Announcement

Collapse
No announcement yet.

Prelazni rok KKCZ 2017/18

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by MannyCalavera View Post
    Stefan sada i od pre par godina nije isti igrac. Izgubio je Pefi dosta na agilnosti i brzini, mada je u drugim aspektima igre napredovao dosta. Jaci je od Gossa ali brzi/eksplozivniji nije...
    Markovic je mnogo jaci, sa svojih 2m i skoro 100kg,tesko da postoji jaci plej u evropi.Goss je brzi,ali ne puno.Ali,poenta stoji da Goss nije slab za Evropsku kosarku sto se tice fizikalija.

    Comment


    • Nije ni dres..

      Suzavamo krug

      Comment


      • Pogledajte utakmicu Zvezda - Fener ... što više puta- to bolje.
        Nije mi cilj da sedim na klupi i da pričam da sam NBA igrač. Kad napunim četrdeset godina i prestanem sa košarkom,
        biće mi draže ako budem sav izlomljen od igranja, nego da budem krepak i čio jer sam karijeru proveo sedeći. - Marcus Williams

        Comment


        • Znači Pero

          Comment


          • Originally posted by Decembarski View Post
            Znači Pero
            Uhh kakav bi to samar bio.

            Comment


            • Mozda se zet vratio?

              Comment


              • Mozda se Udoh pokajao sto je otisao u Amerike...to bilo u skladu sa ocekivanjima "prosecnog" navijaca Zvezde
                "A football team is like a piano. You need eight men to carry it and three who can play the damn thing." Shankly

                Comment


                • Originally posted by Valensija View Post
                  Mozda se zet vratio?

                  Comment


                  • Originally posted by ZvezdaIznadSvega View Post
                    Mozda se Udoh pokajao sto je otisao u Amerike...to bilo u skladu sa ocekivanjima "prosecnog" navijaca Zvezde
                    Ima jaca teorija zavere Brat Sloukas twitnuo Bogdanovicu da stize u BG (naravno u pitanju je repka )

                    Comment


                    • Originally posted by ZvezdaIznadSvega View Post
                      Mozda se Udoh pokajao sto je otisao u Amerike...to bilo u skladu sa ocekivanjima "prosecnog" navijaca Zvezde
                      Gde cemo onda sa planiranim Ajonom?
                      Ja sam covek fin i suptilan.

                      Comment


                      • Originally posted by Decembarski View Post
                        Znači Pero
                        Ma ne to, hteo sam da se nadovežem na Abrahamov post ...
                        edit:
                        kad upadate bez kucanja
                        Last edited by kankkunen; 08-08-17, 18:00.
                        Nije mi cilj da sedim na klupi i da pričam da sam NBA igrač. Kad napunim četrdeset godina i prestanem sa košarkom,
                        biće mi draže ako budem sav izlomljen od igranja, nego da budem krepak i čio jer sam karijeru proveo sedeći. - Marcus Williams

                        Comment


                        • Pero na poziciji ciganin sam do koske

                          Comment


                          • NGW definitivno...

                            Comment


                            • Comment


                              • Ljubav, sloboda i osmeh i sreća i suza i mržnja i tuga i strah.

                                Comment

                                Working...
                                X