Announcement

Collapse
No announcement yet.

Prelazni rok KKCZ 2017/18

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • za igraca koji ce provesti maksimum dve godine u zvezdi upside je potpuno nebitan. on ce ga dostici sa 27, 28 negde daleko od zvezde. ja u njegov upside nisam toliko ni uveren. decko je talentovan to je nesumnjivo, ali pitanje je hoce li ostvariti avoj potencijal i koliki je on zaista. on u nba nema sta da trazi. centarska linija delavera je jaca od njega o fili da ne pricamo. to sto je draftovan apsolutno nista ne mora da znaci. meni se cini da smo se mi vise vodili nekom idejom da ga sledece ili za dve godine zavalimo kao boldena nego njegovim trenutnim kvalitetom.
    Sve ostalo si pogresno citirao ili protumacio. A to da ostaju upisi ne moramo uopste da cekamo do kraja. prvo si pisao da necemo imati nijednu, pa da cemo imati jednu pa dve pobede, a mi imamo vec tri na gostovanjima
    Last edited by NateHuffman; 01-01-18, 19:02.

    Comment


    • Originally posted by Nene95 View Post
      Jel se to spominje neko pojacanje?
      Jel se nekad ne spominje?
      A ne znam zašto on uvek mora da prenese loptu, zašto ovde Perperoglu recimo ne prenese loptu, pa onda je da Filipu... Mnogo se vremena gubi tako!

      Comment


      • Brat Djamil kontaktiran na twitteru [emoji41][emoji41][emoji41]

        Sent from my Redmi Note 4 using Tapatalk

        Comment


        • Mogao bi Covke da se otvori,nova godina je ipak...
          Makar to bio i brat Djambi...

          Comment


          • Zaista ne vidim slobodnog a nama dostupnog centra koji bi bio pojacanje za ekipu.

            Comment


            • Sto mora biti slobodan?
              Moze biti recimo neko ko ima EL izlaz i slicno...

              Comment


              • omiljena tema svih nas. Da nje nema, pitaj Boga kako bi ubijali vrijeme

                Comment


                • Jbg,cigani smo mi...
                  Non stop bi ne sto ispravljali,menjali,daj ovog,daj onog,otpustaj ovog...

                  Comment


                  • Originally posted by MannyCalavera View Post
                    Brat Djamil kontaktiran na twitteru [emoji41][emoji41][emoji41]
                    Nije mi cilj da sedim na klupi i da pričam da sam NBA igrač. Kad napunim četrdeset godina i prestanem sa košarkom,
                    biće mi draže ako budem sav izlomljen od igranja, nego da budem krepak i čio jer sam karijeru proveo sedeći. - Marcus Williams

                    Comment


                    • Miško rekao da nema prepreke da Zagorac od leta bude član Partizana ne znam da li je za ovde ili za Pomračenje uma...
                      “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

                      Comment


                      • Ma jebo brata Djamila...
                        Covek mi deluje kao pokretna neatleticna pihtija koja zna da se guzi,a pritom je undersize...

                        Comment


                        • Daj neko nek rokne Jimmyja, cist blasphemy

                          Sent from my Redmi Note 4 using Tapatalk

                          Comment


                          • Originally posted by Jimi22 View Post
                            Ma jebo brata Djamila...
                            Covek mi deluje kao pokretna neatleticna pihtija koja zna da se guzi,a pritom je undersize...
                            ovo je za ban, momentalno ...

                            Kakva je to elegancija i lakoća ...
                            Nije mi cilj da sedim na klupi i da pričam da sam NBA igrač. Kad napunim četrdeset godina i prestanem sa košarkom,
                            biće mi draže ako budem sav izlomljen od igranja, nego da budem krepak i čio jer sam karijeru proveo sedeći. - Marcus Williams

                            Comment


                            • Pa tebra kako mislite da neki iole ozbiljan centar bude slobodan u januaru mesecu?
                              Nama je svakako potreban igrac koji ce da nam donese unutrasnju igru...da nije ajon,ali da nije ni jovanovic...neki osrednji cisto da nam donese novu opciju u napadu,pokupi neki skok i da nam bude neka vrsta osiguranja ako pero lipse kojim slucajem...znaci neki igrac za 150.000e,za jedno 5 meseci ugovora i to je to...cisto doselekcije radi,ne mora da bude sad neka abnormalna zverina sa 15p 10sk i 2rampe po mecu...jer ako bi mi imali nekog ko moze sa niskog posta da isppruci bili bi opasniji mnogo,pogotovo ako ume pik da igra...

                              Comment


                              • On mi je vise za neki F8 FIBA LS tim.

                                Ovaj batica je za nas...
                                https://www.youtube.com/watch?v=XtMmohCNSYU

                                Comment

                                Working...
                                X