Announcement

Collapse
No announcement yet.

Prelazni rok KKCZ 2017/18

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Veceras u 23:00h reprezentacija Amerike za koju igra nase nadamo se novo pojacanje Ksavijer Manford na Panamerickim igrama igra utakmica prvog kola protiv Paname.Prenos ce biti na FIBA kanalu.

    Comment


    • Originally posted by Heisenberg2207 View Post
      Lista boljih igraca od Vilijamsa:
      -Miller
      -McCaleb
      -Skuni Pen
      -Veseli, ovo je onako iz glave igraci koji su za klasu ili dve ispred Vilijamsa. E sad jos bi se moglo navesti par igraca poput Jenkinsa, Lovernja i jos par njih za koje moze da se diskutuje. A ovo je samo Srbija, igrali su dobri stranci i u Olimpiji, Ciboni, Cedeviti itd. Kada bi se napravila realna lista, prilicno sam siguran da Vilijams ne bi bio u top 10.
      Nalupetao si se i nemoj više... Williams je više zaboravio košarke nego ovi nabrojani što znaju istu. Košarka nije samo udri po obruču, ima nešto i u tome da činiš saigrače boljim nego što jesu, da si produžena ruka trenera na terenu. Taj Williams je mogao da stane pored Radonje i da mu kaže sad igramo to i to. Zašto? Zato!

      Da bi ti plastičnije opisao ko je MWill, ima letnja liga koja se igra svake godine, igraju je mnoge svetske košarkaške zvezde kao i manje poznati igrači. Liga je strašno cenjena jer da nije ne bi se svi ti igrači zajebavali i rizikovali povrede time što je igraju. Prodefilovalo je mali milion igrača, a na sajtu su izbacili listu onih najcenjenijih. Pročitaj pažljivo listu, prebroj koliko tu ima izdvojenih igrača i vidi ko je selektovan. Npr. QMiller je igrao tu ligu, nema ga.

      Comment


      • primecujem da mnogi stavljaju skuni pena u tu neku listu najboljih stranaca u kkcz
        simpatican igrac, i dosta je dao onoj tada zvezdi...ali to sto je kkcz igrao tada i poslednjih par godina su 2 razlicita sveta

        ne moze skuni u istu recenicu sa markusom

        Comment


        • Originally posted by la haine View Post
          Nalupetao si se i nemoj više... Williams je više zaboravio košarke nego ovi nabrojani što znaju istu. Košarka nije samo udri po obruču, ima nešto i u tome da činiš saigrače boljim nego što jesu, da si produžena ruka trenera na terenu. Taj Williams je mogao da stane pored Radonje i da mu kaže sad igramo to i to. Zašto? Zato!

          Da bi ti plastičnije opisao ko je MWill, ima letnja liga koja se igra svake godine, igraju je mnoge svetske košarkaške zvezde kao i manje poznati igrači. Liga je strašno cenjena jer da nije ne bi se svi ti igrači zajebavali i rizikovali povrede time što je igraju. Prodefilovalo je mali milion igrača, a na sajtu su izbacili listu onih najcenjenijih. Pročitaj pažljivo listu, prebroj koliko tu ima izdvojenih igrača i vidi ko je selektovan. Npr. QMiller je igrao tu ligu, nema ga.

          Williams je plej, normalno da zna vise kosarke nego Miller ili Veseli... Covek je retko, bas retko atraktivan igrac, i to ne dozvoljava ljudima da ga realno sagledaju kao igraca, i da shvate da celu karijeru ima ocajne procente suta i za 2 (34,5% kod nas, poredjenja radi, Quinncy je imao oko 60%) i za 3, i puno izgubljenih lopti. O odbrani mislim da ne vredi ni pricati.

          "ima nešto i u tome da činiš saigrače boljim nego što jesu, da si produžena ruka trenera na terenu" - Ponavljam, covek je plej maker. To mu je bukvalno definicija posla.

