Announcement

Collapse
No announcement yet.

Premier League & SkyBet Championship 2017/18

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Liverpul ima vremena da odreši kesu i dovede Anćelotija i da pokuša da napravi rezultat.

    Comment


    • Dobar meč. Igrači Newcasle Uniteda u drugom delu poziciono odlično odigrali. Jedina greška bila ona Clarka kad je promašio ceo fudbal. Ja sam zadovoljan bodom.

      Očekujem suspenziju Manea zbog gaženja Joselua.
      "What is a club in any case? Not the buildings or the directors or the people who are paid to represent it. It’s not the television contracts, get-out clauses, marketing departments or executive boxes. It’s the noise, the passion, the feeling of belonging, the pride in your city. It’s a small boy clambering up stadium steps for the very first time, gripping his father’s hand, gawping at that hallowed stretch of turf beneath him and, without being able to do a thing about it, falling in love." - Sir Bobby Robson

      Comment


      • sigpic

        Always somewhere Miss you where I've been I'll be back to love you again

        U crnim rupama možeš ludo da se zezaš. Da lebdiš iznad zemlje. Da slušaš rock ´n´ roll.Dozivaš kišu.
        Ili da mazneš neku lepu ribu. Samo je bezveze kada se probudiš….

        Comment


        • Originally posted by Miki28 View Post
          Dobro je, bod u gostima kod Njukastla je za Liverpul uspjeh...
          Mrceni Kutinjo htio sa Mesijem da igra a dobio Salaha


          Miki28
          Ne lozi se.
          sloboda ili ništa

          Comment


          • Klopp: "We don't feel perfect in this moment - you (journalists) write things and the boys read it and they don't feel too good about it."
            Au, Klop poludio
            sigpic

            Comment


            • sigpic

              Comment


              • Jedna od većih prevara od trenera uz Viljaša Boaša za mene. Prevare za velike stvari u PL. Druga liga trenera svakako.

                Comment


                • Originally posted by Uroš View Post
                  Jedna od većih prevara od trenera uz Viljaša Boaša za mene. Prevare za velike stvari u PL. Druga liga trenera svakako.
                  Mogao bi i Klop u Kinu,ne ide lose Boasu ...da dodam Huande Ramosa,ume Totenhem da ih zabode

                  Comment


                  • Originally posted by Vladan View Post
                    Au, Klop poludio
                    Prso čovek. Sve više me nervira, zaista ne sećam se da je rekao ja sam kriv što ne umem da zategnem odbranu ili ja sam kriv što su igrači fizički iscprljeni u janaru, jedino se sećam da su mu krivi vetar, sudije, novinari, FA itd.

                    Comment


                    • Da je u pitanju bilo koji drugi trener mimo Klopa teško da bi navijači trpili ovakve rezultate.
                      Last edited by Jax Teller; 02-10-17, 04:35.
                      DALE 1992-2020
                      NIKAD ZABORAVLJEN

                      Comment


                      • Ma dobar je trener Klopp, baš dobar. Nije savršen, ali jbg, ko jeste...
                        Samo mene on kao lik opasno nervira. Ne volim pretendere koji pokušavaju da farbaju mediocre širu masu.
                        Glumi avangardnog keršmea, funny lika koji je neki car, korektan, ima carske izjave i gestove.

                        A čim je neka manja frkica, odmah pokaže da je daleko od toga. Dok u situacijama kad je mirna voda, onda usiljeno pokušava da bude precar.


                        U suštini Liverpool ne može da nadje boljeg trenera za njih. Njima treba neka renesansa, senzacija, a to zahteva energiju veliku, a on im je adekvatan za to.
                        On i LFC su mnogo bolji match nego npr LFC i Ancelotti, iako je meni Ancelotti world class trener i stvarno car od lika.
                        Možda samo Simeone...

