Sitija. Svi iza zele da kiksnu i da im se primaknu.
                Нама је свеједно

                Comment


                • Sta napravi Peponja od Sterlinga. Ludilo. Mislili su mnogi da od njega ne moze nista pametno da se napravi ( pa i ja ), ali kako se samo vrhunski krece sada sa i bez lopte kako mudro igra, vidi se da koristi sve svoje prednosti maksimalno.
                  Nisam hteo da provociram, ako sam vas ubo gde ne treba, izvinite.
                  Murinjo skockao Junajted domacinski pozad su stameni napred efikasni, start sezone odlican, na primer ima Junajted sada vise bodova nego Celsi prosle godine u isto vreme. Ali dzaba kada ima jos jacih.
                  sigpic

                  Always somewhere Miss you where I've been I'll be back to love you again

                  U crnim rupama možeš ludo da se zezaš. Da lebdiš iznad zemlje. Da slušaš rock ´n´ roll.Dozivaš kišu.
                  Ili da mazneš neku lepu ribu. Samo je bezveze kada se probudiš….

                  Comment


                  • Sandu trenutno:

                    Originally posted by Dekinjo
                    Šta mislite da su Livepulu poništili dva čista gola, a Sitiju nisu. Koliki bi bio rezultat? Pa 3:3
                    Originally posted by La Jugoslavia
                    Crvena zvezda je naša, iako je oteta, ona je naša, iako je okupirana. A da je oteta i okupirana, to stoji i to jeste, apsolutno se slažem.

                    Comment


                    • Originally posted by Победа View Post
                      Нама је свеједно
                      Pa mi smo blizi vama nego Sitiju, onda je svima svejedno ali samo dva ili tri vezana kiksa i sve se mijenja. Sad su uzeli cetiri boda u finisu, to su veliki bodovi, tako se osvaja titula.
                      sigpic

                      Comment


                      • Covek hoce da likuje pa sta, nije da nema razloga. Ali ovo prozivanje za Junajtedove navijace zbog prizeljkivanja kiksa mi nikako nije jasno, sta trebamo prizeljkivati sve pobede do kraja prvenstva Sitija posto smo zapravo njihovi navijaci.
                        sigpic

                        Comment


                        • Originally posted by Vladan View Post
                          Provociras naravno. Post ti je totalno nepotreban, zamisli posle svakog kiksa Juventusa ili pobjede Napolija da idem u Seriju A i da postujem na ovaj nacin, bi li to bila provokacija? Naravno da bi. Ali to bi bilo tako nepotrebno. Na kraju krajeva cijela liga ceka kiks Sitija. Svi iza zele da kiksnu i da im se primaknu.
                          Ja ne pisem nakon kiksa Junajteda nego nakon pobede Sitija. A to da svi cekaju kiks Sitija to je tacno. Svi pa i navijaci Junajteda, tako da nikakve neistine nisam izneo.
                          Provokacija bi bila da na primer sada za vikend Arsenal dobije Junajted pa da ja uletim i pocnem da potprckujem.
                          sigpic

                          Always somewhere Miss you where I've been I'll be back to love you again

                          U crnim rupama možeš ludo da se zezaš. Da lebdiš iznad zemlje. Da slušaš rock ´n´ roll.Dozivaš kišu.
                          Ili da mazneš neku lepu ribu. Samo je bezveze kada se probudiš….

                          Comment


                          • Zao mi sto Peponja nema perfektnih cetrnes od cetrnes, steta sto im protiv Evertona nisu dali da igraju dok ne pobede.
                            Originally posted by Dekinjo
                            Šta mislite da su Livepulu poništili dva čista gola, a Sitiju nisu. Koliki bi bio rezultat? Pa 3:3
                            Originally posted by La Jugoslavia
                            Crvena zvezda je naša, iako je oteta, ona je naša, iako je okupirana. A da je oteta i okupirana, to stoji i to jeste, apsolutno se slažem.

                            Comment


                            • Originally posted by Sandugp View Post
                              Ja ne pisem nakon kiksa Junajteda nego nakon pobede Sitija. A to da svi cekaju kiks Sitija to je tacno. Svi pa i navijaci Junajteda, tako da nikakve neistine nisam izneo.
                              Provokacija bi bila da na primer sada za vikend Arsenal dobije Junajted pa da ja uletim i pocnem da potprckujem.
                              Samo si namjerno izdvojio jednu grupaciju, jer si znao da ces dobiti reakcije.
                              sigpic

                              Comment


                              • A sto nisi uleteo sa postom tipa: Conte picko jel si se ponadao?

                                Ali sada si srecan jer diskutujemo o ovome sto si hteo. Uspeo si Svaka cast nema jace

                                Comment

                                Working...
                                X