Announcement

Collapse
No announcement yet.

Premier League & SkyBet Championship 2017/18

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Strašno kad pogledam da napada Čelzi preko Alonsa, a u šesnaestercu najistureniji Kante.

    Siti odličan. A kako i da ne budu, kad se Čelzi uvukao na svoju polovinu. Ne možeš tako protiv Sitija.
    I LOVE HOUSE MUSIC!!

    Comment


    • E moj Konte koliko god da te ja gotivim i postujem ovo ce biti tvoj poraz ako ostane ovaj rezultat. Sraman pristup mecu pre svega, bez napadaca skoro celu utakmicu, nije mi jasno nista sta je zeleo da postigne tim. Kuci igra da uzme bod?
      Dreams are coming true.


      Marcello Lippi: „Usporeni snimci akcija nisu realan fudbal. Svi mi želimo da vidimo Moniku Beluči golu, ali ne želimo da je gledamo kroz rendgen“.

      Comment


      • Nije se on nista specijalno tu osramotio. On je jednostavno covek primenio recept koji mu je prosle godine doneo dve pobede protiv Prevaranata.
        Cak su imali zanimljive prilike igraci Celsija.
        E sada cinjenica je da su se prosle sezone u ta dva poraza Gvardiolini igraci ispromasivali samo tako i cinjenica je da ove igraju znatno pametnije a i bolje pozadi. Samo ta dva faktora su dovoljna da se Siti raduje na kraju za razliku od prethodnih njihovih duela. A o kvalitetu same igre jednog i drugog tima ne mora uopste ni da se govori.
        sigpic

        Always somewhere Miss you where I've been I'll be back to love you again

        U crnim rupama možeš ludo da se zezaš. Da lebdiš iznad zemlje. Da slušaš rock ´n´ roll.Dozivaš kišu.
        Ili da mazneš neku lepu ribu. Samo je bezveze kada se probudiš….

        Comment


        • Originally posted by Adam The Llama View Post
          A mozda navija i za Junajted.
          Ja sam samo hteo da budem siguran u to.

          A on odmah ubada tamo gde me najvise boli, Jax razocarao si me.


          Sent from my HTC One_M8 dual sim using Tapatalk
          Preci ce vam, šta si se odma' tu snuždio.
          DALE 1992-2020
          NIKAD ZABORAVLJEN

          Comment


          • Fascinira nivo spremnosti Sitijevaca.

            Poslato sa NEM-L21 uz pomoć Tapatoka

            Comment


            • Otamendi retard... Pa dje ces sivonjo

              Sent from my LG-H818 using Tapatalk

              Comment


              • Vilijanova najgora možda partija u karijeri. Fabregas nema pojma za šta je danas služio. Čelsi četiri tačna pasa nije spojio.

                Poslato sa NEM-L21 uz pomoć Tapatoka

                Comment


                • Kakav je trener Pep. Totalna dominacija 90 minuta.

                  Nema konkurencije.

                  Comment


                  • Potpuno zasluzeno.


                    Sent from my LG-H818 using Tapatalk

                    Comment


                    • Oduvao Pep Kontea, nema šta. Ovo je 100% Konteov poraz.

                      Valjda će Morata da se ubrzo vrati na teren.
                      I LOVE HOUSE MUSIC!!

                      Comment


                      • Jedva cekam da vidim meceve Sitija sa Totenhemom i Junajtedom. Vrhunski fudbal igraju.

                        Comment


                        • Zasluzena pobeda Prevare i pulena,idemo dalje...utisak otkad se povredio Morata,ko igraca manje da je imao CFC.

                          Leva strana je ocajna sa Alonsom,aj napred i nekako al pozadi bas duva,plus ne znam dal je ovo prvi put da su AK i Rudiger igrali zajedno,kakav god Luiz da je fali dosta

                          Al to je sto je, bice bas problem ako Morata zaglavi duze

                          Comment


                          • Ne vredi plakati za Moratom. Ispada da je Alvaro Čelsi. Jeste veliki hendikep njegova povreda ali sam pristup tekmi i Konteova taktika ne bi upalila ni sa njim da je ostao svih devedeset minuta. Verujem da niko od sumpatizera i navijača Plavaca ne shvata šta je Don Antonio danas želeo.

                            Poslato sa NEM-L21 uz pomoć Tapatoka

                            Comment


                            • Sta bi bilo kad bilo ,taktika pre meca je pravljena sa Moratom ,ko zna kako bi to izgledalo i pri dugim loptama i pri kontrama,ovako bukavlno bez napadaca

                              To je glavna prednost kod Sitija sto jedini od TOP 4 tima ima 2 podjednaka napadaca,nije Morata CFC al nije ni MicuBacu dostojna zamena,pa zamislite da se Kejn povredi ili Lukaku,pakao...al dobro daleko je maj mesec

                              Comment


                              • Morata je izasao u minuti broj 35. Isto je Chelsea igrao i sa njim.

                                Nista Conte nije kriv. Mogao je igrati otvorenije pa bi primo tri. Ovako samo jedan.

                                Comment

                                Working...
                                X