Announcement

Collapse
No announcement yet.

Prelazni rok KKCZ 2017/18

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Toliko price o njegovom talentu, a na kraju nam mnogo da damo 100k za obestecenje i 150k za platu. Nesto tu ne stima.

    Comment


    • iz svega ovoga, close to sign tumacim - i jedna i druga strana su dale saglasnost o medjusobnoj saradnji (klub da zeli igraca, igrac da je zainteresovan da igra u klubu) i okvirno oko plate, a da bi do finalnog potpisa doslo je neophodan fine tuning oko eventualnog obestecenja, provizije menadzeru, trajanju ugovora, i preciznog iznosa plate.

      Comment


      • Bogijevo close to sign znaci Misko dosao, rekao ocete ovoga, Covke rekao ne.

        Comment


        • Ma, naravno.. Mishko je menadzer, nije volonter.. Hteo je da izvadi pare iz dzepa, normalno da ochekuje da ce zaraditi..
          I ja bih radije da je on 100% u nashem vlasnishtvu, ali ako se vec nije imalo para, mislim da i ovo nije bilo loshe reshenje, da je bilo vredno rizika, tim pre shto ne bi igrao za velike pare..

          Comment


          • Originally posted by Uroš View Post
            Najveća zabluda su klipovi. Mnogi igrači izgledaju kao zveri a onda vidiš igra u Belgiji, Nemačkoj... Od 10 takvih, jedan valja. Musli je proverena roba i minimum rizika, mada ja njega ne volim kao lika. Svkako uprava zna šta radi.
            Najveca zabluda svakako jesu klipovi.
            95% ovih sto pricaju o Gossu nisu ga u zivotu pogledali prije pominjanja ovdje i na klipovima.
            Ali sta ces, klipovi su cudo, ja tu mogu biti Kobe.

            Comment


            • Originally posted by Genije10 View Post
              Nisam ja htio da pisem to.
              Ali kad menadzer ima udijela u igracu, procente od prodaje. Onda taj menadzer zeli da taj igrac dobije odredjenu minutazu. A kada dodje ponuda koja zadovoljava menadzera on ce se truditi da taj igrac bude prodat, kako bi se naplatio.
              To se malo klacka i sa zakonom o obligacionom odnosu. Razmena vrednosti i rizik druge ugovorne strane bi trebalo da bude jednak, pa ako menadzer trazi odredjenu minutazu onda bi trebalo ugovoriti i penale ukoliko igrac sa garantovanom minutazom ne zadovolji ocekivanja. Ovako izreceno ispada da samo klub rizikuje. Sume koje su spomenute stvarno ne deluju mnogo da bi se od njega odustalo.

              Comment


              • Originally posted by Chupa View Post
                Bogijevo close to sign znaci Misko dosao, rekao ocete ovoga, Covke rekao razmislicu.

                Comment


                • Originally posted by Dookie View Post
                  Ja se iskreno nadam da smo taj metak eskivirali.
                  A ne znam zašto on uvek mora da prenese loptu, zašto ovde Perperoglu recimo ne prenese loptu, pa onda je da Filipu... Mnogo se vremena gubi tako!

                  Comment


                  • Ако сам добро закључио из овога што сте писали, Мишко је хтео да откупи играча, да нам га да, и да њему од следеће продаје иде 30% уз неку гарантовану минутажу. Исправите ме ако само погрешио.

                    Comment


                    • Originally posted by Johnny Rotten View Post
                      Ja sam čuo da je prošle godine FK pronašao neke nou lajfere koji igraju Football Manager 10+ godina po par sati dnevno.

                      Послато са PSP7551DUO уз помоћ Тапатока
                      ali samo rusku ligu
                      bonnet de douche

                      Comment


                      • Originally posted by Gandalff View Post
                        Ma, naravno.. Mishko je menadzer, nije volonter.. Hteo je da izvadi pare iz dzepa, normalno da ochekuje da ce zaraditi..
                        I ja bih radije da je on 100% u nashem vlasnishtvu, ali ako se vec nije imalo para, mislim da i ovo nije bilo loshe reshenje, da je bilo vredno rizika, tim pre shto ne bi igrao za velike pare..
                        Ja stvarno mislim da se taj mali trebao uzeti. Moje misljenje je da ce on biti zvijer.
                        Ali ako Misko je spreman da se isprsi i plati iz svog dzepa 100k za igraca jer vjeruje u njega, pa je li treba drugo nesto da te ubijedi da ga dovedes?
                        Ja Miskovoj procjeni vjerujem vise nego bilo kojem skaut raportu koji procitam. Jer on sigurno ne daje novac da bi bio u minusu. Misko je sve, ali nije glup covjek.

                        Comment


                        • Originally posted by mmajstor View Post
                          To se malo klacka i sa zakonom o obligacionom odnosu. Razmena vrednosti i rizik druge ugovorne strane bi trebalo da bude jednak, pa ako menadzer trazi odredjenu minutazu onda bi trebalo ugovoriti i penale ukoliko igrac sa garantovanom minutazom ne zadovolji ocekivanja. Ovako izreceno ispada da samo klub rizikuje. Sume koje su spomenute stvarno ne deluju mnogo da bi se od njega odustalo.
                          Pa dobro, naravno da ne bi u ugovoru naveli minutažu, ali bi Miško tražio da igra toliko i toliko. Ako već ne planiramo da plaćamo odštetu, ovo sa Miškom bi nam se možda obilo o glavu. Slažem se da je on poprilično pouzdan u proceni talenta, ali ŠTA AKO se dečko ne snađe i ispostavi se jao loš izbor? Idealan scenario bi bio da platimo mi odštetu i ako ne bi tražio visoku platu to bi bilo fenomenalno, ali šta je tu je.
                          Ljubav, sloboda i osmeh i sreća i suza i mržnja i tuga i strah.

                          Comment


                          • Pisete k`o da vas po postu placaju
                            Nego, danas je Lakiju rodjendan. Srecan rodjendan Laki i jos puno "nerviranja" oko pojacanja KKCZ
                            "Brini se više za svoju savest, nego za svoj ugled. Jer savest je ono što ti zaista jesi, a ugled je ono što drugi misle o tebi. A ono što drugi misle o tebi… to je njihov problem."
                            Meša Selimović

                            Comment


                            • Originally posted by Reginald Cousins View Post
                              ali ŠTA AKO se dečko ne snađe i ispostavi se jao loš izbor? je.
                              dajte ljudi sta pisete
                              sta ako se ne snadje igrac koga je neko drugi platio?
                              pa nista jbt, nece igrati
                              kao da cova, radonja i svemirko nisu imali svojih promasaja i skupo placenih igraca koji nisu igrali
                              sa lesortom bi bio klasican low risk-high reward

                              Comment


                              • Dobro jutro.



                                Srecan rodjis Laki!

                                Comment

                                Working...
                                X