Announcement

Collapse
No announcement yet.

FK Crvena Zvezda 2017/18 live

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by notorious View Post
    Kakav amaterizam. Šta je s Melegom, izgleda da mu radna etika nije jača strana kad ne može u 11 u ovakvoj utakmici.

    I smirite se da vas Brajkula ne bi banovao
    Nemam ja te funkcije, a i nemam srca moju braću da sakatim.

    Comment


    • Ovaj Sumaila neka kombinacija sigurno, i u prvom je stajao 5 metara od igrača u 16, neće taj više vidjeti igre.

      Comment


      • Nije kombinacija nego kocka. Za 4. štopera možeš da se kockaš.

        Comment


        • Zar nije bolja kocka s nekim mladim a nije da ih nemamo

          Comment


          • Originally posted by notorious View Post
            Ovaj Sumaila neka kombinacija sigurno, i u prvom je stajao 5 metara od igrača u 16, neće taj više vidjeti igre.
            Nije loše odigrao prvo poluvreme, pristojno.

            Ali eto, klasičan potez za prosečnog afričkog fudbalera u drugom poluvremenu.

            Comment


            • Babić počinje Trnavu izgleda. Pametno bi to bilo. Gde ovaj Degenek i on je polurupa. A i igra van pozicije. I mislim da Milić neće igrati.

              Comment


              • Originally posted by Brajkula View Post
                Nije loše odigrao prvo poluvreme, pristojno.

                Ali eto, klasičan potez za prosečnog afričkog fudbalera u drugom poluvremenu.
                2x stoji 5 metara od igrača u 16, jednom sretno blokirao, odmah je bio sumnjiv.

                Comment


                • Jako los komentator veceras, te igramo sa Trnavom u sredu te u 65. minutu ulazimo u zavrsnicu utamice. Epske neke izjave.

                  Comment


                  • Bolje Erakovića gurati, neka i kiksa naše je dijete, ali će zato za godinu dvije biti bolji od ovih Sumaila i Degeneka za koje se plaća.

                    Comment


                    • Hahaha to i ja komentarišem upravo za završnicu utakmice. Mentol. Degen..ek...


                      Bolje. Zna i Noto nešto.

                      Comment


                      • Originally posted by Uroš View Post
                        Babić počinje Trnavu izgleda. Pametno bi to bilo. Gde ovaj Degenek i on je polurupa. A i igra van pozicije. I mislim da Milić neće igrati.
                        Sumnjam u to.

                        Btw. Trnava trenutno gubi u svom prvenstvu od Podbrezova 0:1, 70. minut u toku.

                        Comment


                        • Koji je ovaj celavko iz Vozdovca smrad.

                          Comment


                          • I oni odmaraju nekoliko igrača.

                            Comment


                            • Jovančić brat moj. Tako se ponaša igrač Zvezde i lider.

                              Comment


                              • Što bi igrao onda Degenek i Sumaila ovde a ne Babić? Babić igra verujem u to. Degenek je igrao sa bunkerašima, Babić će protiv Trnave.

                                Comment

                                Working...
                                X