          A ovo za tu ligu necu ni da spominjem, ako ti mislis da je to ozbiljan argument onda ok.

          Comment


          • @Manny

            Moguce da si pisao, ali ne mogu da se setim.. Kako ti se cini Jonhatan Holmes? Veceras pored Ksavijera (na kome je pun fokus ) obraticu paznju i na njega.. Nije se u Barsi nesto proslavio, a odlican je bio na Teksasu kada sam ga gledao. Bar se meni svidjao.

            Comment


            • Originally posted by Боги View Post
              @Manny

              Moguce da si pisao, ali ne mogu da se setim.. Kako ti se cini Jonhatan Holmes? Veceras pored Ksavijera (na kome je pun fokus ) obraticu paznju i na njega.. Nije se u Barsi nesto proslavio, a odlican je bio na Teksasu kada sam ga gledao. Bar se meni svidjao.
              Dajte link za Amerikance

              Comment


              • Originally posted by Laza Kacanski View Post
                Dajte link za Amerikance
                Stavicu kad bude.

                Comment


                • Originally posted by djuras View Post
                  primecujem da mnogi stavljaju skuni pena u tu neku listu najboljih stranaca u kkcz
                  simpatican igrac, i dosta je dao onoj tada zvezdi...ali to sto je kkcz igrao tada i poslednjih par godina su 2 razlicita sveta

                  ne moze skuni u istu recenicu sa markusom
                  nije isti tim zvezde bio oko skuni pena, i oko marcusa da se ne lazemo. Koliko samo ishitrenih, nerezonskih i promasenih suteva je imao taj covek, a o greskama i odbrani da i ne govorim. Jedva sam cekao da ode iz Zvezde i nisam jedini. Bilo kakav pokusaj prikazivanja istine oko tog igraca je nemoguc usled ogromne kolicine zaslepljenosti vecine forumasa, zbog odredjenog broja look i no look asistencija, pa stoga savetujem sve ostale da sacuvaju svoje zivce i da odustanu od toga.

                  Comment


                  • Da nije taj ozbiljniji neki Morris,nesto...?

                    Comment


                    • Originally posted by Jimi22 View Post
                      Da nije taj ozbiljniji neki Morris,nesto...?
                      Sve je moguce, nista nije izvesno.

                      Comment


                      • Originally posted by mmajstor View Post
                        nije isti tim zvezde bio oko skuni pena, i oko marcusa da se ne lazemo. Koliko samo ishitrenih, nerezonskih i promasenih suteva je imao taj covek, a o greskama i odbrani da i ne govorim. Jedva sam cekao da ode iz Zvezde i nisam jedini. Bilo kakav pokusaj prikazivanja istine oko tog igraca je nemoguc usled ogromne kolicine zaslepljenosti vecine forumasa, zbog odredjenog broja look i no look asistencija, pa stoga savetujem sve ostale da sacuvaju svoje zivce i da odustanu od toga.
                        Vrlo olako svoje nepoznavanje kosarke nazivas istinom a manjak ljubavi prem tom sportu zaslepljenoscu vecine forumasa. To sto si ti dunster ne znaci da treba da vredjas ljude koji drugacije misle i vole kosarku, to je ipak tvoja licna stvar.
                        Everyone is entitled to his own opinion, but not to his own facts. - Daniel Patrick Moynihan

                        Comment


                        • Originally posted by Боги View Post
                          @Manny

                          Moguce da si pisao, ali ne mogu da se setim.. Kako ti se cini Jonhatan Holmes? Veceras pored Ksavijera (na kome je pun fokus ) obraticu paznju i na njega.. Nije se u Barsi nesto proslavio, a odlican je bio na Teksasu kada sam ga gledao. Bar se meni svidjao.
                          @Bogi

