Announcement

Collapse
No announcement yet.

Prelazni rok KKCZ 2017/18

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by Bastia33 View Post
    Bolje je pitanje zašto ti misliš da Miško nije u nekoj priči
    zato što ima još kerova osim šarova (stara narodna) ... eto
    Nije mi cilj da sedim na klupi i da pričam da sam NBA igrač. Kad napunim četrdeset godina i prestanem sa košarkom,
    biće mi draže ako budem sav izlomljen od igranja, nego da budem krepak i čio jer sam karijeru proveo sedeći. - Marcus Williams

    Comment


    • Tejlor ce biti ubedljivo najbolji igrac ovog tima.
      Imace bolju sezonu od Markusove.Zivi bili pa videli.
      Ljudi nisu svesni da smo doveli fenomenalnog igraca.

      Comment


      • Originally posted by Боги View Post
        Sofo, Tejlor pa Markus.. Ako cemo po jacini imena koji su dolazili kod nas. Ozbiljan potpis.
        Spoiler


        Comment


        • Originally posted by Bergamo View Post
          Ja nisam odusevljen Rocestijem.Ali mi bolje i nismo mogli dovesti,jer nemamo novac za nesto bolje.

          To sto je on bio najbolji strelac u Niznjem pre dve godine,ne znaci da ce to i u Zvezdi ponoviti.Posle Niznjeg je igrao Makabiju i Lokomotivi i nije se bas mnogo isticao.

          Ovde je najstrasnije pljuvan Rajs a covek ima daleko bolji CV od Rocestija Rajs je mladji i ima dva priznaja MVP.Problem kod Rocestija su godine,sto sa sobom vuce pitanje izdrzljivosti i motivacije.

          Sve u svemu tanak roster za EL.Unutrasnja linija je jako mekana,izuzev Lesora.Jedini igrac koji je EL nivo je Feldin.

          Ali ne vredi kukati takva je sudbina nase Zvezde,mi smo sirotinja,sto rece Covic i u Evrokupu bi imali najmanji budzet.Problem je sto privatizacija nece u skorije vreme,do tad cemo raditi po principu "seci usi krpi d..."

          Ja cu navijati za Zvezdu i kada bude imala i manji budzet,moja navijacka ljubav ne zavisi od visine budzeta.Bolji klub od ovog nemam a to sto imam bi valjalo podrzati.
          Da, posebno se nije snsao u Makabiju gde je imao 14 ppg 40% za 3 5,5 asistencija

          Comment


          • Meni se sviđa ovaj rasplet situacije, gde mi uz iskusnog pleja dovodimo istu takvu četvorku i praktično na svakoj poziciji imamo minimum jednog igrača na kojeg možemo da se oslonimo. Ako se setimo kakva su bila razmišljanja uprave pre mesec dana, gde je Boriša razmatran kao ozbiljna opcija na 4 i raspravljalo se o plejevima bez evropskog iskustva, ovo je ipak neka naznaka da se pravi takmičarska ekipa, ne samo skup mladih i talentovanih.
            “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

            Comment


            • Ročesti je rođen 1. jula 1985 godine u Hjustonu. Plejmejker visok 185cm je pohađao srednju školu Santa Barbara u Kaliforniji te je diplomirao kao najbolji strelac u istoriji te škole.
              30. jula 2009. godine potpisuje svoj prvi profesionalni ugovor sa nemačkim Gotingenom sa kojim je osvojio i Evročelendž (kasnije Evroliga i Evrokup) a takođe je imenovan i za MVP-a Fajnal fora.
              Nakon toga nastupao je za Galatasaraj, ALBU, Le Manš, Kahu Laboral, Palakanestro i Sienu iz koje je 2014. godine otišao u Nižnji u kom je odigrao verovatno i najbolju sezonu u karijeri. Dovoljno je reći samo to da je bio najbolji strelac Evrolige u toj sezoni te je dobitnik Alfonso Ford nagrade.
              Iz Nižnjeg prelazi u Makabi za koji je u Evroligi u sezoni 15/16 beležio u proseku 14 poena uz 5,5 asistencija po meču.
              Prethodnu sezonu je odigrao za ekipu Lokomotiv Kubanja, u Evrokupu je u prosečno beležio 11,4 poena i 5 asistencija.
              Nema velike ljubavi bez velike radosti, ali i bez velike patnje. E, to vam je Crvena zvezda. Ima da se raduješ do neba ali sekiracija ti ne gine.

              Ljuba Tadić.

              Comment


              • Originally posted by Brajkula View Post
                Spoiler


                Pa jel smo cigani ili ne?

                Pratimo od 2011

                Comment


                • Mislim, presmesne su ove price koje govore da Rocesti nije za nas,tj nema trenutno kvalitet za nas.
                  Decko se sve ove prosle sezone odigrao na visokom nivou u svakom klubu. U Nizniju je, gde je imao slobodu, bio uz Tea najbolji pjel.
                  Ubedjen sam da ce kod nas, uz svu slobodu, plus uz nase navijace, iako po izgledu ne izgelda da je neki napaljeni lik, definitivno da jeste, i uz atmosferu nasu ima da siluje!

                  Comment


                  • Jbt nemoj Antiċu ako boga znas.

                    Comment


                    • Originally posted by zvezda samo zvezda View Post
                      Da, posebno se nije snsao u Makabiju gde je imao 14 ppg 40% za 3 5,5 asistencija
                      Mani se brojki, ja koliko se sećam nije odigrao kako se od njega očekivalo. U ostalom ceo Makabi je te sezone podbacio u EL.

                      Comment


                      • Onda je opet Rakoc najvece ime

                        Comment


                        • Ono što vidim je da će Zvezda u ovoj sezoni imati napadački bolji tim. Ročesti je bolji napadač do Jovića, pa imamo Feldina od koga očekujem da se raspali opasno, pa imamo četvorku Jankovića za koga mislim da je pun pogodak, pa čak priželjkujem njega u reprezentaciji za koju godinu na četvorci.

                          Comment


                          • http://www.sportskacentrala.com/2017...tri-pojacanja/
                            Nema velike ljubavi bez velike radosti, ali i bez velike patnje. E, to vam je Crvena zvezda. Ima da se raduješ do neba ali sekiracija ti ne gine.

                            Ljuba Tadić.

                            Comment


                            • Cek drugari,jel sam ja propustio nesto sto se tice Antica,kolko ja znam on je odlican igrac,zbog cega ovolike prituzbe sad?

                              Comment


                              • Originally posted by Pejko View Post
                                Cek drugari,jel sam ja propustio nesto sto se tice Antica,kolko ja znam on je odlican igrac,zbog cega ovolike prituzbe sad?
                                Nesto ne gledas basket poslednjih godina a?

                                Comment

                                Working...
                                X