Announcement

Collapse
No announcement yet.

Prelazni rok KKCZ 2017/18

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by Johnny Rotten View Post
    Jesi gledao Wilbekina na Floridi?

    Послато са PSP7551DUO уз помоћ Тапатока
    Ne, gledao sam ga dvije sezone u Evroligi što je po meni više referentno jer i mi igramo u tom takmičenju, i vidio dovoljno. On je ekstra igrač ali nije on razigravač, niti je onaj igrač kakvog svi spominju koji treba da "poveže", kako oni kažu, tim. Ubosti njega bi bilo odlično, ali od njega se ne može očekivati 7+ asistencija u prosjeku.

    Comment


    • E pa malo je falilo da nam pleja igraju Nejt - Vasa. Zapravo nije malo, falilo je da SD izmiri obaveze prema KK koje nisu nimalo male. Nagomilane u 3godine koliko se ne isplacuju.

      Comment


      • Originally posted by Genije10 View Post
        Ne bi smo. Jer bi Pulen bio eliminisan do Nove Godine poznajuci Radonjica.
        Nije kosarka menadzer. Pa gledas sut igracu, ptodor, finisiranje na obrucu itd.. Postoje i drugi faktori ukljuceni u sve to.

        Ali da se zanemari to. Pulen trazi 500 za sezonu i to 500posle obaranja cijene sa 600k. Covicu dq se spustio na 400odmah bi ga potpisao, jer ga on gotivi.
        Pulen ne moze na ovaj roster. On je igrac za drugu petorku jakog EL kluba, gdje ce da odrzava tempo igre.

        Covicu nije niko kriv sto je cekao da uzme prvog pleja poslednjeg, pa se opcije smanjile.
        Iz druge ruke znam da je Micic imao dogovor sa Zvezdom. Medjutim sudbina kluba je bila neizvjesna i dalje je, ako mene pitate. Pa je Micic prihvatio tada dobru ponudu Zalgirisa.
        Da nije bilo onih turbulencija, da je Zvezda dobila obecani novac Micic bi sada bio prvi plej, Kuzmic na centru i Dejan na klupi
        nije morao pulen, mogao je i micic da ostane prosle godine. a sta micic se dokazao na kaljenju pa bi ga dejo sad uzeo nazad?

        Comment


        • Originally posted by Bastia33 View Post
          Kako možemo tražiti pass-first pleja i odbijati Pullena zato što to nije, a onda predlagati Wilbekina?
          Ne odbijamo mi nego klub . Za Pulena je glavni problem karakter. A Vilbekin je i dobar passer, all in one. Ako smo platezno sposobni za njega ja se ne bi razmisljao.

          Comment


          • Originally posted by Bastia33 View Post
            Ne, gledao sam ga dvije sezone u Evroligi što je po meni više referentno jer i mi igramo u tom takmičenju, i vidio dovoljno. On je ekstra igrač ali nije on razigravač, niti je onaj igrač kakvog svi spominju koji treba da "poveže", kako oni kažu, tim. Ubosti njega bi bilo odlično, ali od njega se ne može očekivati 7+ asistencija u prosjeku.
            Itekako jeste razigravac. Idealni plejmejker. U Dacki je na 3 asistencije po mecu, ali bez problema moze ici na 6-7.

            Послато са PSP7551DUO уз помоћ Тапатока

            Comment


            • Originally posted by Johnny Rotten View Post
              Itekako jeste razigravac. Idealni plejmejker. U Dacki je na 3 asistencije po mecu, ali bez problema moze ici na 6-7.

              Послато са PSP7551DUO уз помоћ Тапатока
              Dao Bog da je tako, i da što duže ostane bez kluba u EL pa da pada ta cijena

              Comment


              • Micic je domaca opcija. Zato je mast baj za Zvezdu koja zeli da uvijek ima roster vecinski pomunjen domacim igracima. I da su se pare dobile Micic, Nej, Kuzmic i Dejan bi bili tu i dalje.
                Zvezda bi igrala top 8 da je Jovic bio zdrav i to bi se borila za prednost domaceg terena u plejofu.

                Comment


                • Dobro to sta bi bilo kad bi bilo je sad gotovo. Novi ciklus i sve to. A Vasa/Nejt kombo i mi nije nesto da mi je tolko zao. Za Kuzmu i Deju sa druge strane

                  Comment


                  • po meni je wilbekin tek prosle godine sazreo kao igrac. mozda bi to trebalo uzeti u obzir kad se razmatra plej sa koledza. prva evropska sezona u arisu mu nije licila ni na sta. cak i prva u faki videlo se dosta nezrelosti u igri, teskih suteva i nerezonskih poteza. ono sto je odigrao prosle godine narocito u drugom delu sezone je bilo odlicno. pri tom ne treba zanemariti njegovu igru u odbrani.

                    Comment


                    • A Markel Brown?Koliko vidim jos je slobodan a bio je prosle sezone u Himkiju

                      Comment


                      • Eto, onda smo resili... Bogi, prenesi info da je forumski auditorijum odabrao Vilbekina, pa nek zavrse to za dan, dva

                        Comment


                        • Ja bih najradije ukrao Aaron Crafta Monacu

                          Comment


                          • Originally posted by Vatrogasac View Post
                            A Markel Brown?Koliko vidim jos je slobodan a bio je prosle sezone u Himkiju
                            dobar igrac ali cista dvojka

                            Comment


                            • Originally posted by MannyCalavera View Post
                              Ja bih najradije ukrao Aaron Crafta Monacu

                              jel popravio sut?

                              Comment


                              • Ravno 30% prosle sezone za tri. Tako da ne.

                                Comment

                                Working...
                                X