Announcement

Collapse
No announcement yet.

Prelazni rok KKCZ 2017/18

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Ja kazem da je Volters bio treci plej. Prost razlog koji to kaže je ko je koliko igrao kada je Jovic bio u autu. Je l' Djenka bio startni plej sa 25+ min? Jeste.
    Kada Jovic nije bio povredjen igrali su gro minuta on i Dzenkins u istoj postavi. Cak i kada je Jovic bio povredjen Volters je igrao oko 17-18 minuta u proseku, a Djenka cak i 37 i po minuta protiv Olimpijakosa na primer. Volters igrao 16 i po taj mec. To sto je uzeo velike pare za svoju ulogu je irelevantna stvar. I Bjelica je dobio 350k evra prosle godine, pa ga to ne cini bitnijim. Volters je bio promasaj i u klubu niko nije bio zadovoljan nesto posebno. Bez igre iz pika, bez kreacije, prosecnog suta i solidnog floutera. Skolski igrac EC nivoa. Nista vise.

    Comment


    • mocart pise da je zagorac definitivno u partizanu...

      Comment


      • Originally posted by Dubiozni goblin View Post
        Ja kazem da je Volters bio treci plej. Prost razlog koji to kaže je ko je koliko igrao kada je Jovic bio u autu. Je l' Djenka bio startni plej sa 25+ min? Jeste.
        Kada Jovic nije bio povredjen igrali su gro minuta on i Dzenkins u istoj postavi. Cak i kada je Jovic bio povredjen Volters je igrao oko 17-18 minuta u proseku, a Djenka cak i 37 i po minuta protiv Olimpijakosa na primer. Volters igrao 16 i po taj mec. To sto je uzeo velike pare za svoju ulogu je irelevantna stvar. I Bjelica je dobio 350k evra prosle godine, pa ga to ne cini bitnijim. Volters je bio promasaj i u klubu niko nije bio zadovoljan nesto posebno. Bez igre iz pika, bez kreacije, prosecnog suta i solidnog floutera. Skolski igrac EC nivoa. Nista vise.
        Đenka jeste bio prvi plej kad se Jović povredio i to je po meni bila Radonjina greška, jer je Volters bio logično rešenje da bude prvi plej u toj situaciji. Bez premca najbolji ball handling je imao u onoj ekipi, nije imao asistencije iz pika ali je imao u svim ostalim situacijama, bolji šut za tri od Jovića, nije se ispucavao ali je itekako umeo da pogodi u prelomnim trenucima.O brzini da i ne pričam, ono što je vidljivije uživo nego na TV-u je da je često imao situacije polukontre, tri na dva, četiri na tri i Radonja traži da se uspori i odigra pozicioni napad a vidiš da je plej ko stvoren za bržu košarku. Ono čemu skidam kapu Radonji što mu je znatno unapredio odbranu, ali sve u svemu Volters je jako školovan igrač i što je najbitnije bio je ko sunđer, potpuno je svoju igru podredio ekipi.
        “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

        Comment


        • Mozes ti reci da je zemlja ravna ali prosto to nije tacno. Volters bio promasaj, pa imao je odlicnu ulogu za back up PG, pogledaj zadnje 4-5 godine I reci kojeg si to boljeg PG imao..Pogledaj statistiku I doprinos timu. Pa se ovde vrati I reci koji je igrac odigrao bolju ulogu rezervnog plejmejkera I da li smo imali boljeg
          3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
          6× Montenegrin League champion (2007–2012)
          3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
          2× German League champion (2018, 2019)
          6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
          4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
          2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

          Comment


          • 1. *ebo vas goss vise
            2. da, kosta isto kao radicevic, jbg. i qmill je kostao isto kao bjelica. cirbes pola bjelice. nepravda jbg
            3. ne znam odakle vam ideja da bi NWG za iste pare igrao 2-3 puta manje minuta u zvezdi
            4. volters >> radicevic. jbg

            e, da...*ebo vas goss vise

            Comment


            • Za Gosa ne znam al da nas jb. ostali od Miška, KSS do vlasti državne baš jb... Evo Zagorca kod "sirotinje". Uklopiše im se u taj sirotinjski budžet Zagorac, Miler, Gos, Samjuels...

