Announcement

Collapse
No announcement yet.

Prelazni rok KKCZ 2017/18

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by Laza Kacanski View Post
    Pa imao je u Lokomotivi 800.000. Bar se tako pisalo.
    Ne mogu se upoređivati plate po Rusiji i u kontinentalnom delu Evrope.
    A ne znam zašto on uvek mora da prenese loptu, zašto ovde Perperoglu recimo ne prenese loptu, pa onda je da Filipu... Mnogo se vremena gubi tako!

    Comment


    • Ne smemo da se zezamo i da stavimo na kocku titulu u aba ligi,moramo nekoga da dovedemo pre svega jer mislim da pero ne moze da izdrzi...ako nema jake petice dovesti cetvorku i ako zagusti milla na 5 pomeriti...mislim da se ceka utakmica sa futurom,ako tu puknemo covic ce panicno da reaguje,samo se bojim da ne dodje neki novi lipovij

      Comment


      • 950k je bila plata Rocestiju u Lokomotivi,toliko je i nama prvi put kada smo zvali trazio i onda smo ga pokupili posle mesec-dva za 450k sa bonusima cini mi se.
        Evo recimo primera,Iverson da je dosao prvi put kada smo ga zvali,prosao bi kompletne pripreme,a igrao bi za 30 k mesecno.
        Da dodje recimo u ovom momentu,igrao bi za plafon 150k do kraja sezone,sto nisu velike pare moj dekkarde relativno,a doneo bi kvalitet...

        Comment


        • 950k? Meni se čini da se spominjalo da je igrao za 1,2 mil. a da je potpisao za nas za 250k + izlaz u NBA
          “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

          Comment


          • Originally posted by dekkard View Post
            950k? Meni se čini da se spominjalo da je igrao za 1,2 mil. a da je potpisao za nas za 250k + izlaz u NBA
            Jeste ima klauzula za NBA ali ne izlaz nego da moze na IZLET u NBA da pogleda neki mec.

            Comment


            • Originally posted by Laza Kacanski View Post
              Meni je interesantno da smo jurili Ajversona a doveli Lesora totalnu suprotnost.
              Evo Alimpije izjavi da smo hteli Micova.
              Mi jesmo jurili Ajversona, on je bio skoro i potpisan (isto vece kada i JJ), covek je definisao sve stavke u ugovoru, udario paraf samo je jos falio i palcem da overi ugovor.Kada se pogleda koji su centri od iskustva bili slobodni a u skladu sa nasim plateznim sposobnostima Iverson je bio prva i poslednja opcija. Lesort je dosao u kombinaciju tek posle 15 dana, a i dalje ne vidim toliku kolicinu kritike na potez dovodjenja Lesorta. On je trenutno drugi ofanzvini skakac El (odmah iza Stimca), igrac koji je mnogo vise cenjen u Evropi od strucnjaka nego od nase publike,najmladji nas clan i jedini za koga se moze reci da mozemo neke pare zaraditi u buducnosti. Trogodisnji ugovor sa otvorenim obestecenjem a ne unapred definisanim. To sto smo mi kao navijaci postavili visoke ciljeve ili standarde za svakog igraca pa kada on to ne ispuni to nam je odmah promasaj a svaki onaj sto nije kod nas u timu a bio je zelja je Bog otac je druga stvar i ne trebamo se vracati na to stalno. Da je dosao Iverson, verujem da Lesort ne bi bio kod nas, kao i da smo potpisali Gossa ne bi gledali Rochestija.

              Comment


              • U DUHU PRAZNIKA, PREKINITE SA MEDJUSOBNIM PREPUCAVANJIMA NA LICNOM NIVOU. HVALA!
                "Brini se više za svoju savest, nego za svoj ugled. Jer savest je ono što ti zaista jesi, a ugled je ono što drugi misle o tebi. A ono što drugi misle o tebi… to je njihov problem."
                Meša Selimović

                Comment


                • Rocesti je najbolji i najtalentovaniji stranac u dresu KK CZ i dobili smo ga debelo ispod cene to je evidentno

                  Comment


                  • Rocesti je napadacki samo najtalentovaniji igrac kod nas, odbrana mu je blago reci uzas. Zato i nije dobro prolazio u jacim timovima..Nema po meni pobednicki mentalitet,odradi sve kako treba ali ga ne vidim kao nekog ko ce doneti titulu da budem iskren...Odradice on svoje ali nama uspeh zavisi od timske igre...

                    Lesort ne bi dosao da je dosao Ajverson? Ne bih se slozio sa tim, dolazak centra je po meni resen onog momenta kad je Pera potpisao i to je po meni bio neki iznudjen deal, posto verovatno nam nije bio pik dok se nije desilo to sa Fenerom da im ne treba...

                    Lesort je idealan back up centar da unese energiju na teren. Promasili smo u par stvari. Prva je back up PG, druga sto nemamo startnu peticu a treci sto smo doveli Keselja kojeg jos uvek placamo ni sam Bog ne zna zasto. Najveca opet je greska sto smo na ovakav tim doveli neiskusnog trenera, videcemo kako ce delati kad se tempira forma i kad se bude odlucivalo za titulu...Mada kazem imamo najjaci tim u ligi, tj najjace pojedince to je definitivno ..
                    3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
                    6× Montenegrin League champion (2007–2012)
                    3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
                    2× German League champion (2018, 2019)
                    6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
                    4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
                    2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

                    Comment


                    • Originally posted by LosmiSK View Post
                      Rocesti je napadacki samo najtalentovaniji igrac kod nas, odbrana mu je blago reci uzas. Zato i nije dobro prolazio u jacim timovima..Nema po meni pobednicki mentalitet,odradi sve kako treba ali ga ne vidim kao nekog ko ce doneti titulu da budem iskren...Odradice on svoje ali nama uspeh zavisi od timske igre...

