Announcement

Collapse
No announcement yet.

Prelazni rok KKCZ 2017/18

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Ja imam veliko poverenje u tebe kad napises blizu ja to racunam kao gotovo

    Comment


    • Mnogo nam se Bogi ustrucava sa tim imenima, a jos nam rusi sneska za miCku zvjer. Da mi ponovimo ono glasanje

      Comment


      • Ljudi opustite se, pojacanaj sigurno stizu do pocetka ABA lige. ;)

        Comment


        • Originally posted by Rodney View Post
          Jel se zna kad dolazi Feldin i zasto nije od starta na pripremama?
          Priča se da mu dugujemo par plata,pa ce doci kad se to isplati

          Comment


          • Originally posted by Srdjan88 View Post
            Ja imam veliko poverenje u tebe kad napises blizu ja to racunam kao gotovo
            To je greska

            Nikom ne treba verovati brate, zivot me je to naucio

            Comment


            • Originally posted by Manda77 View Post
              Ljudi opustite se, pojacanaj sigurno stizu do pocetka ABA lige. ;)
              A cetvorka posle Krita...

              Comment


              • Nece da moze rodjače

                Comment


                • Originally posted by Bobinator BM13 View Post
                  Ma nema šanse. Bar ne prve, druge sezone. Musli je trenutno bolji, iskusniji igrač. Igrao mnogo više jačih mečeva.
                  Pricam o pick igri sa potencijalnim plejmejkerom koji dobro vrti pick. Slazem se da Musli ima vise iskustva, ali opet mislim da vise prednosti ima Lesort u odnosu na Muslija.

                  Comment


                  • SIgurno da i nasi cekaju da vide kako ce se pokazati Jovanovic i Jankovic, te dal ima leba od Simanica, pa i na osnovu toga ce se juriti to drugo pojacanje pod kosem.

                    Comment


                    • Originally posted by Wingwalker View Post
                      A Musli tu caruje...

                      Lakše je zamisliti Feldina, Dangubu i Lesorta kako u atraktivnoj kontri
                      tako i u spuštanju roletne ...ništa dalje.
                      A gde sam ja pomenuo Muslija..?
                      Evo, da se izjasnim i povodom njega.. Ne bih ga voleo kod nas..
                      Lessorta bih rado gledao, samo kazem da nije dobar sa poludistance.. Ima on svojih vrlina, i te kako, al' shut van reketa svakako to nije..
                      Poshto nece doci, nema potrebe da razglabamo dalje o njemu..

                      Comment


                      • I Lessort i Williams su bili izabrani igraci. I nije puno falilo da oni potpisu. Za Williamsa postoji bojaz i strah. Vec sam pisao o tome prije. Jednostavno momak ima problem da napravi prednost kad fizika nije na njegovoj strani.
                        Dok Musli je sala

                        Comment


                        • Originally posted by Tesla/24 View Post
                          Priča se da mu dugujemo par plata,pa ce doci kad se to isplati
                          Jbg nacuo covek koji su moguci problemi, pa trazi avansno pare od Covketa

                          Ne, ali stvarno, ako je vec potpisao ugovor ne razumem zasto mu je dozvoljeno da dodje kasnije na pripreme u odnosu na sve druge igrace pod ugovorom?

                          Comment


                          • A sta Lessort-u fali pa je otpao? Verovatno tih 100k sto mora na konto obestecenja.

                            Comment


                            • Insajder pao, insajder pao!
                              Ja sam covek fin i suptilan.

                              Comment


                              • Originally posted by Genije10 View Post
                                I Lessort i Williams su bili izabrani igraci. I nije puno falilo da oni potpisu. Za Williamsa postoji bojaz i strah. Vec sam pisao o tome prije. Jednostavno momak ima problem da napravi prednost kad fizika nije na njegovoj strani.
                                Dok Musli je sala
                                Ok sa NWG.Sta se sa Lesortom desilo,sta je bila kocnica kod njega?

                                Comment

                                Working...
                                X