Announcement

Collapse
No announcement yet.

FK Crvena Zvezda 2017/18 live

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Ne znam na koju foru, ali Stoiljko je vidno brži nego do pre neki dan .. verovatno će da 'mre u drugom, no dobro, forma se diže/stiže.

    Simić, debi iz snova, mogao je i do het-trika..

    Comment


    • Originally posted by Ganac View Post
      Koštunica je sinonim za neobaveštenost na političkoj sceni Srbije, ja sam samo to preneo na John Dies at the End u vezi razloga za Simića i Uroša (Uroš za Jankovića jer hajde, olakšica je ima Filip igrač i trener zvani iz milošte Murinjo)...
      Momče Ganče Koštunico, "trener" je Aleksandar..

      Comment


      • Dobro igramo, sexy fudbal
        Hated, adored never ignored

        MUFC

        Comment


        • Sta je Simic igrao do juce? To sa tim pricama ne igra nista, ne postoji je malo rigidno stanoviste. Ipak je 95 najbolja nasa mlada generacija, i povratak otpisanih iz te generacije ne moze da skodi, vidi pod Simic. Ocekujem Simica 20 minuta i u utorak ako se otovri prilika. Neverica je dakle sta Simic radi u dresu Zvezde danas, to je za nevericu, sve ostalo je vec vidjeno. ovo za Simica i eventualno sutra jankovica, kao da bingo pokupis na otpadu.
          Last edited by suptil; 04-08-18, 19:01.

          Comment


          • Originally posted by Miki28 View Post
            Dobro igramo, sexy fudbal
            Oooo otkud ti zvezdaš. Vrh brate.


            Suptil prijatelju moj, ne možemo vratiti svakoga ko se posrao po klubu. Možemo li imati malo dostojanstva?

            Comment


            • Originally posted by Uroš View Post
              Oooo otkud ti zvezdaš. Vrh brate.


              Suptil prijatelju moj, ne možemo vratiti svakoga ko se posrao po klubu. Možemo li imati malo dostojanstva?
              Pustite te toalet price patticne. Ja ne kazem da treba Jankovic da se vrati, ja samo kazem da je sa stanovista navijaca i javnosti Simic pokupljen sa otpada i sad su svi zgranuti kako igra. Ako ima nade da se tako desi i sa Filipom onda ok, ako se proceni da je decko prso hvala lepo. Simic ako ovako nastavi bice zlatna koka kluba. Imace Joveljic da uci od Veljka Ja sam zadovoljan vizijom kako sve ovo ide.

              Comment


              • Zvezda i Utd idu zajedno, 2 velikana
                Hated, adored never ignored

                MUFC

                Comment


                • Nije sa otpada ali sigurno nije ni bljesnuo, ali Vladan ima oko sokolovo.

                  Ubedljivo najviše ima junajtedovaca medju zvezdašima bar ove koje znam. Jbg, Nemanja Vidić.

                  Comment


                  • Malo falilo Stojiljko da da gol glavom. Kako ga znam u dušu haha

                    Comment


                    • Originally posted by Uroš View Post
                      Nije sa otpada ali sigurno nije ni bljesnuo, ali Vladan ima oko sokolovo.

                      Ubedljivo najviše ima junajtedovaca medju zvezdašima bar ove koje znam. Jbg, Nemanja Vidić.
                      Od 91 to traje a Vidica volim ko brata
                      Hated, adored never ignored

                      MUFC

                      Comment


                      • Ono sto ja vidim kod Simica je da ulazi u sanse a nije spic, da daje golove a nije spic a sve to na slican nacin kao Mesi.

                        Comment


                        • Nije ni ovaj Sumaila ništa pametniji od Pingponga.

                          Comment


                          • Evooo ga braćala se vraća. A sećam se ko je "kakio" po njemu. Polako, poješće se sve.

                            Jebem ti Frimponga i Sumailu na istom stadionu isto sve. Daj još kog stranca... Kako primamo prvi gol u sezoni zbog debila.

                            Mrš debilu.

                            Comment


                            • Kakav amaterizam. Šta je s Melegom, izgleda da mu radna etika nije jača strana kad ne može u 11 u ovakvoj utakmici.

                              I smirite se da vas Brajkula ne bi banovao

                              Comment


                              • Najsebičnija krila u ligi Radonja i Srna. Ma koliko dobri bili to je to.

                                Comment

                                Working...
                                X