Announcement

Collapse
No announcement yet.

Prelazni rok KKCZ 2017/18

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Nzm, možda bi Musli i bio ok. Recimo da za startnog PG-a uzmemo nekog lika koji dobro vrti pik, tu bi Musli mogao dobro da se snadje. Dobro gradi pod koš, ima on i neku tehniku šuta, neretko šutne i sa distance kada je sam. Uz to dovesti četvorku koji je atleta. Onda kada udje druga postava, imaš Radičevića koje će da roka tranziciju sa Jovanovićem, Jankovićem koji mogu da trče, da šire reket, da šutiraju sa distance itd.

    Comment


    • Originally posted by Gandalff View Post
      Ne ume.. Upravo mu je to jedna od slabijih strana.. Bezopasan je van reketa..
      Inache, ako moze, pakuj Lessorta..
      Nije sjajan sa poludistance ali daleko od toga da ne moze da pogodi, naravno u slabijem procentu.

      Comment


      • Originally posted by Bobinator BM13 View Post
        Nzm, možda bi Musli i bio ok. Recimo da za startnog PG-a uzmemo nekog lika koji dobro vrti pik, tu bi Musli mogao dobro da se snadje. Dobro gradi pod koš, ima on i neku tehniku šuta, neretko šutne i sa distance kada je sam. Uz to dovesti četvorku koji je atleta. Onda kada udje druga postava, imaš Radičevića koje će da roka tranziciju sa Jovanovićem, Jankovićem koji mogu da trče, da šire reket, da šutiraju sa distance itd.
        Pre ce se u toj situaciji Lesort snaci nego Musli.

        Comment


        • Originally posted by Боги View Post
          Pomoci ce ti valter oko tih stvari
          Ha ha, dobra. Tu sam, imam par za ne daj boze, različite adrese, drugi gradovi, šefov računar, ma raj za novi nalog.

          Comment


          • Originally posted by Wingwalker View Post
            Lesort ima nešto prednosti u odnosu na Muslija...Jeftiniji, snažniji, atraktivniji i mlađi igrač, bolji rim protektor i skočniji (sa 8-9 cm manjka)
            brži u tranziciji, visoke pažnje, ume da zadene poludistancu ...i tako.
            Jeftiniji, al zato bolji i perspektivniji. Bas teska dilema. Ma sta radite ljudi, zavrsavajte Lesorta.
            Bice mozda i da nije tako jeftin...

            Comment


            • Nemojte ljudi Muslija ko Boga vas molim. Mrtvo puvalo, nekretnina, lopatar... Daleko mu lijepa kuća!

              Comment


              • Ne morate o Musliju vise, a bogami ni o Lesortu

                Comment


                • Fizikalije na petici nisu bitne. Pogledajte divca i seka. Jedino je divac mogao da ga nadmudruje, a bio inferioran u svakom pogledu fizicki. Jokic pravi dar mar a izgleda ko ranjeni puz. Svi centri u nba su belci i to nije slucajno. Zveri su rezervisane na poziciji 4 a najbolji igraci na poziciji 2. Uvek bilo!

                  Comment


                  • Ljudi kod Lessorta zaboravljaju da on nije nesto ultra jeftin. Naprotiv. To je draftovan igrac, koji je igrao letnju ligu, ima 21 godinu i prica se da je Fila zagrizla za njega ali da sada nema mesta u rotaciji. Sto znaci da hoce da ga povuku kasnije. Samim tim to je igrac koji nosi vrednost kao Bolden, NBA otkupnine koju dobija klub koji ga drzi pod ugovorom (max je 670k dolara ove godine za tu otkupninu). Plus decko je pod ugovorom sa Nanterom.

                    Znaci treba mu otkupiti ugovor tamo, dati mu ovde platu. Niko nece da ga da dzabe a i on klinac zna svoju vrednost zbog drafta. On je verovatno igrac koji je na samoj gornjoj granici nasih finansijskih mogucnosti.

                    Comment


                    • Meni ovo sve vise lici da cemo dovesti nekog ko se do sada nije pominjao a nije bas nabolja varijanta. Zato su i pustili ovaj spin sa Muslijem, pa da posle ko god dodje bude odlicna vest za navijace.

                      Comment


                      • Originally posted by Боги View Post
                        Ne morate o Musliju vise, a bogami ni o Lesortu
                        Znaci i Lesort otpao???

                        Comment


                        • Originally posted by Боги View Post
                          Ne morate o Musliju vise, a bogami ni o Lesortu
                          Pa o kome ćemo onda, daj nešto da zamezimo ...
                          Nije mi cilj da sedim na klupi i da pričam da sam NBA igrač. Kad napunim četrdeset godina i prestanem sa košarkom,
                          biće mi draže ako budem sav izlomljen od igranja, nego da budem krepak i čio jer sam karijeru proveo sedeći. - Marcus Williams

                          Comment


                          • Originally posted by Боги View Post
                            Ne morate o Musliju vise, a bogami ni o Lesortu
                            https://www.youtube.com/watch?v=8hZnpTCFkSU

                            Comment


                            • Originally posted by 011 View Post
                              Pre ce se u toj situaciji Lesort snaci nego Musli.
                              Ma nema šanse. Bar ne prve, druge sezone. Musli je trenutno bolji, iskusniji igrač. Igrao mnogo više jačih mečeva.

                              Comment


                              • Originally posted by kankkunen View Post
                                Pa o kome ćemo onda, daj nešto da zamezimo ...
                                Vama bar nije problem da smislite nesto, i udarite do jutra.. Masti na volju, milja igraca a neki koji su pominjani su i dalje u opticaju

                                Comment

                                Working...
                                X