                          Pazi ukratko on je combo krilo (SF/PF) za neke NBA standarde ali u Evropi bi mogao da igra iskljucivo PF, i za modernu kosarku je dobra stretch opcija. Losiji je suter od Quincija, i definitivno bolji defanzivac pogotovu ako switchuje na nize igrace. Nije tako eksplozivan ali je mnogo snazniji. Ono sto takodje radi bolje od Quincija je da 1 na 1 moze do kraja da sjebe maltene bilo koje krilo u Evroligi bez problema sa loptom u rukama. Takodje stretch 4ke ce imati problema s njim ako ih postuje a i na ofanzivnom skoku gde je jako aktivan. S druge strane zonska odbrana je bas tanak, mnogo ispada na help defense, prilicna crna rupa za loptu kad mu je spustis jer ce tesko da je doda nekom, takodje defanzivni skok je problematican. Moze tranziciju da odigra dobro. Mora da poradi dosta na kretanju bez lopte.

                          Iako on u igri ima dosta nekih rupa, ono sto su mu prednosti jesu na elite nivou za EL kosarku. Realno bi nam bio uz Feldeina odmah nosioc. Uz to mislim da on i Jankovic nisu identicni igraci i bili bi komplementarne 4ke, i cak mogli da igraju zajedno u small ball postavama.
                          Last edited by MannyCalavera; 28-08-17, 20:44.

                          Comment


                          • To je to, tako sam ga i ja zapamtio. Nadam se da je od onda i koledz dana jos napredovao. Tj, siguran sam da jeste. Nista, navijamo da pokupe nasi njega i iks mena u paketu

                            Jel gledas veceras?

                            Comment


                            • Originally posted by Heisenberg2207 View Post
                              Lista boljih igraca od Vilijamsa:
                              -Miller
                              -McCaleb
                              -Skuni Pen
                              -Veseli, ovo je onako iz glave igraci koji su za klasu ili dve ispred Vilijamsa. E sad jos bi se moglo navesti par igraca poput Jenkinsa, Lovernja i jos par njih za koje moze da se diskutuje. A ovo je samo Srbija, igrali su dobri stranci i u Olimpiji, Ciboni, Cedeviti itd. Kada bi se napravila realna lista, prilicno sam siguran da Vilijams ne bi bio u top 10.
                              Kakav crni skuni pen. Nemij da se zajebavamo. Drugo da li se gleda ko je vise postigao u karijeri ili ko je najbolje igrao dok je bio u zvezdi?
                              Veseli u partizanu nije dostigao svoj zenit. O lovernju da ne pricam. Po uticaju na igru tima i kvalitetu jedino se mogu meriti mccalleb i miller. Po reputaciji pre dolaska verovatno niko

                              Originally posted by Боги View Post
                              Veceras u 23:00h reprezentacija Amerike za koju igra nase nadamo se novo pojacanje Ksavijer Manford na Panamerickim igrama igra utakmica prvog kola protiv Paname.Prenos ce biti na FIBA kanalu.
                              Pa cekaj ti rece da se juri neko ozbiljnije ime?

                              Comment


                              • Originally posted by taliesin View Post
                                Vrlo olako svoje nepoznavanje kosarke nazivas istinom a manjak ljubavi prem tom sportu zaslepljenoscu vecine forumasa. To sto si ti dunster ne znaci da treba da vredjas ljude koji drugacije misle i vole kosarku, to je ipak tvoja licna stvar.
                                Gospode kakav komentar... Kao prvo, ti si bukvalno priznao ovo sto si boldovao u njegovom komentaru, a to je da ljudi ne mogu realno da sagledaju igracke kvalitete Williamsa usled izuztne atraktivnosti koju on kao kosarkas poseduje. A drugo, ne razumem na osnovu cega si ti zakljucio da on ima "manjak ljubavi prema sportu"? I onda jos na kraju kazes kako ne treba da vredja forumase, a bukvalno u istoj recenici ti njega nazivas dunsterom

                                Comment

                                Working...
                                X