                      Lesort ne bi dosao da je dosao Ajverson? Ne bih se slozio sa tim, dolazak centra je po meni resen onog momenta kad je Pera potpisao i to je po meni bio neki iznudjen deal, posto verovatno nam nije bio pik dok se nije desilo to sa Fenerom da im ne treba...

                      Lesort je idealan back up centar da unese energiju na teren. Promasili smo u par stvari. Prva je back up PG, druga sto nemamo startnu peticu a treci sto smo doveli Keselja kojeg jos uvek placamo ni sam Bog ne zna zasto. Najveca opet je greska sto smo na ovakav tim doveli neiskusnog trenera, videcemo kako ce delati kad se tempira forma i kad se bude odlucivalo za titulu...Mada kazem imamo najjaci tim u ligi, tj najjace pojedince to je definitivno ..
                      Rocesti je los defanzivno iskljucivo zbog svojih fizickih predispozicija.
                      Rocesti je najbolji napadac na spoljnim pozicijama,bolji je skorer od svakog stranca koji je igrao kod nas.
                      Meni je smesno kada pojedini M-Willa porede sa njim.
                      M-Will je veliki kosarkaski znalac,sjajan plej(nista manja rupa u odbrani nego Rocesti iako je dosta snazniji i visi od njega),ali napadacki gledano,suterski,on je smesan za Rocestija.
                      To govori i to da je kod nas imao 10 poena po mecu u EL,a sutirao je iz igre velicanstvenih 31.7%.

                      Comment


                      • Originally posted by Jimi22 View Post
                        Rocesti je los defanzivno iskljucivo zbog svojih fizickih predispozicija.
                        Rocesti je najbolji napadac na spoljnim pozicijama,bolji je skorer od svakog stranca koji je igrao kod nas.
                        Meni je smesno kada pojedini M-Willa porede sa njim.
                        M-Will je veliki kosarkaski znalac,sjajan plej(nista manja rupa u odbrani nego Rocesti iako je dosta snazniji i visi od njega),ali napadacki gledano,suterski,on je smesan za Rocestija.
                        To govori i to da je kod nas imao 10 poena po mecu u EL,a sutirao je iz igre velicanstvenih 31.7%.
                        Druze nije napad samo dati kos i procenti suta. Mwill je razigrao ceo tim. Pola igraca da mu sliku drzi iznad kreveta te sezone. Bio je general na terenu i cinio igrace boljim. Koga Rocesti cini boljim sem naravno sebe i Alimpija...Pa sem toga on je unapredio Jovica, ne bi imali Jovica da nije bilo Mwilla, bar ne na tom nivou.

                        Rupe su oboje ali nije bas samo do fizike, ispada on non stop...zato ga i salje na klupu Alimpije, a nije to samo zbog fizike i ako je ona bas presudna u njegovom slucaju...ali generalno on i Bjelica su po meni od ovih vodecih igraca ubedljivo najlosiji u odbrani...
                        3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
                        6× Montenegrin League champion (2007–2012)
                        3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
                        2× German League champion (2018, 2019)
                        6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
                        4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
                        2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

                        Comment


                        • Rocesti i Bjelkan nisu defanzivne rupe vec krateri.

                          Comment


                          • Rocesti toliko daje u napadu da mu je u odbrani sve oprosteno,a ume i da iscacka i ukrade po koju loptu tako da nije bas toliko ocajan...da je dobar defanzivac ne bi sigurno igrao kod nas vec bi igrao nba

                            Comment


                            • Rocesti je kroz karijeru bio sasvim dobar asistent. Posebno iz pika.
                              Svojevremeno je od Parahuskog ,,napravio,, jednog od najboljih centara u Evropi. Ta njihova igra 2 na 2 bila je preslikana igri Bobija i Vilijamsa.
                              Sada mi pik end rool igru bukvalno nemamo, nemamo igru unutra, igramo dosta siroko u napadu, nema prodora, povratnih pasova te otud i nesto drugacija uloga Rocestija koji mnogo vise gleda ka kosu nego ka saigracima.

                              Comment


                              • Originally posted by LosmiSK View Post
                                Druze nije napad samo dati kos i procenti suta. Mwill je razigrao ceo tim. Pola igraca da mu sliku drzi iznad kreveta te sezone. Bio je general na terenu i cinio igrace boljim. Koga Rocesti cini boljim sem naravno sebe i Alimpija...Pa sem toga on je unapredio Jovica, ne bi imali Jovica da nije bilo Mwilla, bar ne na tom nivou.

                                Rupe su oboje ali nije bas samo do fizike, ispada on non stop...zato ga i salje na klupu Alimpije, a nije to samo zbog fizike i ako je ona bas presudna u njegovom slucaju...ali generalno on i Bjelica su po meni od ovih vodecih igraca ubedljivo najlosiji u odbrani...
                                Niko i ne kaze to DRUZE!
                                Samo kazem da je Rocesti bolji skorer od njega 3 puta i bolji suter,niko nije rekao da je to sve i sva u napadu!

                                Comment

                                Working...
                                X