              Comment


              • Ma to je odlicno...sad sam ubedjen da cemo i mi nesto pazariti......a i bice sladji "Kalemegdan u junu"...nije mi slatko ono od prosle sezone, nije to to kad se titula ne osvaja protiv najveceg rivala...
                "A football team is like a piano. You need eight men to carry it and three who can play the damn thing." Shankly

                Comment


                • Prvo, mozda sam staromodan, ali ja ne volim igrace koji igraju na kecu, a u stvari su bekovi u telu pleja. Da, zato sam mozda lud, ali pre bih uzeo Vasu Micica nego Voltersa, koliko god kose mi opalo zbog Vasilija. Mozda sam subjektivan, ali igrac koji igra na pleju, a nema igru iz pika, nema neki prodor i nije opasan suter nije moja "soljica caja". Imas Jovica koji je doktor pikenrola i odbrane, pa vidi kakva je igra tima bila kada je on na klupi. Individualno, individualno i jos individualnije.
                  Da li je zemlja okrugla nemam pojma, nisam isao dalje od 10 000 metara visine da vidim, ali crno na belo imas da je Nejt Volters bio treci plej Crvene Zvezde i da je cak imao meceve na kojima je igrao okruglo 10 minuta, sa sve Jovicem koji lezi i gleda iz svog kreveta.
                  Jos jedno da li - je to pametna odluka? Po meni jeste, jer je napad bio nemerljivo opasniji sa Dzenkinsom na kecu, Lazicem na dvojci i Dangubom na 3. Tranzicija do maksimuma, prodor Djenka, spot ap Laza, poludistanca Dangubic i Djenka.

                  Comment


                  • Originally posted by Daba View Post
                    Mi tezimo da dovedemo igrace na duze staze zato se i dovode nasi igraci a sa strancima zelimo da imamo prevagu.
                    Dobar stranac kosta i pitanje je da li ce se uklopiti, to sto je on dobar nije nikakva garancija.Imali smo sijaset primera po
                    evropskim klubovima gde se igraci idlicno uklope ali bogami smo itekako imali i onu drugu stranu medalje.
                    Na zalost mi nemamo pomoc sa strane i krpimo se sa time sto imamo to vam je valjda jasno.
                    samo sto na kraju ne dovedosmo nijedan domaci top prospekt ni u aba okvirima. u groblju marinkovic, zagorac i pecarski. malo li je.

                    Comment


                    • Originally posted by NateHuffman View Post
                      samo sto na kraju ne dovedosmo nijedan domaci top prospekt ni u aba okvirima. u groblju marinkovic, zagorac i pecarski. malo li je.
                      Zato sto se struka malo zajebala, ali se to prišiva drugim faktorima. Lakše je tako.

                      Comment


                      • Originally posted by NateHuffman View Post
                        samo sto na kraju ne dovedosmo nijedan domaci top prospekt ni u aba okvirima. u groblju marinkovic, zagorac i pecarski. malo li je.
                        da, ovo jeste problem
                        ajde sto je ostoja razbio kasicu prasicu pa ce da poliva sa skupim strancima, tu se nista ne moze
                        ali nismo smeli da dozvolimo da kkp ima vise mladog talenta nego mi...i za to neko u klubu mora ozbiljno da se zamisli


                        Zato sto se struka malo zajebala, ali se to prišiva drugim faktorima. Lakše je tako.
                        jesi siguran da je struka birala ove igrace sto imamo?

                        Comment


                        • Sto je najgore, za pojedince i jesam siguran i to iz prve ruke.

                          Comment


                          • Originally posted by Dubiozni goblin View Post
                            Sto je najgore, za pojedince i jesam siguran i to iz prve ruke.
                            ako su ti pojedinci JJ i radicevic, onda jesmo u velikom problemu

                            Comment


                            • Zagorac u Partizanu za 40.000 mesecono, sve se nema.
                              Dorell Wright je igrao za 15.000
                              Last edited by Manda77; 04-11-17, 20:28.

                              Comment


                              • Originally posted by ZvezdaIznadSvega View Post
                                Ma to je odlicno...sad sam ubedjen da cemo i mi nesto pazariti......a i bice sladji "Kalemegdan u junu"...nije mi slatko ono od prosle sezone, nije to to kad se titula ne osvaja protiv najveceg rivala...
                                tesko s ovim timom. mi smo vec sad na 90-95%. groblje ima mnogo veci potencijal i ozbiljniji domaci teren. vise zaista nisam ubedjen da smo favoriti.

                                sto kaze goblin. struka ma ko to bio je debelo omanula.

                                Comment

                                Working...
                                X