Announcement

Collapse
No announcement yet.

FK Crvena Zvezda 2017/18 live

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • A situacija je, pošto ne znaš,a jelte navijaš, prvaci smo u svim mladjim kategorijama. Ne ide nam loše.

    Comment


    • Prespreman je Simić. Baš se vidi da puca od kondicije i snage. Svaka mu čast.

      Comment


      • I od samopouzdanja, a naš miljenik Meleg igra preko k, nije očekivao ni Ebicilia a kamoli Simića. Doduše od viška glava ne boli.

        Comment


        • V0zd0vajc zbunjen, nisu ovo ocekivali.

          Comment


          • Evo ga brat moj!!!!!!!

            Comment


            • Stoiljkovic za samopouzdanje.

              Comment


              • Namesti mu ovaj as.

                Comment


                • Daće još jedan do kraja, verovatno glavom.

                  Comment


                  • Kakva "ladovina", milina kako igraju drugopozivci.

                    Comment


                    • Dosta igrao sam 2 i 0-3

                      Comment


                      • Domaći trener ili stranac, pre domaći, važno je da je dobar i zvezdaš a takav je samo Miloje. Ali bez domaćih igrača mi smo nula. Ništa. Ništaa. Steanci su samo šlag na tortu ali kuću i temelj čine domaći igrači.

                        Comment


                        • Koliko ima samo Koštunica među navijačima CZv na ovom forumu...ko bi rekao?
                          Spoiler
                          Ako mi časi smrti postanu bliski,
                          I nešto mi se crno oko nozdrva skupi,
                          Kažite drugovima da vojnik Zahar Gorodijski
                          Nije umio da odstupi,
                          Recite da sam, nagutavši se samrtnog vjetra,
                          Pao unapred, a ne unazad,
                          I da je slobode stosedamdesetdva santimetra
                          Uračunato i u moj pad.

                          Comment


                          • Ja ne vidim kako cemo ritam da smanjimo kad bude trebalo posle treceg gola. Ovo kao da je Vozdovac sa drugom ekipom na terenu. Naravno ovo sve raduje, dizemo formu evidentno, ali to znaci i da prvi tim dize formu.
                            Last edited by suptil; 04-08-18, 18:31.

                            Comment


                            • Originally posted by Uroš View Post
                              Voli svako o svemu da piše. Sloboda govora je civilizacijska tekovina. Ali pre nego što nešto napišemo bilo bi lepo da razumemo situaciju. Ti si moj dragi Džone naučio tih 10 tugalica srpskih o menadžerisanju itd i samo vrtiš.

                              Lep savet daješ, timu za koga navodno navijaš, srećom se ne pitaš ništa.

                              Simić iako nije pola Melega više pokazao za 15 minuta nego Meleg na dve utakmice.
                              To nisu tuzbalice, to je surova realnost ( mogu i da ti objasnim kasnije ).Ti nastavi da vredjas igrace tima za koji navijas, pravi PR stoke i kriminalaca sa severa.

                              Comment


                              • Namešteno šta ti je Jedva čekam Partizanov vesnik.

                                Dečko ne spamuj temu, ako imaš neku zamerku žali se moderatorima. Ja mogu i Luku Bojovića da podržavam ako hoću, ne vredjam ja nikoga. Ili spamuješ ili troluješ, lepo je Ganac gore napisao za Koštunice.

                                Ako ne znaš o čemu se radi onda udješ na google ne moraš da nas provociraš ovde.
                                Last edited by Cassius Clay; 04-08-18, 18:33.

                                Comment

                                Working...
                                X