                        Comment


                        • Originally posted by Победа View Post
                          Prso čovek. Sve više me nervira, zaista ne sećam se da je rekao ja sam kriv što ne umem da zategnem odbranu ili ja sam kriv što su igrači fizički iscprljeni u janaru, jedino se sećam da su mu krivi vetar, sudije, novinari, FA itd.
                          Pa kad ne moze da drzi konce i fokusira igrace, prebaci pritisak sa njih, ali ovo da novinari povrjedjuju mala osjecanja fudbalera koji zaradjuju pola miliona mjeseceno je prilicno zabriinjavajuce i idiotski sto je rekao. Bas cudno sto novinari stvaraju pritisak i to u PL? To se skoro nikad ne desava

                          I ima ono sto sam pricao, kad ide dobro on je sjajan, kad ne ide, onda se katastrofalno ponasa. I tu nema nista harizmaticno zaista. Ja sam zelio prvi Klopa u Mancesteru ali sad mi je drago sto nije dosao, a bilo je jebeno blizu. Prve sumnje su se pojavile kad je Dortmund onako propao i bio u zoni ispadanja na poluszeoni, ali ajde moze da se desi, medjutim ovo sto u Liverpulu radi za sad nista nije bolje od Rodzersa i to je fakat. Stavise gore je.
                          sigpic

                          Comment


                          • Originally posted by Vladan View Post
                            I ima ono sto sam pricao, kad ide dobro on je sjajan, kad ne ide, onda se katastrofalno ponasa. I tu nema nista harizmaticno zaista. Ja sam zelio prvi Klopa u Mancesteru ali sad mi je drago sto nije dosao, a bilo je jebeno blizu. Prve sumnje su se pojavile kad je Dortmund onako propao i bio u zoni ispadanja na poluszeoni, ali ajde moze da se desi, medjutim ovo sto u Liverpulu radi za sad nista nije bolje od Rodzersa i to je fakat. Stavise gore je.
                            Nisam siguran da je bio blizu Mančestera. Sećam se tačno, kao da je juče bilo, da je rekao da odmara godinu dana sigurno posle Dortmunda i da neće nigde da ode. Takođe sećam se koliko je pričao pozitivno o Liverpulu dok je još bio u Borusiji. On je prihvatio da bude trener te sezone samo jer ga je Liverpul hteo, a mogao je da bira i da sačeka Barsu, Real, Mančester, Bajern itd. nebitno.

                            Ne znam da li znaš podatak da je on Mainz uveo u prvu ligu, dobro ih vodio i kasnije ispao iz lige. Slična priča kao s Dortmundom, samo, složićeš se, da je Dortmundu doneo nešto neverovatno i ostavio jak tim i odličnu bazu.

                            Comment


                            • Dortmund moze da se zahvali Klopu sto ih je podigao(vratio) u Evropske velikane, bukvalno je podigao klub za 2-3 stepena. Liveprool je u ocajnoj formi, ali mnogo su se ljudi okomili na Klopa, imamo jedan bod manje od Celsija, pa ne vidim da iko pljuje Kontea non stop. A Celsi je svakako navikao na duplo bolje rezultate u prethodnih 10 godina od Liverpoola, sudicemo na kraju sezone, i dalje je previse rano, ako bude u top 4, i 1/4 finala lige sampiona, za mene je sezona uspesna, samo da se polako vracamo na mapu Evrope, jer bas dugo nismo imali kontinuitet igranja u Ligi Sampiona.
                              sloboda ili ništa

                              Comment


                              • Originally posted by mark it zero View Post
                                Dortmund moze da se zahvali Klopu sto ih je podigao(vratio) u Evropske velikane, bukvalno je podigao klub za 2-3 stepena. Liveprool je u ocajnoj formi, ali mnogo su se ljudi okomili na Klopa, imamo jedan bod manje od Celsija, pa ne vidim da iko pljuje Kontea non stop. A Celsi je svakako navikao na duplo bolje rezultate u prethodnih 10 godina od Liverpoola, sudicemo na kraju sezone, i dalje je previse rano, ako bude u top 4, i 1/4 finala lige sampiona, za mene je sezona uspesna, samo da se polako vracamo na mapu Evrope, jer bas dugo nismo imali kontinuitet igranja u Ligi Sampiona.
                                Pa naravno da neće niko da pljuje Kontea jer im je doneo titulu prošle sezone uz nadrealan broj bodova. Klop nama ništa nije doneo, za sada.

                                Slažem se, 1/4 i top4 u ligi je ok sezona, može se reći uspešna s ovakvom konkurencijom. S

                                Comment

                                Working...
                                X