Announcement

Collapse
No announcement yet.

Prelazni rok KKCZ 2017/18

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Kako brate da daš Boriši 30 ili koliko god minuta da šutira i razvija se. Pa Euroligaši ili Cedevita, Budućnost bi nas preko njega napunili do vrha za 5-10 minuta. Inače i ja sam da ostane da mu se daje šansa.

    Comment


    • Preveliki hajp oko white man can jump Borise.

      Comment


      • Pre ce biti white man can jump, shoot and dribble and is also 7ft.

        Comment


        • Pery Jones. Uh kad bi njega doveli.
          Podigao bi kvalitet tima za 30%.
          Po meni bolji igrac od Kvinsija.
          Moja najveca zelja.

          Comment


          • Dajte Bilana i Ročestija i da zatvaramo radnju!

            Comment


            • Sta rekoste moze li lessort da se spusti i na cetiri ili ne? Znacilo bi da moze.

              Comment


              • Originally posted by NateHuffman View Post
                Sta rekoste moze li lessort da se spusti i na cetiri ili ne? Znacilo bi da moze.
                Lesort je drvo klasicno!

                Comment


                • Ако је ово година рестарта и ако се не јури резултат у Европи онда је то одличан период у коме мора да се истрпи неки млади играч. Због чега је интерес клуба да то буде Добрић а не Симанић не знам. Да ли је то интерес српске кошарке и то је за мене јако упитно. Али системи који на челу имају њушку као што је Човић појели су многе таленте па што не би таленат Симанића користио ускоро неко други а не Звезда...

                  Comment


                  • Nije ni prošle godine EL bila prioritet, čak su razni predvidjali da ćemo imati maksimum 3-4 pobede. Žao mi je da Simanić ne uspe ili da ga neko drugi iskoristi ali nije ga Radonjić baš bezveze zakucao za klupu.

                    Comment


                    • Originally posted by Hogar View Post
                      Nije ni prošle godine EL bila prioritet, čak su razni predvidjali da ćemo imati maksimum 3-4 pobede. Žao mi je da Simanić ne uspe ili da ga neko drugi iskoristi ali nije ga Radonjić baš bezveze zakucao za klupu.
                      Ама сад је рестарт, овај тим Звезде и онај од прошле године везује само један исти грб и ништа више. По чему су Јанковић и Јовановић бољи проспекти од Симанића. Па ни у лудилу нису. Али ајд сад. Симанић није по укусу Радоњића па сад није ни по укусу Алимпијевића. Апсурд театар стил.

                      Comment


                      • Originally posted by NateHuffman View Post
                        Sta rekoste moze li lessort da se spusti i na cetiri ili ne? Znacilo bi da moze.
                        ne moze.

                        Comment


                        • Originally posted by suptil View Post
                          Ама сад је рестарт, овај тим Звезде и онај од прошле године везује само један исти грб и ништа више. По чему су Јанковић и Јовановић бољи проспекти од Симанића. Па ни у лудилу нису. Али ајд сад. Симанић није по укусу Радоњића па сад није ни по укусу Алимпијевића. Апсурд театар стил.
                          Dokle vise sa ovom pricom... Decko je imao neverovatan "frame" za juniorski uzrast, i to je manje vise to sto se njegovog talenta tice. Sada je presao u seniorsku kosarku, gde je od fizicki dominantnog postao fizicki inferiorian, a druge aspekte igre nazalost uopste nije razvio. Uporedi njegove igre na U20 sa Gudurom, koji je bio MVP takmicenja, imao fantasticne brojke, cak je i finale resio onim neverovatnim kosem. Borisa trenutno nije najbolji cak ni u svom uzrastu, a po tebi je "apsurd teatar stil" sto ne igra u jednom od najboljih klubova Evrope?

                          Comment


                          • Originally posted by NateHuffman View Post
                            Sta rekoste moze li lessort da se spusti i na cetiri ili ne? Znacilo bi da moze.
                            Suta bez, tako da ne vidim nikakvu mogucnost.
                            Ja sam covek fin i suptilan.

                            Comment


                            • E a ocu li docekati sezonu da je EL prioritet do sada stalno EL nije prioritet pa pitam se za koji je kurac onda igramo samo da smo na broju ne razumem.

                              Comment


                              • Sklapanje ovakvog tima imaće smisla ako barem 70% ovih igrača ostane minimum dve godine u ekipi, u suprotnom biće još jedna Čovićeva šarena laža.
                                “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

                                Comment

                                Working...
                                X